Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Перенос отрицательного НДС в 2015

Відправлено користувачем Кара 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 41    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
lesya2806 ,
я про "своє", ми про різні речі говоримо
так всетаки в январской деке мы используем минусовый НДС декабрский или нет?
Поділюся з Вами останніми новинами grinning smiley, тільки спокійно - без паніки winking smiley

Пам'ятаєте я писала:
Quote
natalka_l
grinning smiley тільки згадали про старий проект внесення змін до наказу №966, а вже зявився новий проект - [sfs.gov.ua] читаємо і пишемо зауваження )))

Сьогодні 30.01.2015 - і я згадала про нову деку з ПДВ. Вирішила написати на емейл, куди пропозиції надавати dpspdv@ukr.ne - виявляється це Відділ розробки НПА з ПДВ. Вільного часу мало, тому писала "шонібудь" і по швидкому (хоча питань багато - не було часу їх формулювати).
Quote

Декларація зроблена конкректно під систему електронного адміністрування ПДВ.
Якщо система введеться з 01.07.2015 - то тоді є сенс і нову декларацію вводити з 01.07.2015 року.

Якщо відкрити сам проект декларації - то в ньому часто згадується словосполучення "до 01.02.2015 року". Тобто абсолютно все наводить на думку, що нова декларація буде вже за лютий 2015 року!!!!
Якщо, за лютий 2015 року, буде нова форма декларації - то там передбачений розрахунок ПДВ до сплати з врахуванням формули.... (але ж формула має рахуватись з 01.07.2015 року...)
Яким чином планується заповнювати рядок 20.2 та 22.1 в період з 01.02.2015 до 01.07.2015 року?

Сьогодні ж прийшла ВІДПОВІДЬ:
Quote

Система електронного адміністрування запроваджується з 01.02.2015, відповідно формула починає свій обрахунок з 01.02.2015!
Пункт 35 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України.

>grinning smiley<

P.S. Надеюсь завтра вони працюють winking smiley, сьогодні йду на ДН, прийду drinking smiley напишу їм ще пару листів )))


А новую форму деки по НДС так и не утвердили? Или завтра и утвердят и опубликуют?
d'Arina,
не знаю...
Відіслала в суботу в цей відділ ще 3 листа - відповідь не прийшла... (або не працювали в суботу, або ігнорять smoking smiley)
Мої прогнози щодо нової форми декларації з ПДВ за лютий 2015 збулись ....

[search.ligazakon.ua]

Я вже боюсь сама себе: я вмію передбачати дії Мінфінуgrinning smiley

Так, а тепер серйозно: хто має час подивіться 27=20.2 і 22.1. Треба "обговорити"
Значит новую деку подаём за февраль? А что со строчками, съедают наш минус?
Quote
natalka_l


Так, а тепер серйозно: хто має час подивіться 27=20.2 і 22.1. Треба "обговорити"
С этим всем с ума можно сойти. Я так понимаю: 27= 20.2. 27 заполнятся на основании Д2. только вот теперь вопрос: в Д2 табл1 графы 2-6 заполняются в феврале на основании деки за январь, а вот графа 7 заполняться в какой период? В период когда заработает формула или тоже в феврале?
Если в январе поставить 23.1, то в феврале заполняем сторчку 23.2 и в Д2 в таб. 1 графы 5 и 13 и табл 2 строчка 3. И ждем проверки!
Если что-то не так поняла, помогите!!!
Quote
Inna0208
...только вот теперь вопрос: в Д2 табл1 графы 2-6 заполняются в феврале на основании деки за январь ...

неа, графы 2-3 - дека за січень 2015, а 4-5 - з особового рахунку.; 6 - сума.

Quote
Inna0208
...а вот графа 7 заполняться в какой период? В период когда заработает формула или тоже в феврале?...
я теж думала що з 01.07.2015, а виходить - ні, я ж вище навела цитату з листа який мені прислали: "...відповідно формула починає свій обрахунок з 01.02.2015!..". Тепер в мене нова "теорія" щодо цієї графи grinning smiley - заповнювати її можна в будь-який період з 01.02.2015 по 01.07.2015 і далі...
Quote
Inna0208
...Если в январе поставить 23.1, то в феврале заполняем сторчку 23.2
неа. Якщо Ви поставите 23.1 в січні 2015 - то в декларації за лютий 2015 ця сума має попасти лише в розділ IV - спочатку в рядок 26, а потім в 30.
Quote
Inna0208
...И ждем проверки!
да )))
Помогите разобраться,у меня раньше и в старых декларациях "-" не было,а тут надо в новую перенести.У меня за декабрь есть стр.19 и 20.2,в январе куда это счастье засунуть и какие додатки дополнительно надо сдать??Спасибо
Quote
wabaw111
Помогите разобраться,у меня раньше и в старых декларациях "-" не было,а тут надо в новую перенести.У меня за декабрь есть стр.19 и 20.2,в январе куда это счастье засунуть и какие додатки дополнительно надо сдать??Спасибо

Если за январь деку сдаём по старой форме, то в стр. 21.1. Додатки не надо
я теж думала що з 01.07.2015, а виходить - ні, я ж вище навела цитату з листа який мені прислали: "...відповідно формула починає свій обрахунок з 01.02.2015!..". Тепер в мене нова "теорія" щодо цієї графи grinning smiley - заповнювати її можна в будь-який період з 01.02.2015 по 01.07.2015 і далі...
Quote
Inna0208
Спасибо! Более менее начинает прояснятся, но вот в отношении графы 7, если в любой период можно заполнить, то получается совсем не логично, но выгодно для предприятия!
Quote
Inna0208
... но вот в отношении графы 7, если в любой период можно заполнить, то получается совсем не логично, но выгодно для предприятия!
чому не логічно?
Наприклад в мене на 01.02.2015р. є 1 млн.грн. від'ємного значення (20.2,24, 23.1,23.2) від будівництва ОФ. Звичайно, я хочу щоб мені його відшкодували на р/р. Відповідно, в декларації за лютий 2015 року, я не буду заповнювати р.27, але в декларації за лютий я не можу заповнити і р. 30 - немаю права (будівництво ще триває і об'єкт на 15 рах, а не на 10). Тоді, в мене мій залишок 1 млн.грн. перміститься в деці за лютий в графу 31. Березень, квітень - теж саме.
Далі, припустимо в мене об'єкт вводиться в експлуатацію в травні 2015 року. В декларації за травень я можу заповнювати р. 30. Але, я, під час "тестового періоду" системи, зрозуміла щоб мені з 01.07.2015 року нормально без проблем реєструвати ПН - потрібно закинути на електронний рахунок 250 тис.грн. Щоб не витрачати "реальних" грошей, я в декларації за травень 2015 року заповнюю рядок 27. на суму 250 тис.грн., і рядок 30 на суму 750 тис.грн.
Або інший варіант: через графу 27 в травні "закинула" на рахунок 50 тис.грн. - спробувала, "сподобалось" (передумала відшкодовувати всю суму), в червні - добавиле ще 100 тис.грн. і т.д.
Логічно?
Quote
natalka_l
Логічно?
Сразу скажу что я двумя руками за то что бы было именно так, мне это очень выгодно и удобно, потому что заполнив 27 строку в феврале, у меня заполняется строка 20.2 тем самым уменьшая мой НДС к уплате. Только такой вариант не чем не отличается от того, от того что у нас было до 01.02.2015 г. т. е. перенос отрицательного значения из периода в период. И ни какой привязки к формуле в таком случаи я не вижу, т. к. ни какого увеличения суммы на которую плательщик имеет право регистрировать НН нет. И мне кажется, что фискалы будут настаивать именно на таком варианте, что пока не нужны деньги для регистрации НН мы не можем заполнить 27 строку, т. к. она показывает что в этом отчетном периоде было увеличено размер суммы на которую плательщик имеет право зарегистрировать НН.
Quote
Inna0208
... И ни какой привязки к формуле в таком случаи я не вижу, т. к. ни какого увеличения суммы на которую плательщик имеет право регистрировать НН нет. ...
А я бачу smiling smiley Мене цікавить поточне від'ємне значення 2015р. і бюджетне відшкодування. Подивіться далі як заповнюється р. 23 і 23.2.
В 23 ставиться р.22-р.22.1. Ну р.22 зрозуміло як рахується, а 22.1 як???
Що це за суми:
- "сума, обчислена відповідно до пункту 200-1.3 статті 200-1 розділу V Кодексу на момент подання податкової декларації"
- "з рядка 22 сума перевищення від'ємного значення на сумою, обчисленою відповідно до пункту 200-1.3 статті 200-1 розділу V Кодексу на момент подання податкової декларації".
А тепер подивіться уважно р.23.2 і 23.3 - виходить що туди не можна поставити суму більшу за суму обчислену відповідно до пункту 2001.3 статті 2001 розділу V Кодексу на момент подання податкової декларації
Quote
natalka_l
Quote
Inna0208
... И ни какой привязки к формуле в таком случаи я не вижу, т. к. ни какого увеличения суммы на которую плательщик имеет право регистрировать НН нет. ...
А я бачу smiling smiley Мене цікавить поточне від'ємне значення 2015р. і бюджетне відшкодування. Подивіться далі як заповнюється р. 23 і 23.2.
В 23 ставиться р.22-р.22.1. Ну р.22 зрозуміло як рахується, а 22.1 як???
Що це за суми:
- "сума, обчислена відповідно до пункту 200-1.3 статті 200-1 розділу V Кодексу на момент подання податкової декларації"
- "з рядка 22 сума перевищення від'ємного значення на сумою, обчисленою відповідно до пункту 200-1.3 статті 200-1 розділу V Кодексу на момент подання податкової декларації".
[/b]ї
Я это понимаю так, что в момент подачи декларации мы считаем формулу и если сумма значения по строке 22 больше чем ту которую посчитали по формуле, то разницу записываем в 22.1
Quote
natalka_l
А тепер подивіться уважно р.23.2 і 23.3 - виходить що туди не можна поставити суму більшу за суму обчислену відповідно до пункту 2001.3 статті 2001 розділу V Кодексу на момент подання податкової декларації
Не понимаю как вы пришли к этому строка 23 " Сума від'ємного значення, що не перевищує суму, обчислену відповідно до пункту 200-1.3 (рядок 22-22.1), соответсвенно строка 23.2<= строке 23, а 23.3 это 23 - 23.1 - 23.2
Quote
Inna0208
Quote
natalka_l
А тепер подивіться уважно р.23.2 і 23.3 - виходить що туди не можна поставити суму більшу за суму обчислену відповідно до пункту 2001.3 статті 2001 розділу V Кодексу на момент подання податкової декларації
Не понимаю как вы пришли к этому строка 23 " Сума від'ємного значення, що не перевищує суму, обчислену відповідно до пункту 200-1.3 (рядок 22-22.1), соответсвенно строка 23.2<= строке 23, а 23.3 это 23 - 23.1 - 23.2
Ой я извиняюсь я не внимательно прочла ваше сообщение! Прочла как "можно поставить" вместо "не можна" Все так как вы сказали.spinning smiley sticking its tongue out
В январе мы подаем старую ДЕКУ. В декабре был минус стр. 19 и стр. 20.2. В январской ДЕКЕ положительное значение, но весь минус не перекрыли. Плучается что заполнены строки
18 8234
21 и 21.1 21924
22 13690
24 13690

Но куда попадет моя 24 строка в февральской декларации?
А у кого выходит минус чисто по январским накладным? Я вот думаю, показывать весь НК или нет, на бюджетное возмещение права не имеем, так как затраты не оплачены еще. Что делать с этими суммами потом?
Quote
Lina_Lina
В январе мы подаем старую ДЕКУ. В декабре был минус стр. 19 и стр. 20.2. В январской ДЕКЕ положительное значение, но весь минус не перекрыли. Плучается что заполнены строки
18 8234
21 и 21.1 21924
22 13690
24 13690

Но куда попадет моя 24 строка в февральской декларации?
В 4-й раздел новой декларации, а в какую строку это уже как Вы решите при заполнении Д2.
Quote
Лиса Алиска
А у кого выходит минус чисто по январским накладным? Я вот думаю, показывать весь НК или нет, на бюджетное возмещение права не имеем, так как затраты не оплачены еще. Что делать с этими суммами потом?

Норму об включении опоздавших НН в течении 365 дней отменили, поэтому надо включать НН месяц в месяц. Теперь минус не скорректируешь
Норму об включении опоздавших НН в течении 365 дней отменили, поэтому надо включать НН месяц в месяц. \\
откуда такой вывод?
есть же норма по срокам 3 года и уточнению хотя бы по ст.50
Quote
Михаил
Норму об включении опоздавших НН в течении 365 дней отменили, поэтому надо включать НН месяц в месяц. \\
откуда такой вывод?
есть же норма по срокам 3 года и уточнению хотя бы по ст.50

Пока налоговая молчит по этому поводу, лучше не рисковать. Но это только моё мнение
подскажите, пж, в декабре был минус (впервые), а январе - тоже минус, если мы хотим его учесть в счет будущего, обязательно ли заполнять дод2?
спасибо.
Додаток 2 обязательно. Додаток 3 под вопросом, т.к. строка в деке к этому додатку не заполнена. Но я сдаю на всякий случай, т.к. в додатке 3 все же заполнена первая строка. Раньше не сдавала, но пришла инф.довидка, в ней было написано, что не сдан додаток 3. И хотя последствий не было, решила все же сдавать. Мне лишнего листочка не жалко, а поводов придраться меньше.
к сожалению не открывается, может, у Вас есть в WORD?
svango@ukr.net

Спасибо
Quote
Михаил
Норму об включении опоздавших НН в течении 365 дней отменили, поэтому надо включать НН месяц в месяц. \\
откуда такой вывод?
есть же норма по срокам 3 года и уточнению хотя бы по ст.50
Ну раз Ви "засвітилися" в цій темі, задам Вам "провокаційне" запитання... Пам'ятаєте момент, коли вводили норму для ПН про 365 днів? Закон зворотньої сили не має і теоретично накладні виписані до введення в ПКУ норми про 365 днів мали би включатися до ПК на протязі 1095 днів, АЛЕ ... smiling smiley нагадати Вам позицію податкової і судову практику?
поднимаю, так как очень актуально

у меня был минус (ст 24) 900тыс
в феврале 2015 уменьшили (использовали) 200тыс
в итоге останется в НК 700

куда в додатке 2 идет 200т? и соответственно в раздел 4?

мудрю-мудрю и еще больше запуталась
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 41    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00095000000000001