Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

справка по переплате есв в банк

Відправлено користувачем Elka2003 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Завалю вопросами. Скажите, справку по переплате в банк от налоговой, если зарплаты небольшие, можно получить на год вперед? у нас переплата большая, а зарплаты небольшие, не очень хочется каждый месяц в налоговую кататься
думаю что вряд ли получится. потому что помню что по инвалидам тоже писали что нужно каждый раз кататься у кого сумма к оплате есв меньше 1/3 получается, годовую дадут только если з/п больше предела для ЕСВ
не дадуть, сама довідка 10 днів дійсна, так що прийдеть щомісяця кататись по два раза в податкову


Люди, не говорите то о чем не знаете. Какие 10 дней?! Пишите письмо сопроводительное ( укажите что переплата и в связи с чем возникла) при подаче бланка годовой справки в канцелярию. Рассмотрят и дадут. Мне еще ни разу не отказывали . Даже просили на год написать и не бегать к ним каждый раз. Киев, Соломенский р-н.
Quote
Kuzya
Люди, не говорите то о чем не знаете. Какие 10 дней?! Пишите письмо сопроводительное ( укажите что переплата и в связи с чем возникла) при подаче бланка годовой справки в канцелярию. Рассмотрят и дадут. Мне еще ни разу не отказывали . Даже просили на год написать и не бегать к ним каждый раз. Киев, Соломенский р-н.

Ніхто і не говорить про те чого не знає, я ОСОБИСТО з цим недавно стикалась по роботі, у нашій податковій саме так як я написала, 10 днів дійсна довідка.
Щоб підтвердити переплату по ЄСВ в податковій треба взяти довідку -розрахунок Додаток 1. Термін дії 1 день. Вона видається станом на дату замовлення. А переплату по податку на доходи та військовий збір підтвердити нічим. Тому треба платити хоча б 1 грн., інакше банк не пропустить зарплату.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029900000000005