Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

5% акцизный налог с реализации пива, алкогольных напитков, табачных изделий и топлива

Відправлено користувачем s-kontur2005 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 25    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Хорошо опять вопросы: 1) Парламент стоит 20,00 + 5%=21,00 (как и что пробивать по РРО)???, 2) Какое наказания за то что я налог 5% заплату, а цену не подыму?. 3) И как должен быть отражен Акциз 5% в РРО???
Ответы имеют два вида трактования. Но ответьте на вопрос по чему в НАЛОГОЙ все делают вид как простите у дураков (они ничего не знают, разъяснений у них нету), и вот контрольный ответ, если у ВАС МНОГО ДЕНЕГ на ШТРАФЫ НАКРУЧИВАЙТЕ на пачку + 5%, а мы вас потом вздерним!!!!!!


В якій податковій вам це відповіли?!?!?! моєму ФОПу,
в Дарницькій ДПІ, сказали чітко - накручувати 5% на МРЦ
і в кассовому апараті змінити ціну...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Наталю, підпунктом 10 пункту 2 прикінцевих положень ЗУ від 28.12.2014р.№ 71-VIII частину другу статті 17 ЗУ від 19.12.95р.№491/95-ВР
змінено наступним чином:

"II. Прикінцеві положення
<...>
2. Внести зміни до таких законодавчих актів України:
<...>
10) у Законі України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів"
<...>
у частині другій статті 17:
абзац чотирнадцятий після слів "імпортерами таких тютюнових виробів" доповнити словами "збільшеними на суми акцизного податку з реалізації через роздрібну торговельну мережу тютюнових виробів";"

з 01/01/2015 р. вона виглядає так:

"Стаття 17. Відповідальність за порушення норм цього Закону
<...>
До суб'єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у разі:
<...>
роздрібної торгівлі тютюновими виробами за цінами, вищими від максимальних роздрібних цін на тютюнові вироби, встановлених виробниками або імпортерами таких тютюнових виробів, збільшеними на суми акцизного податку з реалізації через роздрібну торговельну мережу тютюнових виробів, - 100 відсотків вартості наявних у суб'єкта господарювання тютюнових виробів, але не менше 10000 гривень;"

Наталю, я б на вашому місці подав скаргу на працівника ДФС (навіть якщо це усні заяви). бо ж він і далі робитиме так smiling smiley

Олег Спасибо большое.smiling smiley)) Обещали сделать семинар посмотрим что они буду, там петь по НОВОМУ ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВУ!!!!!!!
Доброго времени. Подскажите, пожалуйста. Я ЧП, киоск на рынке, по I –группе. Торгую пивом и другими продуктами, сигарет и алкоголя нет. РРО тоже. Я уже понял, что нужно регистрироваться в налоговой как плательщик подакцизного налога 2-5%.
Вопрос: Как законно, я должен определить количество проданного пива, чтобы заплатить именно с него налог. Например, продали на 30грн, чипсы 10грн, пиво 10грн, вода 10грн. Как отделять пиво от остального товара. Где можно почитать, как правильно с 1 января 2015года торговать пивом в киоске, какие вести бумаги. Спасибо.
Интересно, какие теперь штрафы за неуплату или неправильную уплату акцизного налога
Вести книгу як і вели, тут поки змін ніяких...
Ну а відділяти пиво від іншого товару - це не так важко по суті...
Але потрібно вести облік безпосередньо по пиву... Залишок
на початок місяця - додаєте приходи за місяць - мінусуєте
залишок на кінець місяця - от вам і продане...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
С математикой, всё ясно, я так понимаю, что я обязан, буду вести какие то бумаги официальные, по учёту пива, но до 2015 года я не обязан был вести учёт товара, в том числе и пива, интересно узнать статью закона или лист ДПI, распоряжение или инструкцию, как это всё должно быть по Закону, чтобы не платить постоянно штрафы, уже это проходили до 2010года.
Пока не ясно, на каких бланках или в журнале или ещё где учитывать продажу подакцизных товаров, чтобы при проверке можно было предъявить, что-то официальное, а не свои личные записи.
Так в законі про це не написано (там такого і не пишуть),
а якихось змін до заповнення книги через такі нововедення
теж поки нема... можливо пізніш шось і написюкають...
З офіційних паперів (особиста моя думка) бажано мати
накладні на пиво, яке ви закупаєте - аби в випадку чого
могли довести шо заплатили того акцизу не менш, ніж
мусили...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Я с чего вообще будет уплачиваться 5%? С оборота конкретно по алкоголю и табаку? Получается, что 5% уплачивает конечный потребитель?
Получаєцця...>grinning smiley<



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Так у нас в итоге все налоги оплачивает конечный потребитель.
А на цигарках, алкоголю, пальному ше й двічі... Один раз
виробник перекладує його на нас, а тепер ше й роздрібна
торгівля...yawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Добрый день. Вопрос по кодировке. Если установить автоматом сбор 5%, цена продажи становится больше положенной из-за округления в большую сторону. Если включить в цену, то увеличим НДС. Как быть?Спасибо.
А с чего будет уплачиваться 5%? С оборота конкретно по алкоголю и табаку?
Quote
Наталья К
Ответы имеют два вида трактования.
от і подумайте, які Вам подобаються більше )))
Quote
Наталья К
Но ответьте на вопрос по чему в НАЛОГОЙ все делают вид как простите у дураков (они ничего не знают, разъяснений у них нету)
Відповім - "вони дійсно не знають!" Якщо Ви думаєте що в кожній податковій є якийсь відділ який сам придумує роз'яснення до норм законодавства, то дуже помиляєтесь ). Кожна "місцева" податкова чекає роз'яснень з "обласної". "Обласна" чекає з "Києва". Так от поки наше ДФСУ не видасть "бумажку" до того часу ніхто на себе не візьме відповідальність.
Більше того, значна кількість працівників ДФС ще "не встигли" прочитати всі зміни до ПКУ (знаю точно))) ), то які вони Вам роз'яснення можуть дати? Податківці "на місцях" в такій самій ситуації як і ми...
Маємо "подякувати" Яценюку, який є ініціатором Законопроекту за весь цей "хаос" з 01.01.2015. Яценюк наверно ще "не придумав" що казати Білоусу )))
А с Джин-тоника и других слабоалкогольных напитков не платим?
Подскажите, плз, платим ли с пива тоже, оно ж еще пока не считается алкогольным напитком до 01.07.14 или это не важно и платим как и с виноградарства ранее?
Лиса Алиска, вище вже писали

Проект Наказу Міністрества фінасів України "Про затвердження форми Декларації акцизного податку, Порядку заповнення та подання Декларації акцизного податку " [www.minfin.gov.ua]
Quote
Лиса Алиска
Подскажите, плз, платим ли с пива тоже, оно ж еще пока не считается алкогольным напитком до 01.07.14 или это не важно и платим как и с виноградарства ранее?
Название темы внимательно читали ?smiling smiley И первую страницу обсуждения (там есть цитаты из законодавства ) ?smiling smiley
Quote
natalka_l
Лиса Алиска, вище вже писали

Проект Наказу Міністрества фінасів України "Про затвердження форми Декларації акцизного податку, Порядку заповнення та подання Декларації акцизного податку " [www.minfin.gov.ua]
Хмелярстово отдыхает. Сидите считайте по литрам по кодам . Да уменьшили и налоги и облегчили работу.Можно подумать для когото важно сколько бутылок 1Л.или 0,7Л
почему считать по литрам, просто отдельно сумма реализации водки, вина, пива и сигарет - литров я в декларации что-то не нашла....????
Quote
s-kontur2005
почему считать по литрам, просто отдельно сумма реализации водки, вина, пива и сигарет - литров я в декларации что-то не нашла....????
3. Додаток 3 «Розрахунок суми акцизного податку з алкогольних напоїв (стаття 225 розділу VI Кодексу)» заповнюються в такому порядку:
3.1. У графі 2 «Код товару (продукції) за УКТ ЗЕД» указується код алкогольних напоїв, на які підпунктом 215.3.1 пункту 215.3 статті 215 Кодексу встановлено ставки акцизного податку.
3.2. У графі 3 «Опис товару (продукції) за УКТ ЗЕД» вказується назва алкогольних напоїв згідно з УКТ ЗЕД.
3.3. У графі 4 «Місткість спирту (%)» вказується місткість спирту в конкретному виді алкогольних напоїв (40 %, 30 % тощо).
3.4. У графі 5 «Ємність пляшки (л)» вказується ємність пляшки алкогольних напоїв у літрах (0,5 л, 0,7 л тощо).
3.5. У графі 6 «Кількість пляшок» вказується кількість пляшок за кожною назвою алкогольних напоїв (100, 500 тощо).
3.6. У графі 7 «Оподатковуваний оборот (л), усього» вказується оподатковуваний оборот алкогольних напоїв у літрах (гр. 5 х гр. 6).
3.7. У графі 8 «Оподатковуваний оборот (л) у перерахунку на 100-відсотковий спирт» зазначається оподатковуваний оборот алкогольних напоїв, перерахований на 100-відсотковий спирт (гр. 4 х гр. 7 : 100).
3.8. У графі 9 «Ставки акцизного податку (у гривнях за 1 л 100-відсоткового спирту)» проставляється ставка акцизного податку в гривнях, встановлена у підпункті 215.3.1 пункту 215.3 статті 215 розділу VI Кодексу.
3.9. У графах 10 - 16 визначається сума податкового зобов’язання, яка підлягає сплаті з алкогольних напоїв при виробництві яких використовується спирт етиловий:
у графі 10 вказується сума акцизного податку за векселями, виданими відповідно до порядку, встановленого у статті 225 розділу VI Кодексу, термін оплати яких настав у звітному періоді (або фактично погашених у звітному місяці), або проставляється сума, попередньо сплачена грошовими коштами без оформлення податкового векселя. Якщо така сума акцизного податку відрізняється від суми акцизного податку зазначеної в Акті про фактично отриману кількість спирту та розрахунку акцизного податку, в графі 10 вказується сума з Акту.
графи 11 - 14 додатка заповнюються на основі таких документів, що складаються платником податку:
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 25    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00041200000000002