Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

5% акцизный налог с реализации пива, алкогольных напитков, табачных изделий и топлива

Відправлено користувачем s-kontur2005 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 25    Сторінки: 1234567891011НаступнаОстання
Кто знает, как действует этот закон, кто платит и когда и куда??? у нас розничный магазин, это значит это мы должны платить?
Quote
buh_ua
никто ничего не знает, но платите....

Доброго вісм дня! так зрозуміла, що виноградарства уже немає? А за грудень треба буде звітувати і платити? І патенту уже нема? які дії надалі?


Quote
iryna12
Quote
buh_ua
никто ничего не знает, но платите....

Доброго вісм дня! так зрозуміла, що виноградарства уже немає? А за грудень треба буде звітувати і платити? І патенту уже нема? які дії надалі?
Сегодня только 4 января. До 5 числа минимум ВСЕ ОТДЫХАЮТ и никто вам вразумительных объяснений не даст. Все ждем, а пока отдыхаем.

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Quote
s-kontur2005
Кто знает, как действует этот закон, кто платит и когда и куда??? у нас розничный магазин, это значит это мы должны платить?
цей пункт вступає в дію з 01.03.2015 року. Десь в перехідних положеннях зазначено... шукайте
Quote
natalka_l
цей пункт вступає в дію з 01.03.2015 року. Десь в перехідних положеннях зазначено... шукайте

соррі, але здається я помилилась... eye rolling smiley Передивилась прикінцеві положення - сама не можу знайти. Напевно переплутала з декл. про макс роздрібні ціни...
Доброго дня всім, З Новим Роком та наступаючими святами!
У мене запитання?

14.1.106. максимальні роздрібні ціни - ціни, встановлені на підакцизні товари (продукцію з урахуванням усіх видів податків (зборів). Акцизний податок з реалізованих суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів не включається до максимальної роздрібної ціни.
Максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари (продукцію) встановлюються виробниками або імпортерами товарів (продукції) шляхом декларування таких цін у порядку, встановленому цим Кодексом. Продаж суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, на які встановлюються максимальні роздрібні ціни, не може здійснюватися за цінами вищими за максимальні роздрібні ціни збільшеними на суму акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

Можливо хто підкаже що це таке?.
ФОПів на загальній системі торгуючи алкоголем і тютюном це стосується? і взагалі для чого це?????
Максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари (продукцію) -це ціни які встановлюються виробниками або імпортерами товарів. Бачили на сигаретах на пачках зазначається ціна, наприклад 17,50 грн. От Ви дорожче чим зазначено на пачці не повинні продавати.

А тепер новими змінами до ПКУ введено новий податок - акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів. Цей податок іде в місцевий бюджет.
Ставка його встановлена на рівні 5%
Quote

215.3.10. Для підакцизних товарів реалізованих відповідно до підпункту 213.1.9 пункту 213.1 статті 213 цього Кодексу ставки податку встановлюються за рішенням сільської, селищної або міської ради у відсотках від вартості (з податком на додану вартість), у розмірі 5 відсотків.

Так от тепер ці сигарети будуть коштувати на 17,50*0,05= 0,88 грн. дорожче (не дивлячись що на пачці пише 17,50 грн.)

14.1.212.
...
Реалізація суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – продаж пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, товарів, зазначених у підпункті 215.3.4 пункту 215.3 статті 215 цього Кодексу безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших суб'єктах господарювання громадського харчування;

Думаю що Вас це також стосується. Тут питання в іншому, Сьогодні вже 05.01.2014 року. 5 днів всі торгують цими товарами без додаткового податку. (норм про перенесення терміну вводу даного податку я не знаходжу...)

В п.4 Прикінцевих положень зазначено
Quote

4. Рекомендувати органам місцевого самоврядування:
у місячний термін з дня опублікування цього Закону переглянути рішення щодо встановлення на 2015 рік податку на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) для об’єктів житлової нерухомості, а також прийняти та оприлюднити рішення щодо встановлення у 2015 році податку на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) для об’єктів нежитлової нерухомості, податку на майно (в частині транспортного податку) та акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.
Звонила щойно аудитору, сказав чекати офіційного рішення міської ради щодо встановлення на 2015 рік цього податку. І тільки тоді враховувати його.
они написали, что если на сигареты есть МРЦ (максим.рекомендованая цена), то можна продавать дороже этой максимальной цены на сумму акциза. т.е. максимальная цена МРЦ+МРЦ*5%
Quote
natalka_l
Максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари (продукцію) -це ціни які встановлюються виробниками або імпортерами товарів. Бачили на сигаретах на пачках зазначається ціна, наприклад 17,50 грн. От Ви дорожче чим зазначено на пачці не повинні продавати.

А тепер новими змінами до ПКУ введено новий податок - акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів. Цей податок іде в місцевий бюджет.
Ставка його встановлена на рівні 5%
Quote

215.3.10. Для підакцизних товарів реалізованих відповідно до підпункту 213.1.9 пункту 213.1 статті 213 цього Кодексу ставки податку встановлюються за рішенням сільської, селищної або міської ради у відсотках від вартості (з податком на додану вартість), у розмірі 5 відсотків.

Так от тепер ці сигарети будуть коштувати на 17,50*0,05= 0,88 грн. дорожче (не дивлячись що на пачці пише 17,50 грн.)

14.1.212.
...
Реалізація суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – продаж пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, товарів, зазначених у підпункті 215.3.4 пункту 215.3 статті 215 цього Кодексу безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших суб'єктах господарювання громадського харчування;

Думаю що Вас це також стосується. Тут питання в іншому, Сьогодні вже 05.01.2014 року. 5 днів всі торгують цими товарами без додаткового податку. (норм про перенесення терміну вводу даного податку я не знаходжу...)

В п.4 Прикінцевих положень зазначено
Quote

4. Рекомендувати органам місцевого самоврядування:
у місячний термін з дня опублікування цього Закону переглянути рішення щодо встановлення на 2015 рік податку на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) для об’єктів житлової нерухомості, а також прийняти та оприлюднити рішення щодо встановлення у 2015 році податку на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) для об’єктів нежитлової нерухомості, податку на майно (в частині транспортного податку) та акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.
Звонила щойно аудитору, сказав чекати офіційного рішення міської ради щодо встановлення на 2015 рік цього податку. І тільки тоді враховувати його.

я правено вас розумію, це тільки стосується сигарет? бо на алкоголь такого нема, якщо я не помиляюся???
Блін, читаю далі...
Quote

12.3.5. У разі якщо сільська, селищна або міська рада не прийняла рішення про встановлення відповідних місцевих податків та акцизного податку в частині реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, що є обов'язковими згідно з нормами цього Кодексу, такі податки до прийняття рішення справляються виходячи з норм цього Кодексу із застосуванням їх мінімальних ставок, а плата за землю справляється із застосуванням ставок, які діяли до 31 грудня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування плати за землю.
мені здається що сигарети як продавали по максимальним так і будемо продавати, а цей податок будемо платити по аналогії виноградарства, з виручки 5% в наступному місяці, але це моя думка. І напевне додавати до макс. ціни цей податок ми не будемо(при формуванні продажної ціни).
Н, не правильно. Почитайте ще раз уважно п. 14.1.212
сигарети, алкоголь, нафтопродукти
Quote
natalka_l
Н, не правильно. Почитайте ще раз уважно п. 14.1.212
сигарети, алкоголь, нафтопродукти
а хіба на алкоголь були встановленні максимальні ціни, я на пляшках такого не бачила, були встановленні тільки мінімальні оптово, роздрібні відпускні ціни.
Можливо я щось пропустила?
iryna12,
я трохи вас не так зрозуміла: я про об'єкти оподаткування новим податком, а Ви лише про максимальні роздрібні ціни...
на алкоголь только минимальные, на сигареты максимальные
Quote
natalka_l
iryna12, та Ви собі робіть що хочете smiling smiley, тільки так не правильно

Та вибачте мене, просто я уточняю у васчи правельно ми робимо:
1) На сигарети була встановлена максимальна роздрібна продажна ціна? (більше якої ми не продавали)
2) На алкоголь була встановлена мінімальна роздрібна ціна (ідентифікатив) (менше якої ми не продавали)
Допоможіть розібратися!!!
Quote
buh_ua
на алкоголь только минимальные, на сигареты максимальные

Ура Дякую, розібралася!!!
Quote
natalka_l
iryna12,
я трохи вас не так зрозуміла: я про об'єкти оподаткування новим податком, а Ви лише про максимальні роздрібні ціни...
А відносно теперішньої продажі сигарет ви напевне праві, так дійсно получається виходячи з прийнятих законів, але мені здається вони це трактувати будуть зовсім по іншому.
Quote
iryna12
А відносно теперішньої продажі сигарет ви напевне праві, так дійсно получається виходячи з прийнятих законів, але мені здається вони це трактувати будуть зовсім по іншому.
Так, а чому їй щось перероблювати, більша ціна - більша сума податку. Це ж вигідно державі )
Звоню зараз в Контакт центр ДФС ... це пі..ец... тьотенька дуже конкретно сказала: податок діє з 01.01.2015 року і все... Спробувала її загрузити (щодо рішення місцевої ради)... сижу слухаю музику.... чекаю winking smiley
Quote
natalka_l
Quote
iryna12
А відносно теперішньої продажі сигарет ви напевне праві, так дійсно получається виходячи з прийнятих законів, але мені здається вони це трактувати будуть зовсім по іншому.
Так, а чому їй щось перероблювати, більша ціна - більша сума податку. Це ж вигідно державі )
Можливи і праві.
Це при умові якщо роздрібна ціна буде: МРЦ+МРЦ*5%?
Quote
natalka_l
Звоню зараз в Контакт центр ДФС ... це пі..ец... тьотенька дуже конкретно сказала: податок діє з 01.01.2015 року і все... Спробувала її загрузити (щодо рішення місцевої ради)... сижу слухаю музику.... чекаю winking smiley

відпишіться обовязково що вона вам доброго відповість
та всё, "надежда умерла...".
Сказала що податок введено в дію з 01.01.2015, платиться за результатами декларування на протязі 10 днів.; форма декларації ще не встановлена.
В нашій країні може бути ВСЕ!
Я так поняла, що хто вже не збільшив ціни на 5% - заплатить за свій рахунок, або потім збільшить на більшу суму (щоб покрити витрати), або цю хрєнь все-таки перенесуть!!!
Коллеги, доброго дня !
Если я правильно поняла, то :
- на тютюн к максимальной розничной цене (МРЦ ) надо докрутить 5% этого нового акциза
- на пиво и алкогольные к розничной цене ( которая должна быть не менее индикатива!) тоже надо докрутить 5%этого нового акциза.
Потом надо будет подать какую-то Деку ( которой еще нет!!!) и заплатить эти 5% в дырявый бюджет ?
Так ?confused smiley
Quote
buh_ua
тыкните носом пож-ста на номера статей где написано за 5%
215.3.10
Хотя, честно говоря, вникнуть во всю эту фигню ( пункт ... , котрий набирає чинності ...заменить пунктом ...котрий набирає чинності...) с первого прочтения практически невозможно...angry smiley
Quote
nikon
Коллеги, доброго дня !
Если я правильно поняла, то :
- на тютюн к максимальной розничной цене (МРЦ ) надо докрутить 5% этого нового акциза
- на пиво и алкогольные к розничной цене ( которая должна быть не менее индикатива!) тоже надо докрутить 5%этого нового акциза.
Потом надо будет подать какую-то Деку ( которой еще нет!!!) и заплатить эти 5% в дырявый бюджет ?
Так ?confused smiley
Так, все вірно. Залишилось тільки вирішити з якого числа це все будемо робити )))
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 25    Сторінки: 1234567891011НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00053700000000001