Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

5% акцизный налог с реализации пива, алкогольных напитков, табачных изделий и топлива

Відправлено користувачем s-kontur2005 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 9 з 25    Сторінки: ПершаПопередні4567891011121314НаступнаОстання
а наталия _дефис_и, возможно , не только шикарная, но и охуен лучшая, да )
для наталии- это только признание и вообще, без подйобок)))
ах, да, извините , что позволил себе дать оценку, сударыня
а якщо по-чесному, то єбав я ту вашу кацапську говірку, фейгеле моя, а ідіш?

Quote
oleg
а наталия _дефис_и, возможно , не только шикарная, но и охуен лучшая, да )
для наталии- это только признание и вообще, без подйобок)))
ах, да, извините , что позволил себе дать оценку, сударыня
а якщо по-чесному, то єбав я ту вашу кацапську говірку, фейгеле моя, а ідіш?
grinning smileygrinning smileygrinning smiley
Що це за прізнанія при всіх? Я стесняюсь cool smiley
фэйгэлэ, натялю, моя бабця би сказали - тішся, доцю smiling smiley а "а ідіше"- це позивний, а в таки х випадках кажуть швидше: ані оев отах smiling smiley



Шустрик - Чек на 7-м листке мне лично нравится, но у нас сказали что у РРО нет такой возможности.
А вот как будет он у нас смортеться

Сигарети Парламент - 21,00 (уже с акцизом 20,00+5%)
Акцизный сбор 5% - 1,00 (в том числе, как и ПДВ?)
ПДВ 0% - 0,00
***************************************************
ИТОГО к оплате: 21,00 грн.

Помогите так можно??????
А чого ж ні - на мою думку всьо норматєльно...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Наталья К, 1. Я думаю, что это не совсем правильно. У Вас ПДВ в чеке , должен проходить по 5 ставке Д --- без ПДВ (у Вас 0%),
2. Если у вас не закодированы продукты питания или другие услуги, то может прокатить. В конце месяца придется вручную вытягивать Акциз для декларации, вместо 703 отчета. Выложите скан, если можно. Спасибо.
Чек не реальный!!! т.к. не существует РРО которые можно было бы так запрограмировать)

И что теперь делать? Позвонила сервисникам, они ничего не знают. Весь январь в чеке выделялся ПДВ. Регистрировались налоговые накладные. Теперь получается, что все это не правильно?
Quote
anita
И что теперь делать? Позвонила сервисникам, они ничего не знают. Весь январь в чеке выделялся ПДВ. Регистрировались налоговые накладные. Теперь получается, что все это не правильно?

Поверьте, не только у Вас... у всех такая проблема sad smiley ну, не существует РРО с подобными программами исчисления..

Кто-нибудь объясните мне пож. Появился новый отчет по акцизному 5-%-му налогу, еще не утвержден ,но это думаю вопрос времени. Там нужно отдельно показать оборот алкоголя, пива и табака. Как можно это сделать если у меня в чеке указывается общая сумма продаж?

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Quote
Myami
Кто-нибудь объясните мне пож. Появился новый отчет по акцизному 5-%-му налогу, еще не утвержден ,но это думаю вопрос времени. Там нужно отдельно показать оборот алкоголя, пива и табака. Как можно это сделать если у меня в чеке указывается общая сумма продаж?

Доброго вечора. В нас касовий МІНІ 500.02 сервісники запрограмували товар по відділах,наприклад 1від.-горілка ,2- пиво,3- тютюн, 4 -різне(продукти) В кінці місяця робиться 502 звіт ,в ньому будуть загальні суми по кожному окремо відділу. Акциз вираховується з "алкогольно-тютюнових відділів" і відображається в кожному чеку та в денному z звіті. В чеку йде загальна сума продажі ,наприклад горілка 42 грн під ним пише збір акциз 5% -2грн.,тобто в т.ч. Ще сказали в КОРО відображати суму акцизу окремою колонкою.( там де ПДВ ми НЕ платники).
Насчет чека, полная лажа. Если пробивать, как показано на рисунке, одной комбинацией клавиш, это значит, что в РРО командой включен НДС и дополнительный сбор., в цену товара. Значит кассовый аппарат обязан взять НДС еще и с акциза. Все эти варианты я перепробовал еще 2 недели назад. Нифига не получается( для НДС-ников). Как я уже писал выше, единственный вариант( на мой взгляд) на 7 стр. двумя операциями. По отделам --- мысль правильная, я сразу так сделал.
Quote
dennyG
Насчет чека, полная лажа
ну да, чек все-таки не реальний... Значить поки що ПДВ для декларації доведеться вручну порахувати...
Знайшла в ЄДР підприємство зазнечене в чеку [www.irc.gov.ua]
ТОВ "ВІМАС ТЕХНОЛОГІЇ" код ЄДРПОУ 32657291
03049, м.Київ, ВУЛИЦЯ ТОПОЛЕВА, будинок 4-8, квартира 102
Код КВЕД 62.01 Комп'ютерне програмування (ну явно вони сигарети не продають)
Телефон 1: 80442212602
Телефон 2: 80442212603

Але мені все-таки цікаво, ... може позвонити їм, запитати що це за "реклама чеків" і чи мають вони до цього відношення eye rolling smiley?
Є хтось комунікабельний winking smiley , хто "шарить" по РРО? Бо я позвонити можу - але про РРО нічого не знаю smoking smiley
Новое развитие темы.
У зв’язку з тим, що у частини РРО, внесених до Державного реєстру РРО до 1 січня 2015 року, не передбачено механізм розрахунку акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів, у таких РРО дозволяється використовувати для обліку акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів алгоритм, який забезпечує нарахування суми 5 % збору, розробленого виробником (постачальником) даних моделей РРО.
1) Для РРО, у яких реалізовано механізм розрахунку додаткового збору, цей механізм може бути використаний для обліку акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами. Якщо підібрати відповідне значення при програмуванні додаткового збору - реєстратор розрахункових операцій буде коректно виконувати облік акцизного податку. Наприклад, якщо ціна товару без ПДВ становить 100 грн, ПДВ - 20 грн, а акцизний податок за ставкою 5 % - 6 грн, то фактична роздрібна ціна цього товару складає 126 гривень.
ТОВАР 126,00 А
--------------------------
СУМА 126,00
ПДВ А=20% 20,00
Акцизний податок 6,00
А=6%
Для того, щоб у сумі акцизного податку в розмірі 5% коректно враховувався ПДВ, допускається і необхідно встановити значення акцизного податку 6 %.
У тих випадках, коли значення акцизного податку з роздрібної продажі підакцизних товарів відрізнятиметься від 5 %, відповідне значення додаткового збору може буде розраховане по формулі:
ДЗ = (100 + ПДВ) * АКЦИЗ / 100,
де ДЗ - значення додаткового збору у відсотках, яке необхідно запрограмувати;
ПДВ - значення податку на додану вартість у відсотках;
АКЦИЗ - значення акцизного податку з роздрібної продажі підакцизних товарів у відсотках.
2) Для РРО, в яких реалізовано механізм розрахунку додаткового збору за допомогою окремої податкової групи, допускається використовувати таку форму чека:
ТОВАР 126,00 А
--------------------------
СУМА 126,00
ПДВ *А 20% 20,00
Акцизний податок 6,00
А=*Б 5%
3) Для РРО, в яких не реалізовано механізм розрахунку додаткового збору, дозволяється для обліку акцизного податку з роздрібної продажі підакцизних товарів використовувати окремий віртуальний товар, який повинен мати назву “доп. акциз 5 відс.”, відноситься до податкової групи, яка не є об'єктом оподаткування, а ціна такого товару повинна дорівнювати 5 % від вартості реального підакцизного товару. Цей віртуальний товар не повинен враховуватись при веденні обліку товарних запасів на складах та/або за місцем реалізації.
Такий чек повинен мати таку форму:
ТОВАР 120,00 А
ДОП.АКЦИЗ 5% 6,00 Д
--------------------------
СУМА 126,00
ПДВ А=20% 20,00
БЕЗ ПДВ Д (*)
Примітка: Рядок, позначений (*), може бути відсутнім у чеку.
4) Для суб'єктів господарювання, які не є платниками ПДВ, при використанні РРО, в яких не реалізовано механізм розрахунку додаткового збору, для обліку акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизних товарів може використовуватись така форма чека:
ТОВАР 120,00 Д
ДОП.АКЦИЗ 5% 6,00 Д
--------------------------
СУМА 126,00
Теперь Сумская обл. изгаляется
И нужно было рукоблудить месяц, чтобы донести в такой корявой форме до нас.
И пример, падлы, взяли, чтобы вопросов не возникало. А как быть с копейками, округлением.(Да и вообще, где брать мелочь, они поинтересовались? Хотя НБУ четко сказал, от мелочи отказаться.)
Подскажите, пожалуйста. РРО и чековых книжек нет. Не могу понять с какой суммы платить 5% налог за пиво.
Раньше думал, что с общей, которую платит мне покупатель. Скажем из 10грн, 50коп.
Теперь появилась новая декларация и как её заполнять, но без цифр для примера.
Выходит, что за пиво надо платить 5% только с моей наценки. Или я ошибаюсь?
Скажем, закупил на 100грн+20%(моя наценка)=120грн. (в продаже)
120-100=20(моя наценка)*5%=1грн. Или платить со 120грн*5%=6грн
Как правильно, пошёл в налоговую, говорят там всё написано.

6. Додаток 6 "Розрахунок суми акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів" заповнюється окремо для кожного місця здійснення реалізації підакцизних товарів із обов’язковим зазначенням відповідного коду за КОАТУУ в такому порядку:

1) у графі 2 "Вид товару" вказується назва товару (продукції), який (яку) статтею 215 розділу VI Кодексу віднесено до підакцизних;

2) у графах 3, 4 "Вартість (з податком на додану вартість) підакцизних товарів, що реалізовані у роздрібній торговельній мережі та у мережі громадського харчування" вказується:

графа 3 - загальна вартість (з податком на додану вартість) реалізованих підакцизних товарів у роздрібній торговельній мережі та у мережі громадського харчування споживачам незалежно від форми розрахунків;

графа 4 - вартість (з податком на додану вартість) реалізованих підакцизних товарів у роздрібній торговельній мережі споживачам незалежно від форми розрахунків для їх комерційного використання, тобто для подальшої реалізації кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання;

3) у графі 5 "Вартість підакцизних товарів до оподаткування, грн (гр. 3 - гр. 4)" вказується різниця між графами 3 та 4 цього розрахунку;

4) у графі 6 "Ставка податку, %" проставляється розмір ставок акцизного податку у відсотках, встановлених підпунктом 215.3.10 пункту 215.3 статті 215 розділу VI Кодексу;

5) у графі 7 "Сума податкового зобов’язання, що підлягає сплаті до бюджету, грн (гр. 5 х гр. 6)" вказується сума акцизного податку, що визначається шляхом множення графи 5 на графу 6.
во-первых, платить за пиво нужно только с 01.07.2015!!! Во-вторых, платится акциз с суммы продажи. в вашем примере со 120 грн--- 6 грн.
Пиво подакцизный товар, и всегда им было, платить 5% нужно с 01.01.2015. Об этом уже все знают. Если почитать последнюю инструкцию по заполнению декларации, (смотри выше) то выходит, что платить нужно с наценки, а не с общей суммы. Это даже логично, так как завод производитель пива уже заплатил свой акциз.
Пиво становится подакцизным только с 01.07.2015. Иначе, как бы торговали на едином налоге бутылкой и разлив без РРО?
Ви хочете сказать шо в пляшці воно не підакцизне, а
на розлив підакцизне... бугага.... Просто для пива в пляшці
зробили виключення і дозволили торгувати єдинщикам...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А з 01.07 воно стає алкогольним напоєм...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
И всё таки! ??? Если почитать последнюю инструкцию по заполнению декларации, (смотри выше) то выходит, что платить нужно с наценки, а не с общей суммы. Это даже логично, так как завод производитель пива уже заплатил свой акциз.
я думаю графа 4 означает перепродажу товаров для следующей реализации. В нашем случае она =0.
акциз гр.7=сумма продажи*5%
Quote

я думаю графа 4 означает перепродажу товаров для следующей реализации. В нашем случае она =0.
акциз гр.7=сумма продажи*5%

графа 4 - вартість (з податком на додану вартість) реалізованих підакцизних товарів у роздрібній торговельній мережі споживачам незалежно від форми розрахунків для їх комерційного використання, тобто для подальшої реалізації кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання;
Вы если не читаете, то зачем пишите своё мнение. Тут написано: графа 4 - тобто для подальшої реалізації кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання;
А, не - я думаю графа 4 означает перепродажу товаров для следующей реализации.
Не пишите всё, что думаете, а только опираясь на свежие статьи и пункты Законов.
Ну и все же, какой итог? 5% платим с суммы продаж? Если на примере:
продано сигарет - 15000грн
алкоголь - 20000грн
пиво - 5000грн
следовательно: 15000*5%=750; 20000*5%=1000; 5000*5%=250, итого заплатить налога - 2000,00 ?
И еще по единщику за пиво : аналогично подаю декларацию и плачу акцизный?
Quote
Иногда могу
Ну и все же, какой итог? 5% платим с суммы продаж? Если на примере:
продано сигарет - 15000грн
алкоголь - 20000грн
пиво - 5000грн
следовательно: 15000*5%=750; 20000*5%=1000; 5000*5%=250, итого заплатить налога - 2000,00 ?
И еще по единщику за пиво : аналогично подаю декларацию и плачу акцизный?
А я не так считаю....
15000/105*5=714,29
20000/105*5=952,38
5000/105*5=238,10
Итого 1904,77
Объясняю свой ход рассуждений : пачка сигарет МРЦ=12,50, мы накручиваем 5% акциза , получаем (12,50 + 12,50*5% ) 13,12. То есть, продали за 13,12. ( Накрутили 13,12-12,50= 0,62 )
А теперь посчитаем акциз типа для Деки, т.е. к оплате в бюджет :
По Вашему 13,12 * 5%= 0,656
По моему 13,12/105*5=0,6247

Что скажете ?eye rolling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 9 з 25    Сторінки: ПершаПопередні4567891011121314НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043300000000002