Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Электронное уведомление по НДС

Відправлено користувачем akvin1231 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 5    Сторінки: Попередні12345Наступна
А всі отримали це повідомлення? мені по києвській області досі не прийшло (( не знаю куди дзвонити щоб вияснити
Шевченковский р-н Киев получила 31 декабря
Посмотрите телефон на квитанции( любой), там внизу есть телефон , попробуйте после праздников позвонить, тут кто-то из форумчан, такой совет давал

Києво-Святошинський р-н нчого не прийшло


от р-на , наверное, не зависит. У меня 2 пр-я в Одесской обл. - по 1-му пришло, по 2-му нет. - ждемс, господи, задолбали с ЭТИМ НДС!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
До сих пір не прийшло повідомлення про ПДВ-рахунок...Зверталась до працівників Сонати, кажуть, що треба чекати...скільки? І куди звертатись, щоб надіслали?
оболонь прислал счета, а то мне не пришли
У мене Медок Чернігівська область - досі не прийшли sad smiley
У мене теж досі немає sad smiley
У меня пришло в Шевченковский р-н, но после обновления Медка с 18 на 19 версию, уведомление исчезло, даже если делаю импорт,то все нормально импортируется в систему, но файла нетsad smiley
Написала на форуме Медка,сказали что таких обращений уже много и они разбираются в чем дело.

Quote
svetnik
Києво-Святошинський р-н нчого не прийшло

Комусь прийшло по Київ.обл Києво-Свят. р-н?? мені досі нема (
Quote
ElkaO
Quote
svetnik
Києво-Святошинський р-н нчого не прийшло

Комусь прийшло по Київ.обл Києво-Свят. р-н?? мені досі нема (
а в какой программе Вы отправляете отчеты?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
У меня тоже Киево-Святошинский - до сих пор нет confused smiley
Київ, Голосіївський район, рахунок так і не надіслали... мабуть у податкову пора телефонувати...
А чого переживать, вони все одно починатимуть
використовуватись з 01 липня... я думаю ще
прийдуть...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Ляля - Оля
Quote
ElkaO
Quote
svetnik
Києво-Святошинський р-н нчого не прийшло

Комусь прийшло по Київ.обл Києво-Свят. р-н?? мені досі нема (
а в какой программе Вы отправляете отчеты?

у мене ліцензійний медок. телефонувала в податкову. кажуть відправили а мені не дійшло ((
Quote
Кицюня
У меня тоже Киево-Святошинский - до сих пор нет confused smiley

Кицюня, якщо отримаєте - напишіть будьласочка ))
На гарячей линии ответили что половина их еще не получила. Через МЕДОК можна отправить запрос код формы (j1301201) и в течении суток должно прийти. Буду пробовать.
Quote
Lina_Lina
На гарячей линии ответили что половина их еще не получила. Через МЕДОК можна отправить запрос код формы (j1301201) и в течении суток должно прийти. Буду пробовать.

Интересно,а что особенный модуль для этого запроса нужен??у меня написал Медко "Не могу-купите)))"
Quote
Lina_Lina
На гарячей линии ответили что половина их еще не получила. Через МЕДОК можна отправить запрос код формы (j1301201) и в течении суток должно прийти. Буду пробовать.
а где вы этот запрос создаете? в медке, а дальше? спасибо.
Quote
вип
Київ, Голосіївський район, рахунок так і не надіслали... мабуть у податкову пора телефонувати...
+1 Голосеевский, не получала ничего (((

Quote
вип
Київ, Голосіївський район, рахунок так і не надіслали... мабуть у податкову пора телефонувати...
я по голосеевке получила 29.12.2014
Проверенный собственным опытом совет:Девочки, не мучайтесь. У меня, возможно, также "потерялось" сообщение из-за обновления. С 12 января звонила в налоговую, казначейства (по всем номерам, которые нашла в интернете). Дурдом. Никто НИЧЕГО не знает. Налоговая вообще открещивалась от этого вопроса:мы и не открываем эти счета и не рассылаем...И это не где-то, а в Киеве. Сегодня узнали № такого "дорогого" счета. В налоговой. Они открыли карточку пр-тия и все там есть. Дата открытия 27.12.14 Так что не ждите даром, обращайтесь в ГНИ, только не по телеф. Бесполезно.Вам будет казаться, что вы ошиблись номером. И получать инфу пусть едет тот, кто имеет право (гл.бух, дир) с паспортом. А если ехать далеко или не хочется (не можется), то ...
Я думала счета будут открываться в казначействе. Вчера получила уведомление счету администрирования НДС - указан Кредобанк. Кто получил уведомления, какой банк указан?
Ви мфо уважненько гляньте - 899998, чи шось подібне...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Ви мфо уважненько гляньте - 899998, чи шось подібне...
МФО 325365
І написано шо то відкрито рахунок саме по ПДВ?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Хочу всіх заспокоїти, хто ще не отримав рахунок...Скоро отримаєте, бо навіть і я вже вчора отримала...)))
Quote
Natka0239
Я думала счета будут открываться в казначействе. Вчера получила уведомление счету администрирования НДС - указан Кредобанк

Така сама "фігня", тільки зазначено банк в якому відкритий основний поточний рахунок. Звоню в банк - нічого не знають ))). Казначейство не бере. Кому ж ще позвонити?spinning smiley sticking its tongue out
А як Вам таке grinning smiley:

Quote

200-1.2. Платникам податку автоматично відкриваються рахунки в системі електронного адміністрування податку на додану вартість.

Для відкриття рахунків у системі електронного адміністрування податку на додану вартість центральний орган виконавчої влади, що забезпечує реалізацію податкової та митної політики, надсилає банку, в якому відкриваються рахунки платників у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, реєстр платників, в якому зазначаються назва платника, код ЄДРПОУ та індивідуальний податковий номер платника.

Банк, в якому відкриваються рахунки платників у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, визначається Кабінетом Міністрів України.
Quote
Oxi
Quote
вип
Київ, Голосіївський район, рахунок так і не надіслали... мабуть у податкову пора телефонувати...
я по голосеевке получила 29.12.2014

я тоже Голосеевский район, подскажите пожалуйста, а как вы смотрите в медке? где ?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 5    Сторінки: Попередні12345Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00046499999999999