Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

5% акцизный налог с реализации пива, алкогольных напитков, табачных изделий и топлива

Відправлено користувачем s-kontur2005 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 10 з 25    Сторінки: ПершаПопередні56789101112131415НаступнаОстання
на то он и форум, чтобы мнениями делиться. в 5 графе должна стоять цена продажи без учета акциза.
наверное Вы правы....логично, а что касается пива - единщик(2-я гр) аналогично...дека, платим и это с 01.01.15 ?


Quote
dennyG
на то он и форум, чтобы мнениями делиться. в 5 графе должна стоять цена продажи без учета акциза.
Извините, но я не понимаю, а можно на примере, распишите как вы понимаете для розници конечному потребителю что будет графа 3,графа 4, если цена в чеке 14,17грн.
Quote
schigolevv
Quote
dennyG
на то он и форум, чтобы мнениями делиться. в 5 графе должна стоять цена продажи без учета акциза.
Извините, но я не понимаю, а можно на примере, распишите как вы понимаете для розници конечному потребителю что будет графа 3,графа 4, если цена в чеке 14,17грн.
гр.3 - 14.17
гр.4 - 0
Сума податкового зобов’язання з акцизного податку з роздрібних продажів за реалізовані тютюнові вироби (ПЗа) становитиме:
ПЗа = ФРЦТВ : 105 х 5

5) у графі 7 "Сума податкового зобов’язання, що підлягає сплаті до бюджету, грн (гр. 5 х гр. 6)" вказується сума акцизного податку, що визначається шляхом множення графи 5 на графу 6.[/quote]

Якось ці два розяснення протирічать одне одному!
Подскажите, аптека реализует населению спирт этиловый 70 и 96% у флаконах по 100мл. Облагается ли он акцизом?
Quote
potap3
Сума податкового зобов’язання з акцизного податку з роздрібних продажів за реалізовані тютюнові вироби (ПЗа) становитиме:
ПЗа = ФРЦТВ : 105 х 5

5) у графі 7 "Сума податкового зобов’язання, що підлягає сплаті до бюджету, грн (гр. 5 х гр. 6)" вказується сума акцизного податку, що визначається шляхом множення графи 5 на графу 6.

Якось ці два розяснення протирічать одне одному![/quote]
ну и как считать? если по формуле то 14,17:105Х5=0,675
а если по деке то 14,17*5%=0,708
А может в графе 3 нужно ставит не 14,17 а 14,17-0,67=13,5
тогда у графі 7 "Сума податкового зобов’язання, що підлягає сплаті до бюджету, грн (гр. 5 х гр. 6)" вказується сума акцизного податку, що визначається шляхом множення графи 5 на графу 6.тогда получится
Quote
schigolevv
А может в графе 3 нужно ставит не 14,17 а 14,17-0,67=13,5
тогда у графі 7 "Сума податкового зобов’язання, що підлягає сплаті до бюджету, грн (гр. 5 х гр. 6)" вказується сума акцизного податку, що визначається шляхом множення графи 5 на графу 6.тогда получится
тоді сума в чеку буде відрізнятись від суми в декларації
А хто виділив в чеку АП то там видно загальна вартість (з податком на додану вартість) реалізованих підакцизних товарів у роздрібній торговельній мережі, там же не сказано загальна вартість (з податком на додану вартість і акцизним податком) і для чого тоді формули треба було складать якщо із обігу просто 5%
Я думаю так: не могли придумать гр4, чтобы писать там 0. Это не логично.
После того как перевёл на русский инструкцию
6. Додаток 6 "Розрахунок суми акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів" заповнюється окремо для кожного місця здійснення реалізації підакцизних товарів із обов’язковим зазначенням відповідного коду за КОАТУУ в такому порядку:

1) у графі 2 "Вид товару" вказується назва товару (продукції), який (яку) статтею 215 розділу VI Кодексу віднесено до підакцизних;

2) у графах 3, 4 "Вартість (з податком на додану вартість) підакцизних товарів, що реалізовані у роздрібній торговельній мережі та у мережі громадського харчування" вказується:

графа 3 - загальна вартість (з податком на додану вартість) реалізованих підакцизних товарів у роздрібній торговельній мережі та у мережі громадського харчування споживачам незалежно від форми розрахунків;

графа 4 - вартість (з податком на додану вартість) реалізованих підакцизних товарів у роздрібній торговельній мережі споживачам незалежно від форми розрахунків для їх комерційного використання, тобто для подальшої реалізації кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання;

3) у графі 5 "Вартість підакцизних товарів до оподаткування, грн (гр. 3 - гр. 4)" вказується різниця між графами 3 та 4 цього розрахунку;

4) у графі 6 "Ставка податку, %" проставляється розмір ставок акцизного податку у відсотках, встановлених підпунктом 215.3.10 пункту 215.3 статті 215 розділу VI Кодексу;

5) у графі 7 "Сума податкового зобов’язання, що підлягає сплаті до бюджету, грн (гр. 5 х гр. 6)" вказується сума акцизного податку, що визначається шляхом множення графи 5 на графу 6.

Склоняюсь к такому выводу, по пиву:
Скажем, закупил на 100грн+20%(моя наценка)=120грн. (в продаже)
120-100=20(моя наценка)*5%=1грн.
Вариант 1:
графа 3 - 120 грн (моя цена, по которой продаю)
графа 4 - 100 грн (цена по которой я закупил товар)
графа 5 - 20 грн (моя наценка) (120-100=20)
графа 6 - 5 (%)
графа 7 - 1грн (20*5%=1)

Вариант 2:
графа 3 - 126 грн (+ акцизный податок 120+5% = 126)
графа 4 - 120 грн (моя цена, по которой продаю)100грн (цена по которой я закупил товар)
графа 5 - 6 грн
графа 6 - 5 (%)
графа 7 - 6*5=30грн или 6*5%=0,3 грн
Я думаю так: не могли придумать гр4, чтобы писать там 0. Это не логично.
После того как перевёл на русский инструкцию
6. Додаток 6 "Розрахунок суми акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів" заповнюється окремо для кожного місця здійснення реалізації підакцизних товарів із обов’язковим зазначенням відповідного коду за КОАТУУ в такому порядку:

1) у графі 2 "Вид товару" вказується назва товару (продукції), який (яку) статтею 215 розділу VI Кодексу віднесено до підакцизних;

2) у графах 3, 4 "Вартість (з податком на додану вартість) підакцизних товарів, що реалізовані у роздрібній торговельній мережі та у мережі громадського харчування" вказується:

графа 3 - загальна вартість (з податком на додану вартість) реалізованих підакцизних товарів у роздрібній торговельній мережі та у мережі громадського харчування споживачам незалежно від форми розрахунків;

графа 4 - вартість (з податком на додану вартість) реалізованих підакцизних товарів у роздрібній торговельній мережі споживачам незалежно від форми розрахунків для їх комерційного використання, тобто для подальшої реалізації кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання;

3) у графі 5 "Вартість підакцизних товарів до оподаткування, грн (гр. 3 - гр. 4)" вказується різниця між графами 3 та 4 цього розрахунку;

4) у графі 6 "Ставка податку, %" проставляється розмір ставок акцизного податку у відсотках, встановлених підпунктом 215.3.10 пункту 215.3 статті 215 розділу VI Кодексу;

5) у графі 7 "Сума податкового зобов’язання, що підлягає сплаті до бюджету, грн (гр. 5 х гр. 6)" вказується сума акцизного податку, що визначається шляхом множення графи 5 на графу 6.

Склоняюсь к такому выводу, по пиву:
Скажем, закупил на 100грн+20%(моя наценка)=120грн. (в продаже)
120-100=20(моя наценка)*5%=1грн.
Вариант 1:
графа 3 - 120 грн (моя цена, по которой продаю)
графа 4 - 100 грн (цена по которой я закупил товар)
графа 5 - 20 грн (моя наценка) (120-100=20)
графа 6 - 5 (%)
графа 7 - 1грн (20*5%=1)

Вариант 2:
графа 3 - 126 грн (+ акцизный податок 120+5% = 126)
графа 4 - 120 грн (моя цена, по которой продаю)
графа 5 - 6 грн
графа 6 - 5 (%)
графа 7 - 6*5=30грн или 6*5%=0,3 грн
Vasin, странные выводы. Вчитайтесь:
графа 4 - вартість (з податком на додану вартість) реалізованих підакцизних товарів у роздрібній торговельній мережі споживачам незалежно від форми розрахунків для їх комерційного використання, тобто для подальшої реалізації кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання.
Если предприятие реализует товары не только конечному потребителю, в графе 3 указывается весь товарооборот, в графе 4 реализация не конечному потребителю. Таким образом в графу 5 попадает реализация только конечному потребителю, которая и облагается 5%. Если предприятие торгует только в розницу, в графе 4 будет прочерк.
и это я после этого глупости пишу? Вы путаете сами себя. 4гр тобто для подальшої реалізації кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання; . для нас это 0. для поставщика сигарет это сумма наших накладных.
Quote
Vasin
Я думаю так: не могли придумать гр4, чтобы писать там 0. Это не логично.
После того как перевёл на русский инструкцию
6. Додаток 6 "Розрахунок суми акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів" заповнюється окремо для кожного місця здійснення реалізації підакцизних товарів із обов’язковим зазначенням відповідного коду за КОАТУУ в такому порядку:

1) у графі 2 "Вид товару" вказується назва товару (продукції), який (яку) статтею 215 розділу VI Кодексу віднесено до підакцизних;

2) у графах 3, 4 "Вартість (з податком на додану вартість) підакцизних товарів, що реалізовані у роздрібній торговельній мережі та у мережі громадського харчування" вказується:

графа 3 - загальна вартість (з податком на додану вартість) реалізованих підакцизних товарів у роздрібній торговельній мережі та у мережі громадського харчування споживачам незалежно від форми розрахунків;

графа 4 - вартість (з податком на додану вартість) реалізованих підакцизних товарів у роздрібній торговельній мережі споживачам незалежно від форми розрахунків для їх комерційного використання, тобто для подальшої реалізації кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання;

3) у графі 5 "Вартість підакцизних товарів до оподаткування, грн (гр. 3 - гр. 4)" вказується різниця між графами 3 та 4 цього розрахунку;

4) у графі 6 "Ставка податку, %" проставляється розмір ставок акцизного податку у відсотках, встановлених підпунктом 215.3.10 пункту 215.3 статті 215 розділу VI Кодексу;

5) у графі 7 "Сума податкового зобов’язання, що підлягає сплаті до бюджету, грн (гр. 5 х гр. 6)" вказується сума акцизного податку, що визначається шляхом множення графи 5 на графу 6.

Склоняюсь к такому выводу, по пиву:
Скажем, закупил на 100грн+20%(моя наценка)=120грн. (в продаже)
120-100=20(моя наценка)*5%=1грн.
Вариант 1:
графа 3 - 120 грн (моя цена, по которой продаю)
графа 4 - 100 грн (цена по которой я закупил товар)
графа 5 - 20 грн (моя наценка) (120-100=20)
графа 6 - 5 (%)
графа 7 - 1грн (20*5%=1)

Вариант 2:
графа 3 - 126 грн (+ акцизный податок 120+5% = 126)
графа 4 - 120 грн (моя цена, по которой продаю)
графа 5 - 6 грн
графа 6 - 5 (%)
графа 7 - 6*5=30грн или 6*5%=0,3 грн
Коллега, не выдумывайте и не подгоняйте под логику то, что подогнать невозможно !
Ну чего переводить на русский, если и по-украински понятно, что гр. 4 придумана этими деятелями для того, чтобы сминусовать реализацию тем, кто опять будет продавать в розницу , но уже конечному потребителю, и сам оподаткует свою выручку акцизом. Типа, хотят избежать двойного обложения акцизом, а только запутали всех окончательно.
Видимо, надо ждать, закончится подача годовой отчетности, может, раздуплятся разъяснением.
А пока - сколько ни крути, не налезает их алгоритм рассчета на их Деку...Видимо, эту Деку составляли БОЛЬШИЕ знатоки розничной торговли...>grinning smiley<
А мене більше турбує питання ПДВ. Я вже в січні зареєструвала ПН за щоденними операціями на повну суму Z-звіту. Зараз виходять роз"яснення, що база оподаткування - без акц.податку. Як тепер зменшити свої зобов"язання? В січні гарно попрацювали - різниця по ПДВ виходить в тисячах... Реєструвати РК до кожної ПН з поясненням "зменшення оподатковуваного обороту на суму акцизного податку"?
Дека уже есть приказ № 14 от 23.01.2015 года, по ней уже нужно отчитываться. Правда, её нет в ОПЗ.
Дека уже есть приказ № 14 от 23.01.2015 года, по ней уже нужно отчитываться. Правда, её нет в ОПЗ.
Quote
Olgazp
Дека уже есть приказ № 14 от 23.01.2015 года, по ней уже нужно отчитываться. Правда, её нет в ОПЗ.
Есть-то она есть.......Вы попробуйте ее заполнить......
так что мы пишем в графе 3 суму с НДС и акцизом или просто суму с НДС
Quote
nikon
Quote
Olgazp
Дека уже есть приказ № 14 от 23.01.2015 года, по ней уже нужно отчитываться. Правда, её нет в ОПЗ.
Есть-то она есть.......Вы попробуйте ее заполнить......

последнее обновление 1,30,43 от 06,01... и там нет этого отчета smiling smiley

А почему тогдау графа 5, так называется "Вартість підакцизних товарів до оподаткування"
Quote
Vasin
А почему тогдау графа 5, так называется "Вартість підакцизних товарів до оподаткування"
Это просто :
магазин продал товар , скажем, ФОПу(200грн) и конечным потребителям (300 грн.) - всего на 500.
В графу 3 - 500
в графу 4 - 200
тогда в графу 5 -300 (500-200=300).
Типа, ФОП будет продавать конечным покупателям и сам накрутит/оплатит акциз. А магазин заплатит акциз только с того товара, который продал своим конечным покупателям.
Ну, это Я так понимаю....
Хотели как лучше, а получилось как всегда...через ж...
Вот только неувязочка одна. Магазин может продать подакцизный товар не конечному потребителю только в случае, если у магазина есть оптовая лицензия. Сомневаюсь, что таких магазинов много. Графа 4 теряет смысл. Хотя у наших законотворцев его и не было...
Quote
Blick
Вот только неувязочка одна. Магазин может продать подакцизный товар не конечному потребителю только в случае, если у магазина есть оптовая лицензия. Сомневаюсь, что таких магазинов много. Графа 4 теряет смысл. Хотя у наших законотворцев его и не было...

На топливо и бензины лицензия не нужна...

Quote
Blick
Вот только неувязочка одна. Магазин может продать подакцизный товар не конечному потребителю только в случае, если у магазина есть оптовая лицензия. Сомневаюсь, что таких магазинов много. Графа 4 теряет смысл. Хотя у наших законотворцев его и не было...
Спасибо, коллега, Вы меня абсолютно правильно поняли !thumbs up
Я и писала в предыдущем посте, что всю эту муть разрабатывали БОЛЬШИЕ знатоки розничной торговли...smiling smiley
Quote
Vitohka
А мене більше турбує питання ПДВ. Я вже в січні зареєструвала ПН за щоденними операціями на повну суму Z-звіту. Зараз виходять роз"яснення, що база оподаткування - без акц.податку. Як тепер зменшити свої зобов"язання? В січні гарно попрацювали - різниця по ПДВ виходить в тисячах... Реєструвати РК до кожної ПН з поясненням "зменшення оподатковуваного обороту на суму акцизного податку"?

У меня вопросы те же.
Quote
schigolevv
так что мы пишем в графе 3 суму с НДС и акцизом или просто суму с НДС
просто суму з ПДВ без акцизу - тоді все зійдеться (і в розрахунках по листу ДФС, і з розрахунками по декларації)
Quote

Это просто :
магазин продал товар , скажем, ФОПу(200грн) и конечным потребителям (300 грн.) - всего на 500.
В графу 3 - 500
в графу 4 - 200
тогда в графу 5 -300 (500-200=300).
Типа, ФОП будет продавать конечным покупателям и сам накрутит/оплатит акциз. А магазин заплатит акциз только с того товара, который продал своим конечным покупателям.
Ну, это Я так понимаю....
Думаю nikon прав, это похоже правильный вариант.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 10 з 25    Сторінки: ПершаПопередні56789101112131415НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000427