Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

5% акцизный налог с реализации пива, алкогольных напитков, табачных изделий и топлива

Відправлено користувачем s-kontur2005 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 18 з 25    Сторінки: ПершаПопередні1314151617181920212223НаступнаОстання
Quote
Люсия
квитанции не приходят, пишет что бланка нет в реестре. 3-й раз так. Кто знает, нести на флешке куда отчет, по месту торговли или месту прописки ФОП?

2. Декларація за звітний (податковий) період, що дорівнює календарному місяцю, подається платником щомісяця не пізніше 20 числа наступного звітного періоду до контролюючого органу за місцем реєстрації такого платника. Місцем реєстрації платника, що є суб’єктом господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів, є місцезнаходження пункту продажу товарів.

накрутили....

223.2. Платник податку з підакцизних товарів (продукції), вироблених або переобладнаних на митній території України; імпортер алкогольних напоїв та тютюнових виробів; суб’єкт господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів; оптовий постачальник електричної енергії подає щомісяця не пізніше 20 числа наступного періоду контролюючому органу за місцем реєстрації декларацію акцизного податку за формою, затвердженою у порядку, встановленому статтею 46 цього Кодексу.

походу в кодексе не так написали, а в инструкции попытались выкрутить,что сдавать по месту нахождение точки продажи

212.3.1-1. Особи - суб’єкти господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів, підлягають обов’язковій реєстрації як платники податку контролюючими органами за місцезнаходженням пункту продажу товарів не пізніше граничного терміну подання декларації акцизного податку за місяць, в якому здійснюється господарська діяльність.

регистрации отдельной нет, кто сдал деку тот зарегистрировался.

значит сдавать по местонахождению точек
Отпишитесь кто сегодня отправлял? Удачно или опять провал? дФС обещали вчера все починить
Вчера писали что сегодня до конца для гни смогут принимать этот отчет, напишите если у кого-то получится.

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.


Скажите, а как отсылать повторно? В строке 01 декларации галочку оставить на 011-звітна или переместить на 012- звітна нова?
Я отсылаю уже 5-й раз. Каждый раз в ОПЗ пересохраняю тот же документ, только в окошке сохранения меняю номер документа в периоде, первый был 1, второй 2 и т. д. Все время приходит первая квитанция НЕ ПРИНЯТО Форма відсутня в реєстрі бланків - код: F0295602.
Ночью в Медке пришло обновление с этим отчетом код для физ.лиц. - F0295602
Quote
TatyanaMax
eol-galina, скажу, как я понимаю.
1. "Вносити оборот без акцизу, а тоді множити на 5%" . Оборот Вы не уменьшаете. Акциз сидит сверху, это транзитный налог, наподобие НДС, его за покупателя платите Вы.
2. По-поводу налоговой накладной, вопрос, который мучает многих, логично, что НДС не должно считаться на акциз, но, если Вы вынете вручную акциз из накладной, то сумма НДС по РРО и по вашим накладным не сойдется. Если сумма лишнего НДС с суммы акциза небольшая, то, я думаю, можно ничего не вынимать. Как говориться, лучше перебдеть, но в меру, конечно.
Вообще, это все на Ваш страх и риск, пока нету официальных разъяснений налоговой.
3.По-моему, так как акцизный налог - транзитный, за счет покупателя, то не в доход не в затраты не берется.

Индивидуальной консультации ДПИ можно ждать долго и в итоге получить просто цитаты из кодекса без конкретного ответа.

О боги!! коли це все скінчиться! наше законодавство-це теорія маразму!! Як можна сплачувати податок з податку? як можна запроваджувати якісь зміни і податки, не знаючи як технічно це все виконати? Тут будеш робити на свій розсуд, заплатиш в двічі більше, а прийде податкова, перевірить і ще раз впаяє штраф-мовляв, неправильно щось там робите! Я думаю , що все зводиться до того , щоб знищити малий бізнес.
А у меня на дод.6 пришла 2 квитанция:
Пакет не прийнято
Виявлені помилки:
<Line 2. Column 108>: XML-24500: (Error) Can not build schema "located at "J0295602.XSD"
(J0295602) Не відповідає стандарту XML (помилка структури)

А потом на декларацию пришла 2 квитанция что принято. Что делать? Отправлять нову звітну?
Quote
anita
А у меня на дод.6 пришла 2 квитанция:
Пакет не прийнято
Виявлені помилки:
<Line 2. Column 108>: XML-24500: (Error) Can not build schema "located at "J0295602.XSD"
(J0295602) Не відповідає стандарту XML (помилка структури)

А потом на декларацию пришла 2 квитанция что принято. Что делать? Отправлять нову звітну?
Аналогичная ситуация.
Сервера думаю ложатся. Или уже лягли.
Отправил просто снова декларацию. Пока нету даже подтверждения получения.
Quote
sguuuu
Quote
anita
А у меня на дод.6 пришла 2 квитанция:
Пакет не прийнято
Виявлені помилки:
<Line 2. Column 108>: XML-24500: (Error) Can not build schema "located at "J0295602.XSD"
(J0295602) Не відповідає стандарту XML (помилка структури)

А потом на декларацию пришла 2 квитанция что принято. Что делать? Отправлять нову звітну?
Аналогичная ситуация.
Сервера думаю ложатся. Или уже лягли.
Отправил просто снова декларацию. Пока нету даже подтверждения получения.

у меня по одной из фирм та же фигня.
Quote
anita
Как отправили, как звітну или как нову звітну?
Звітну
И что самое главное на дод.6 две квитанции № 2 - одна, что не принято, а вторая, что принято. А в самой строчке (там где список всех деклараций) стоит красный восклицательный знак.
отнесла в ручную, принимают и не проверяют даже, ставят штампик и номер и складывают в стопочку )))
У меня тоже самое, додаток 6 две квитанции Одна принята, другая не принята. Я по последней буду смотреть. Там написано, что принят пакет. Поэтому не буду больше отправлять. Кто как думает????
Quote
s-kontur2005
отнесла в ручную, принимают и не проверяют даже, ставят штампик и номер и складывают в стопочку )))
я здавала 17 числа то штамп та дату поставили правда без номера реєстраційного
Quote
Люсия
У меня тоже самое, додаток 6 две квитанции Одна принята, другая не принята. Я по последней буду смотреть. Там написано, что принят пакет. Поэтому не буду больше отправлять. Кто как думает????

Та же история, еще раз отправила, отнесла бумажный вариант. Все таки может что-то мы в Д6 не проставили?
В кого прийшли квитанції в якій програмі набирали звіт ? Д6 в мене також помилка
а что с теми деками делать что принялись типа, но не принялся додаток 6? не задвоятся там обязательства?
Аналогичная ситуация с додатком, декларация принята, додаток нет. Надо делать нову звітну, нести в налоговую с флешкой, так сказали в налоговой.
мне такое не сказали...говорят готовят проект, что штрафов не будет. если что сдадим позже
[sta-sumy.gov.ua]

Граничний строк для подання податкових декларацій подовжено до 24 лютого 2015 року включно

Шановні платники !

Повідомляємо, що технічні проблеми, пов`язані з затримкою прийняття звітності каналами електронної пошти Державної фіскальної служби України, вирішено 19.02.2015 о 19-й годині.

Звітність, подана 20 числа поточного місяця, приймається в штатному режимі.

При цьому зазначаємо, що звіти подані до ДФС 17,18 та 19 лютого 2015 року будуть прийняті 20 лютого 2015 року.

Враховуючи відсутність можливості у платника податків подати у граничний строк податкові декларації у зв’язку із технічними проблемами, які мали місце 17-19 лютого 2015 року, граничний строк для подання податкових декларацій подовжено до 24 лютого 2015 року включно відповідно до положень Порядку застосування норм пунктів 102.6 - 102.7 статті 102 Податкового кодексу України, затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 24.12.2010 № 1044, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20 січня 2011 р. за N 84/18822.
А на каком счете учитывать акцизный налог? 6412, 6414? какие варианты?
А они раньше не видели что у них ЗАБОРsmiling smiley))) Нас надо довести до бешенства, и почти до нервного срыва, СКОТЫsmiling smiley)))))))))
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 18 з 25    Сторінки: ПершаПопередні1314151617181920212223НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043900000000001