Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Ставка ЕН ФО-П 3-й группы в 2015 г

Відправлено користувачем spbif 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
В 2014 году был на 3-й группе ЕН - 5% (без НДС). Вопрос: в 2015 году я автоматически перехожу на 4% (неплательщик НДС) с января 2015 года, или только со 2-го кварала смогу платить ЕН по-новому (4%), когда подам соответствующее заявление?
Платники єдиного податку третьої - шостої груп, які перебували на обліку в контролюючих органах до 1 січня 2015 року, з 1 січня 2015 року вважаються платниками єдиного податку третьої групи відповідно до норм глави 1 розділу ХІV цього Кодексу»;
Quote
spbif
В 2014 году был на 3-й группе ЕН - 5% (без НДС). Вопрос: в 2015 году я автоматически перехожу на 4% (неплательщик НДС) с января 2015 года, или только со 2-го кварала смогу платить ЕН по-новому (4%), когда подам соответствующее заявление?
почему 4%?


Quote
вип
Quote
spbif
В 2014 году был на 3-й группе ЕН - 5% (без НДС). Вопрос: в 2015 году я автоматически перехожу на 4% (неплательщик НДС) с января 2015 года, или только со 2-го кварала смогу платить ЕН по-новому (4%), когда подам соответствующее заявление?
почему 4%?
ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ ТА ДЕЯКИХ ЗАКОНОДАВЧИХ АКТІВ УКРАЇНИ ЩОДО ПОДАТКОВОЇ РЕФОРМИ: "пункт 293.3 викласти в такій редакції:
«293.3. Відсоткова ставка єдиного податку для платників третьої групи встановлюється у розмірі:
1) 2 відсотки доходу - у разі сплати податку на додану вартість згідно з цим Кодексом;
2) 4 відсотки доходу - у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку."
Quote
Михаил
Платники єдиного податку третьої - шостої груп, які перебували на обліку в контролюючих органах до 1 січня 2015 року, з 1 січня 2015 року вважаються платниками єдиного податку третьої групи відповідно до норм глави 1 розділу ХІV цього Кодексу»;
дякую, знайшов
Quote
spbif
Quote
вип
Quote
spbif
В 2014 году был на 3-й группе ЕН - 5% (без НДС). Вопрос: в 2015 году я автоматически перехожу на 4% (неплательщик НДС) с января 2015 года, или только со 2-го кварала смогу платить ЕН по-новому (4%), когда подам соответствующее заявление?
почему 4%?
ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ ТА ДЕЯКИХ ЗАКОНОДАВЧИХ АКТІВ УКРАЇНИ ЩОДО ПОДАТКОВОЇ РЕФОРМИ: "пункт 293.3 викласти в такій редакції:
«293.3. Відсоткова ставка єдиного податку для платників третьої групи встановлюється у розмірі:
1) 2 відсотки доходу - у разі сплати податку на додану вартість згідно з цим Кодексом;
2) 4 відсотки доходу - у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку."
Ух ты! А я как-то это пропустила...А говорите, ШО НЕМА ПОКРАЩЕННЯ...спасибо, что проинформировали...Весь закон я вряд ли смогу осилить...
Quote
вип
Quote
spbif
Quote
вип
Quote
spbif
В 2014 году был на 3-й группе ЕН - 5% (без НДС). Вопрос: в 2015 году я автоматически перехожу на 4% (неплательщик НДС) с января 2015 года, или только со 2-го кварала смогу платить ЕН по-новому (4%), когда подам соответствующее заявление?
почему 4%?
ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ ТА ДЕЯКИХ ЗАКОНОДАВЧИХ АКТІВ УКРАЇНИ ЩОДО ПОДАТКОВОЇ РЕФОРМИ: "пункт 293.3 викласти в такій редакції:
«293.3. Відсоткова ставка єдиного податку для платників третьої групи встановлюється у розмірі:
1) 2 відсотки доходу - у разі сплати податку на додану вартість згідно з цим Кодексом;
2) 4 відсотки доходу - у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку."
Ух ты! А я как-то это пропустила...А говорите, ШО НЕМА ПОКРАЩЕННЯ...спасибо, что проинформировали...Весь закон я вряд ли смогу осилить...

Точно, УХ ТЫ! А как это может быть? В чем тут подвох? Так нужно заявление какое то подавать или это будет происходить автоматически?
Происходит автоматически.
Пока что подвох обнаружен только в том, что кому-то уменьшили, зато другим сильно ухудшили. По сути теперь нет интереса быть юрлицом на ЕН, потому как дивиденды стали под 20%, а у плательщиков налога на прибыль осталось 5%.
мы хотим зарегистрировать юр. лицо на ЕН 4%, только с целью избежать обязательной регистрации по НДС при достижении 1 млн, да 20% на дивиденды это не приятно.
вопрос в том, действительно ли единщиков не касается обязательная регистрация по ндс, это только для общесистемщиков?
у пункті 181.1 статті 181 цифри "300000" замінити цифрами "1000000" та після слів "є платником єдиного податку" доповнити словами "першої - третьої групи";

181.1. У разі якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню згідно з цим розділом, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп'ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 1 000 000 гривень (без урахування податку на додану вартість), така особа зобов'язана зареєструватися як платник податку у контролюючому органі за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) з дотриманням вимог, передбачених статтею 183 цього Кодексу, крім особи, яка є платником єдиного податку.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030199999999997