Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Перенос отрицательного НДС в 2015

Відправлено користувачем Кара 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 41    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
и вот работа общественного совета [www.business.ua]

_________________________________________

Говорят, улыбка - лучшее оружие ....
Я киллер! smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Quote
Oxi
ось таке знайшла

Платник ПДВ має правo зареєструвати податкові накладні а також розрахунки коригування в ЄРПН на суму ПДВ (∑Накл), обчислену за такoю формулою:

∑Накл = ∑НаклОтр + ∑Митн + ∑ПoпРах – ∑НаклВид – ∑Відшкод – ∑Перевищ.

Описи складових цієї формули можете почитати детально в пункті 9 Порядку №569.

* У формулі, згідно поточної редакції статті, 2001 ПКУ з'явилися ще чотири складових, але вони доки не відображені в порядку №569:

01) Додаються бюджетне відшкодування тa від'ємне значення, задекларовані за податкові періоди дo 01 лютого 2015;

02) Додаються помилково або надмірно сплачені суми ПДВ станом на 01.07.2015;

03) Додається середньомісячний розмір ПДВ, задекларований до сплати тa погашений протягом останніх 12 місяців (4 останніх квартали).

04) Віднімається передбачена пунктом 2001.5 ПКУ повернена з електронного рахунку нa поточний банківський рахунок платникa податків сума ПДВ.

А подскажите пожалуйста это вы где нашли?
дело в том что я тоже такое видела, но там было сказано что с 01.07.15 "01) Додаються бюджетне відшкодування тa від'ємне значення, задекларовані за податкові періоди дo 01 лютого 2015"
могу путать, много информации
Quote
buh-psf
Quote
Oxi
ось таке знайшла

Платник ПДВ має правo зареєструвати податкові накладні а також розрахунки коригування в ЄРПН на суму ПДВ (∑Накл), обчислену за такoю формулою:

∑Накл = ∑НаклОтр + ∑Митн + ∑ПoпРах – ∑НаклВид – ∑Відшкод – ∑Перевищ.

Описи складових цієї формули можете почитати детально в пункті 9 Порядку №569.

* У формулі, згідно поточної редакції статті, 2001 ПКУ з'явилися ще чотири складових, але вони доки не відображені в порядку №569:

01) Додаються бюджетне відшкодування тa від'ємне значення, задекларовані за податкові періоди дo 01 лютого 2015;

02) Додаються помилково або надмірно сплачені суми ПДВ станом на 01.07.2015;

03) Додається середньомісячний розмір ПДВ, задекларований до сплати тa погашений протягом останніх 12 місяців (4 останніх квартали).

04) Віднімається передбачена пунктом 2001.5 ПКУ повернена з електронного рахунку нa поточний банківський рахунок платникa податків сума ПДВ.

А подскажите пожалуйста это вы где нашли?
дело в том что я тоже такое видела, но там было сказано что с 01.07.15 "01) Додаються бюджетне відшкодування тa від'ємне значення, задекларовані за податкові періоди дo 01 лютого 2015"
могу путать, много информации

ось тут [www.buhoblik.org.ua] ФОРМУЛА головного болю платників ПДВ


Quote
buh-psf
в налоговой ничего не знают
поговорила с нач отдела ндс, сказала что можно учитывать минус
мой вопрос: "Почему, какое основание?"
ответ был прост: "Карточки налогоплательщиков не обнулялись, и у кого был отрицательный показнык то он так и остался"
Всі ці їхні коментарі - тіпа нам на користь winking smiley.
Але Ваш нач.отдела - говорить всяку "фігню" вибачайте за слово. На карточках особових рахунків відображаються тільки зміни по р. 23, 25 і 20.1. Все інше відємне значення яке в деках до особових рахунків відношення немає!!!!
Quote
natalka_l
Quote
buh-psf
в налоговой ничего не знают
поговорила с нач отдела ндс, сказала что можно учитывать минус
мой вопрос: "Почему, какое основание?"
ответ был прост: "Карточки налогоплательщиков не обнулялись, и у кого был отрицательный показнык то он так и остался"
Всі ці їхні коментарі - тіпа нам на користь winking smiley.
Але Ваш нач.отдела - говорить всяку "фігню" вибачайте за слово. На карточках особових рахунків відображаються тільки зміни по р. 23, 25 і 20.1. Все інше відємне значення яке в деках до особових рахунків відношення немає!!!!

ну так они говорят и они принимают эту отчетность....
Apolinaria
За створення окремої теми з реальними пропозиціями - я тільки "за". Але [www.business.ua]

Quote

Председатель Общественного совета Дмитрий Алексеенко отметил, что ГФС, как и другие государственные органы, не стремиться наладить диалог с бизнесом. По его словам, обращения, письма и запросы членов совета игнорируются.
.... «Никаких системных изменений в работе фискальной службы не произошло – она не реформировалась», – добавил господин Алексеенко.
То яким чином на них впливати?
P.S. Ви тоже член ради? eye rolling smiley

Але це все "глобальні" роздуми... Для мене зараз найактуальнішим питанням є "перенос від'ємного значення в 2015 рік"
Що пропонуєте робити? Чекати оф. роз'яснень. чи кудись щось бігати/писати? А вообще
Quote

Члены Общественного совета при ГФС – представители 154 организаций и предприниматели из разных отраслей – заявили о том, что если власть не прислушается к их требованиям, они готовы протестовать.
давайте протестувати ))))
Quote
tiba
ну так они говорят и они принимают эту отчетность....
А Ви давно бухгалтер?
Спочатку приймають, а потім приходить лист "зверху" де розказано "як треба правильно робити" і все перевірка/акт/штраф.

Можливо Ви з цим не стикалися (повезло ))) ), а в моїй пракитиці було масса таких випадків. Інспектора і консультанти на гарячій лінії за свої слова ЖОДНОЇ відповідальності не несуть. І про те що придумали "зверху" вони також дізнаються майже в останню чергу.... Тому зараз бігати по своїх інспекціях і спілкуватисґя з "місцевими" марно. Потрібно "виходити" на ДФС України. Всі (і ми, і податкові на місцях) чекають їхніх розяснень...

P.S. А якщо можна переносити, я з непроти, я ж тільки "за" smiling smiley . Хочу почути оф.підтвердження.
Итак, вчера в налоговой г.Киева был семинар. Читали представители вышестоящей - ГФС Украины.
Информация, которую мне по Инету сообщила бывшая сотрудница - на днях выйдет разъяснение ГФС.
Еще она написала такую фразу "Заморозили все старые "минуса". Ими можно воспользоваться только для формулы. Поскольку до 1 июля формула не работает, то имея на карточке переплату (из р.23.2)людям надо все-равно в казначейство перечислить с рассчетного счета полную сумму налога из р.25, а мы в казначейство даем реестр по начислениям (р.25). "
Большего она мне не написала, поэтому понимаю, что главный вопрос так и остался "открытым" (относительно возможности переноса "минусов" в строчку 20.1 (20.2), но настоятельно рекомендую - не спешить сдавать декларацию до появления этого письма ГФС, а то получится, что потом будет как с декларациями января - придется исправлять с начислением штрафа.

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Quote
natalka_l
Quote
tiba
ну так они говорят и они принимают эту отчетность....
А Ви давно бухгалтер?
Спочатку приймають, а потім приходить лист "зверху" де розказано "як треба правильно робити" і все перевірка/акт/штраф.

Можливо Ви з цим не стикалися (повезло ))) ), а в моїй пракитиці було масса таких випадків. Інспектора і консультанти на гарячій лінії за свої слова ЖОДНОЇ відповідальності не несуть. І про те що придумали "зверху" вони також дізнаються майже в останню чергу.... Тому зараз бігати по своїх інспекціях і спілкуватисґя з "місцевими" марно. Потрібно "виходити" на ДФС України. Всі (і ми, і податкові на місцях) чекають їхніх розяснень...

P.S. А якщо можна переносити, я з непроти, я ж тільки "за" smiling smiley . Хочу почути оф.підтвердження.

я бухгалтер оооочень давно)) по правилам им дается на камералку декларации 5 дней, без потом....и во вторых мне действиельно повезло....по крайней мере до сегодняшнего дня)) давайте не выяснсть кто как давно бухгалтер, а каждый здесь пишушчий что то делает, чтобы прояснить ситуацию, поднимает все свои связи... и мы бы все не писали, если бы были в этом уверены....т.к. читаю разъяснения по заполннию декларации ....и с вами обсолютно согласна...из разъяснений вижу, что не получится учитывать отр.остаток в феврале
Буду цитатами, потом свои коменты
Постанова 569 с изменениями Постановой 82
91. Сума податку, на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування, визначена відповідно до пункту 9 цього Порядку, за рішенням платника податку може бути збільшена на суму непогашених залишків сум податку, заявлених ним до бюджетного відшкодування за звітні (податкові) періоди до 1 лютого 2015 р., задекларованих до бюджетного відшкодування за такі періоди в рахунок зменшення податкових зобов'язань з податку наступних звітних (податкових) періодів, від'ємного значення суми, розрахованої згідно з пунктом 200.1 статті 200 Податкового кодексу України, та залишку від'ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів після бюджетного відшкодування, задекларованих платником податку за звітні (податкові) періоди до 1 лютого 2015 року.
Таке рішення платник податку відображає у заяві, що подається у складі податкової декларації за звітний (податковий) період після 1 лютого 2015 р., в якому воно прийняте.
ДФС після проведення камеральної перевірки зазначеної податкової декларації автоматично збільшує суму податку, на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування, на відповідну суму та на запит платника податку інформує його про суму збільшення шляхом надсилання електронного повідомлення.
Сума такого збільшення відображається платником податку у складі податкового кредиту податкової декларації за звітний (податковий) період, в якому воно здійснене.

1. Таке рішення платник податку відображає у заяві Как я понял Заява - заполнение ст.7 Табл.1 Дод. 2
2 Сума такого збільшення відображається платником податку у складі податкового кредиту податкової декларації за звітний (податковий) період, в якому воно здійснене
- т.е. формально в каком периоде я написал Заяву- в том же периоде и отражаю в Деке
Теперь ПОРЯДОК заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість 23 вересня 2014 року № 966 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 23 січня 2015 року № 13)

ІX. Облік непогашених залишків сум податку, що були заявлені платниками податку до бюджетного відшкодування за звітні (податкові) періоди до 01 лютого 2015 року
Відповідно до пункту 33 підрозділу 2 розділу ХХ Кодексу за рішенням платника такі суми від’ємного значення податку попередніх податкових періодів можуть:
або збільшити розмір суми податку, на яку такий платник має право зареєструвати податкові накладні / розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначену пунктом 2001.3 статті 2001 розділу V Кодексу, із одночасним збільшенням суми податкового кредиту звітного (податкового) періоду, у якому було здійснено таке збільшення;
або бути повернені такому платнику на рахунок у банку (у розмірі значення рядка 3 таблиці 2 (Д2) (додаток 2)) .
Відповідне рішення платник податку відображає в заяві в (Д2) (додаток 2)
2. Суми залишку від’ємного значення податку попередніх податкових періодів обліковуються у таблиці 1 (Д2) (додаток 2) у розрізі звітних (податкових) періодів, у яких такі суми виникли.
3. Суми від’ємного значення податку попередніх податкових періодів, що обліковуються у (Д2) (додаток 2), до розділу ІІІ декларацій 0110 за звітні (податкові) періоди, починаючи з лютого 2015 року/І кварталу 2015 року, не переносяться, а відображаються в розділі IV таких декларацій. ????
Здесь моменты:
• 1 Пункт 200.3 статті 200 виключено на підставі Закону № 71-VIII від 28.12.2014 /прикол/
• 2. Нет здесь никаких ограничений чтоб сразу не использовать
Т.е при заполнении столб.7 Табл.1 Дод.2
- эта сумма переносится в стр.20.2 Деки и участвует в формировании стр.20 и потом стр.25
Соот-но заполняются 26 и 27стр.
3. Пункт 3 я понял т.о.: напрямую строки не переносятся /некоторые предлагали стр.20.1, но это для минусов возникших после 01.02.15/, но ч/з Дод.2 и Заяву –можно
Myami ,
З поверненням winking smiley
читала Вас на іншому форумі... (не вмішувалась) але так як Ви планували заповнювати рядки в деці - не правильно winking smiley
ПКУ не налагает ограничений, типа подайте Заяву в феврале, а в марте или июле уменьшите

33. За вибором платника податку, який він відображає у заяві, що подається у складі податкової декларації, непогашені залишки сум податку на додану вартість, що були заявлені платниками податку до бюджетного відшкодування за звітні (податкові) періоди до 1 лютого 2015 року, задекларовані до бюджетного відшкодування за звітні (податкові) періоди до 1 лютого 2015 року в рахунок зменшення податкових зобов’язань з податку на додану вартість наступних звітних (податкових) періодів, від’ємне значення суми, розрахованої згідно з пунктом 200.1 статті 200 цього Кодексу, та залишок від’ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів після бюджетного відшкодування, задекларовані платниками податку за звітні (податкові) періоди до 1 лютого 2015 року:
а) або без проведення перевірок, передбачених статтею 200 цього Кодексу, збільшують розмір суми податку, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначену пунктом 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу, з одночасним збільшенням розміру суми податкового кредиту у податковій декларації за звітний (податковий) період, в якому було здійснено таке збільшення.
Суми такого від’ємного значення та/або бюджетного відшкодування можуть бути перевірені контролюючим органом у загальновстановленому порядку;
б) або підлягають поверненню платнику у порядку, визначеному статтею 200 Кодексу у редакції, що діяла станом на 31 січня 2014 року.
• Підрозділ 2 розділу XX доповнено пунктом 33 згідно із Законом № 71-VIII від 28.12.2014

Вывод:
- ясно что трактовок может быть много,
- фискалы, судя по нашему опыту, нафискалят самое фекальное разъяснение
tiba,
та не ображайтесь, я Вам просто "підказала" що "місцеві зв'язки" не допоможуть winking smiley в пошуку правди
FyDD ,
от вже почитайте повідомлення Myami - вже майже нафекалили )))
P.S. Заява - це текст на таблицею 1 додатка 2.
как же ж здесь не не спешить ((?
у меня отрицательный показатель за январь почти 200 тыс. ((
и сроки поджимают (15т дней) тут нужно понимать просить своих подрядчиков дробить услуги и проводить февралем или нет, пока есть время регистрации нн

это нужно решить ну до пятницы точно, кто б сказал куда бежать сама б пошла выяснить, куда не звоню - тупик ((
buh-psf,
все зводиться до того - що не дозволять скористатись.
Так що, дійсно, хто платити не може, або хто не хоче "гратися" в суді, шукайте запасні варіанти вже (поки є час до 15-го на реєстрацію)...
Quote
FyDD
1. Таке рішення платник податку відображає у заяві Как я понял Заява - заполнение ст.7 Табл.1 Дод. 2
2 Сума такого збільшення відображається платником податку у складі податкового кредиту податкової декларації за звітний (податковий) період, в якому воно здійснене
- т.е. формально в каком периоде я написал Заяву- в том же периоде и отражаю в Деке

1)Я понимаю, что заявление это заполнение строчек в шапке Д2 "Відповідно до пукту 33 підрозділу ХХ Кодексу просимо: згідно із пунктом "а" на суму залишку від'ємного значення попередніх звітних періодів у розмірі _____________гривень", а ст. 7 Табл. 1 заполняем в тот момент когда произойдет увеличение по формуле и мы это увидим получив ответ на запрос про состояние счета."
2) Таке рішення платник податку відображає у заяві, що подається у складі податкової декларації за звітний (податковий) період після 1 лютого 2015 р., в якому воно прийняте.
ДФС після проведення камеральної перевірки зазначеної податкової декларації автоматично збільшує суму податку, на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування, на відповідну суму та на запит платника податку інформує його про суму збільшення шляхом надсилання електронного повідомлення.
Сума такого збільшення відображається платником податку у складі податкового кредиту податкової декларації за звітний (податковий) період, в якому воно здійснене.
Как из этих слов можно сделать такой вывод как у Вас? Я тоже за то что бы можно было перенести все в февраль, ну не вижу я здесь этого((((
ок, так и буду делать (((

но вы, пожалуйста, если что то узнаете, обязательно пишите, я этот форум до ночи штудирую

спасибо всем
Quote
natalka_l
Myami ,
З поверненням winking smiley
читала Вас на іншому форумі... (не вмішувалась) але так як Ви планували заповнювати рядки в деці - не правильно winking smiley
Дякую, я й не стверджувала что мої думки вірні, нате й вони і думки. Якщо вони дійсно заборонять користуватись нашим мінусом, це буде дуже погано. Сподіваюсь правильні думки їм вчасно прийдуть в голову і ми проте дізнаємось через листи.

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
из-за чего я думаю, что нельзя будет...

3) у рядку 26 декларації за лютий 2015 року (І квартал 2015 року) вказуються суми:
від'ємного значення, що підлягає зарахуванню до податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду (рядок 20.2 декларації за січень 2015 року/ ІV квартал 2014 року);

залишку від’ємного значення, який після бюджетного відшкодування включається до складу звітного (податкового) кредиту наступного податкового періоду (рядок 24 декларації за січень 2015 року / ІV квартал 2014 року);
Quote
Inna0208
Quote
FyDD
1. Таке рішення платник податку відображає у заяві Как я понял Заява - заполнение ст.7 Табл.1 Дод. 2
2 Сума такого збільшення відображається платником податку у складі податкового кредиту податкової декларації за звітний (податковий) період, в якому воно здійснене
- т.е. формально в каком периоде я написал Заяву- в том же периоде и отражаю в Деке

1)Я понимаю, что заявление это заполнение строчек в шапке Д2 "Відповідно до пукту 33 підрозділу ХХ Кодексу просимо: згідно із пунктом "а" на суму залишку від'ємного значення попередніх звітних періодів у розмірі _____________гривень", а ст. 7 Табл. 1 заполняем в тот момент когда произойдет увеличение по формуле и мы это увидим получив ответ на запрос про состояние счета."
2) Таке рішення платник податку відображає у заяві, що подається у складі податкової декларації за звітний (податковий) період після 1 лютого 2015 р., в якому воно прийняте.
ДФС після проведення камеральної перевірки зазначеної податкової декларації автоматично збільшує суму податку, на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування, на відповідну суму та на запит платника податку інформує його про суму збільшення шляхом надсилання електронного повідомлення.
Сума такого збільшення відображається платником податку у складі податкового кредиту податкової декларації за звітний (податковий) період, в якому воно здійснене.
Как из этих слов можно сделать такой вывод как у Вас? Я тоже за то что бы можно было перенести все в февраль, ну не вижу я здесь этого((((
с одной стороны согласен, проблемно
с другой
- это ограничение противоречит ПОРЯДОК заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість 23 вересня 2014 року № 966 и ПКУ разд.ХХ /посмотрите две др. цитаты/
и еще
ДФС після проведення камеральної перевірки зазначеної податкової декларації автоматично збільшує суму податку, на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування, на відповідну суму та на запит платника податку інформує його про суму збільшення шляхом надсилання електронного повідомлення
здесь нет прямого запрета делать Заяву и в том же периоде включать, месяц на камералку давался при бюдж.возмещении, действует ли здесь этот срок ?, подавать Запит это наше право, но не обязанность
Короче, если бы у меня в штате был бы толковый юрист - я бы рискнул
но увы
извините, глупейший вопрос

уплаченный на таможню ндс в февраля я же могу включить?
Якшо оформлена ВМД в лютому - то можете...
Просто факт сплати, нажаль, не дає права на
ПК... eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
ВМД в феврале именно оформлена

спасибо!
Вот из Лиги фрагмент статьи, вернее "БУХГАЛТЕР&ЗАКОН",


Код строки
Комментарий

18
Положительное значение разницы между налоговым обязательством и налоговым кредитом текущего отчетного периода

19
Отрицательное значение разницы между налоговым обязательством и налоговым кредитом текущего отчетного периода

20
Отрицательное значение, включаемое в состав налогового кредита текущего отчетного периода. В этой строке отражаются остатки отрицательного значения НДС, сформированного как до 1 февраля 2015 года, так и после

20.1
В эту строку переносится значение строки 24 Декларации предыдущего отчетного (налогового) периода. При этом необходимо учесть следующее:

– в Декларации 0110 за февраль/І квартал 2015 года эта строка не заполняется, поскольку отрицательное значение, возникшее на 01.02.2015 г. в Декларации за февраль/І квартал 2015 года, отражается в строке 26 Декларации. Поэтому впервые для таких Деклараций показатель в этой строке появится за март/ІІ квартал 2015 года;

– согласно п. 4 р. ІХ Порядка № 966 суммы остатка отрицательного значения налога предыдущих налоговых периодов, задекларированные в декларациях 0121 – 0123/0130 за январь 2015 года (IV квартал 2014 года), переносятся в строку 21.1 Декларации 0121 – 0123/0130 за февраль 2015 года/I квартал 2015 года. Учитывая, что строки 21.1 не существует, в Декларациях 0121 – 0123/0130 за февраль/І квартал 2015 года значение строки 24 Декларации за январь 2015 года переносится в строку 20.1.

Следует также заметить, что, по мнению "БУХГАЛТЕР&ЗАКОН", в эту строку вносятся и результаты уточняющих расчетов вследствие самостоятельно выявленных ошибок относительно отрицательного значения, сформированного после 1 февраля 2015 года. Поскольку других строк ІІІ раздел Декларации для таких показателей не содержит

20.2
Значение этой строки равняется значению строки 27 р. ІV Декларации текущего отчетного периода (пп. 8 п. 5 р. V Порядка № 966). Исходя из норм пп. "а" п. 33 подразд. 2 р. ХХ НКУ, эта строка заполняется, если плательщик НДС по заявлению (Д2) (приложение 2) направляет остатки отрицательного значения на увеличение регистрационного лимита, исчисленного по формуле, определенной в п. 200 1.3 НКУ

20.3
Эта строка заполняется, если по результатам проверки контролирующего органа посредством уведомления-решения увеличен/уменьшен остаток отрицательного значения (пп. 9 п. 5 р. V Порядка № 966). В Декларации за февраль 2015 года/I квартал 2015 года эта строка не заполняется

21
Отрицательное значение, включаемое в состав налогового кредита текущего отчетного периода (строка 20), уменьшенное на значение строки 18 Декларации

22
Сумма отрицательного значения текущего отчетного (налогового) периода и отрицательного значения, включаемого в состав налогового кредита текущего отчетного (налогового) периода (строка 19 + 21 Декларации)

22.1
Сумма, указанная в этой строке, не может быть заявлена к возмещению, поскольку эта строка заполняется в случае превышения отрицательного значения (строка 22) над суммой регистрационного лимита (п. 200 1.3 НКУ).

Этот показатель интересен с практической стороны, поскольку возникает необходимость фиксации на определенное время суммы регистрационного лимита. Итак, при представлении декларации не регистрируем налоговые накладные в ЕРНН, при наличии филиалов – им также запрещаем регистрацию налоговых накладных. Желательно еще предупредить своих продавцов, чтобы не регистрировали налоговые накладные. Учтите при этом время на получение соответствующих подтверждений о принятии отчетности по НДС. И вот она – идеальная картина для Декларации. Все "удобно" и "логично", как всегда. Конечно, ни Минфин, ни ГФСУ о таких мелочах не пекутся

23
Указывается сумма отрицательного значения текущего отчетного периода в пределах регистрационного лимита. Эта строка не заполняется в Декларациях 0121 – 0123/0130 (пп. 5 п. 5 р. V Порядка № 966).

Обратите внимание, что, хотя до 1 июля 2015 года фактически не используется регистрационная сумма, предусмотренная п. 200 1.3 НКУ, с 1 февраля она влияет на бюджетное возмещение

23.1
Указывается сумма налогового долга по НДС в пределах значения строки 23 Декларации, поскольку согласно пп. "а" п. 200.4 НКУ в случае наличия налогового долга часть отрицательного значения в пределах п. 200 1.3 НКУ направляется на погашение такого долга

23.2
Эту строку заполняют те плательщики НДС, которые имеют право согласно пп. "б" п. 200.4 НКУ на бюджетное возмещение и изъявили желание получить его на текущий счет в банке. В строку 23.2 Декларации переносится значение показателя строки 3 приложения Д3 (пп. 6 п. 5 р. V Порядка № 966). В таком случае представляется приложение Д4, где указывается сумма бюджетного возмещения согласно п. 200.7 НКУ

23.3
В этой строке отражается остаток суммы отрицательного значения, который переносится в налоговый кредит следующего периода (пп. "в" п. 200.4 НКУ). Обращаем внимание, что в этой строке указывается и сумма отрицательного значения тех плательщиков НДС, которые согласно п. 200.5 НКУ не имеют права на бюджетное возмещение

24
Указывается сумма неиспользованного отрицательного значения, которая переносится в следующий отчетный период (строка 20.1 следующей Декларации).

В Декларациях 0121 – 0123/0130 в эту строку переносится значение строки 22.

В Декларациях 0121 – 0123/0130 за первый отчетный (налоговый) период 2015 года в строку 20.1 переносится значение строки 24 Декларации за январь 2015 года/IV квартал 2014 года (пп. 7 п. 5 р. V Порядка № 966)

25
Сумма начисленного НДС за отчетный период

25.1
В Декларацию 0110 переносится показатель строки 25. Эта сумма будет перечислена в бюджет из счета в СЭА

25.2
В Декларациях 0121 – 0123/0130 переносится показатель строки 25. Указанная сумма:

– направляется на специальный счет сельскохозяйственного предприятия (строка 25.2 Декларации 0121 – 0123);

– остается в распоряжении сельскохозяйственного предприятия (строка 25.2 Декларации 0130).

При заполнении строки 25.2 обязательным является указание в Декларации реквизитов специального счета сельскохозяйственного предприятия (пп. 10 п. 5 р. V Порядка № 966)
Уже появилось письмо ГФС. Может кому понадобится. Выдержка из текста "Таким чином, до декларації за лютий 2015 року (рядок 20.1) можуть бути включені суми непогашених станом на 01.02.2015 залишків від'ємного значення попередніх податкових періодів, задекларовані у рядках 20.2 та 24 декларації за січень 2015 року, у розмірі, що не перевищує позитивне значення різниці між сумою податкового зобов’язання та податкового кредиту звітного періоду лютий 2015 року (рядок 18). Вказана сума не обліковується у додатку 2 (Д2) до декларації та не може бути врахована у збільшення реєстраційної суми та заявлена до бюджетного відшкодування.


Ни письма ни ссылки пока что нет. Текст еще не анализировала, но вроде дает надежду на лучшее.

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Первая мысль после прочтения письма, если у меня в феврале к оплате 1000,00, то в стр.20.1 я могу всключить 1000,00 январского минуса, таким образом к оплате = 0. Кто что думает?

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Что бы сформировать какое-то мнение необходимо прочитать письмо, а не только выдержку из него. Будем ждать когда опубликуют!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 41    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00055000000000005