Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

5% акцизный налог с реализации пива, алкогольных напитков, табачных изделий и топлива

Відправлено користувачем s-kontur2005 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 16 з 25    Сторінки: ПершаПопередні1112131415161718192021НаступнаОстання
Quote
TatyanaMax
У них висит сервер, поэтому, возможно, вторая квитанция к договору у них уже есть, только Вам не дошла пока. Попробуйте отправить отчет.
та мені взагалі ніяких повідомлень не прийшло, за квитанція 2 мовчу
З ранку в 9-00 була у податковій, для тих хто здавал СОНАТОЙ ТРЕБА ЗРОБИТИ: Заходим (по кожній організації чи людині та робимо) В Налаштувати профіль - поштове налаштування - використовувати пряме з’єднання для відправки звітів до Фіскальної служби - натискає
мо Зберегти, чи ОК. Та пересилаемо звіти ті що вчора та сьгодні відправлялися і чекаєма квитанцій, прилитіли швидко. Усім удачиsmiling smiley))
Quote
Иногда могу
сделала деку в ОПЗ,.. отправила через Сонату.......глухо....квитанций нет....ни одной
Кто уже отправлял?[/qu
Я також вчора відправила в сонаті, квитанцій нема і не буде скоро, так сказали в податковій, бо у них у базі ще не закладено бланк даного звіту, тому сьогодні ще раз здала звіт у податкову, але вже в ручну!


Quote
Наталья К
А как у Вас обстоят дела с декой где две торговые точки?
Все пошло, только нужно сделать в СОНАТЕ ЗЗаходим (по кожній організації чи людині та робимо) В Налаштувати профіль - поштове налаштування - використовувати пряме з’єднання для відправки звітів до Фіскальної служби - натискає
мо Зберегти, чи ОК. Та пересилаемо звіти ті що вчора та сьгодні відправлялися і чекаєма квитанцій, прилитіли швидко.
Quote
sanya_dp
а кого то акциз принялся?
у меня пишет:

Виявлені помилки:
Форма відсутня в реєстрі бланків - код: J0209502.
Відправник: Єдине вікно подання електронної звітності 'ДФС України', версія 2.2.6.6

версию шлюза обновили
Відправник: Єдине вікно подання електронної звітності 'ДФС України', версія 2.2.6.7

щас попробую отправить акциз повторно. отпишусь
девочки,а если акциз в другой налоговой,с ней договор надо заключать или как?
Отчет появился в Медке и ОПЗ 1.30.45 - можно сдать через Сонату, в блоке его нет????
Quote
Наталья К
Все пошло, только нужно сделать в СОНАТЕ ЗЗаходим (по кожній організації чи людині та робимо) В Налаштувати профіль - поштове налаштування - використовувати пряме з’єднання для відправки звітів до Фіскальної служби - натискає
мо Зберегти, чи ОК. Та пересилаемо звіти ті що вчора та сьгодні відправлялися і чекаєма квитанцій, прилитіли швидко.



Все сделала, отправила пришла квитанция - не принято - Форма відсутня в реєстрі бланків - код: F0295602.
Quote
Наталья К

Вы отправляли одну деку с 6 дод. и еще один 6дод.? ( у Вас же две точки)
Quote
iryna12
а в Ґ2 щось писати???
я писала везде коатуу того района,где торгуем алкоголем
Quote
sim
Quote
iryna12
а в Ґ2 щось писати???
я писала везде коатуу того района,где торгуем алкоголем
тобто якщо у нас одна точка то там її коатуу писати??
думаю,да,но писала по наитию,там же написано-мысцезнаходження пункту продажу товару
АУУУ може у когось така ж проблема!!!!У мене питання на яке мені навіть у податковій не дають відповідь:Касовий апарат на нашій АЗС, в принципі як і на інших АЗС в нашому місті, неможливо запрограмувати так , щоб там висвічувався акцизний збір окремим рядком. Тому ми просто до загальної ціни докинули 5%, і тепер в оборот вже включається акцизний збір, проте він не позначається якось окремо. Як потрібно у звіті показувати? Вносити оборот без акцизу , а тоді множити на 5%, хоча коли прийде перевірка, то будуть питати, з якого дива ми собі оборот зменшили. Це питання перше, а тепер інше: як виписувати податкову накладну на підсумками дня, вона має бути виписана на загальну суму, і я так розумію, що мав би бути бланк податкової в якому би теж прописувалася строка акцизний збір 5%, в іншому випадку виходить , що я виписую податкову накладну де нараховується ПДВ на ту суму акцизного збору, яку ми собі накрутили, чи можна в ручну викинути суму акцизу з податкової накладної( в чому я сумніваюся)!!!. Тепер питання третє: Чи буде акцизний збір включатися до доходу п-ва і ввідповідно тоді чи сплачену суму акцизу можна включати до витрат???

Попрошу відповісти без іронії, якщо мої питання комусь здадуться смішними. Я Молодий бухгалтер і тут на мене звалилося таке нещастя як АКЦИЗНИЙ ЗБІР!!!
Иногда могу. Я отправляла 1-деку и 2 додатка 6, в разделе ґ2 - я писала два КОАТУУ (где производится торговля) - и по них в разрезе суммы.
пока не принимает, все-равно ошибка

Документ доставлено до центрального рівня Державної податкової служби України 19.02.2015 в 13:04:35
Виявлені помилки:
Форма відсутня в реєстрі бланків - код: J0295602.
Відправник: Єдине вікно подання електронної звітності 'ДФС України', версія 2.2.6.7
В общем,дозвонилась я в налоговую, мне сказали,что отправлять бесполезно,они никуда не попадают, приносите бумажные, если не хотите попасть на штрафы,вот так-то... нет слов
Деснянская налоговая Киева - сказали, что им дорабатывают программу, в ОПЗ форма есть, а у них пока нету, сказали ждать, наверно скоро сделают, должны были сделать еще ночью.
Здратвсвуйте, добрые люди. Найдется ли добрый человек тут, который обьяснит все подробно тупому человеку, тоисть мне! очень прошу помощи, перечитала все что тут есть , но только сделала кашу в голове, помогите!!! Я СПД общая система, продаю пиво, алкоголь, вино , шампанское. Никогда не имела с эти дело, купила сегодня бланк, но там ничего не понимаю, где вообще брать эти суммы с РРО??? прошу вас отзовитесь . кто может. СПАСИБО!yawning smiley
Сейчас налоговая просит владельцев кас.аппаратов обратиться в сервисные центры, чтобы поставить на них дополнительное оборудование для учета акциза. А за январь следует взять 5 % от общей суммы реализованных подакцизных товаров
Katynnya88. Эти сумы берутся из кассового аппарата, все что вы пробили. И отних начинаете плясать.))) Если вы можете вытянуть из РРО отчет за месяц то вообще отлично (можно обратится к тем кто обслуживает кассовые аппараты).
скажите єто отчет 703ПС ??? Толкьо там же общая сумма за все что продавалось за єтот месяц. И пиво и сигареті и вино и т.д.
Quote
vada82
Сейчас налоговая просит владельцев кас.аппаратов обратиться в сервисные центры, чтобы поставить на них дополнительное оборудование для учета акциза. А за январь следует взять 5 % от общей суммы реализованных подакцизных товаров
общая сумма / 105 * 100 * 5%
Это называется Декларація акцизного податку. В Медке ее код J0209502 - для юр.лиц
Quote
Katynnya88
скажите єто отчет 703ПС ??? Толкьо там же общая сумма за все что продавалось за єтот месяц. И пиво и сигареті и вино и т.д.
надо выбрать отдельно ликеро-водочные, вина, пиво, цыгаркы
підкажіть будь ласка, чи треба подавати в електронці деку по акцизу якщо вони прийняли в паперовому, але поставили там тільки дату без реєстраційного номера
Они сейчас принимают у всех на бумаге, потому что нету программы - Киев ,,,,,,бется!!!!!!!!!!!!!!!!!
Снова пришёл ответ, квитанция № 1 отчет не принят нет бланка в реестре бланков
Кто-нибудь сдавал бумажный отчет в Днепропетровске и надо ли его нести? Звоню в налоговую, они, видимо, уже трубку не берут
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 16 з 25    Сторінки: ПершаПопередні1112131415161718192021НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00047200000000003