Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

5% акцизный налог с реализации пива, алкогольных напитков, табачных изделий и топлива

Відправлено користувачем s-kontur2005 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 20 з 25    Сторінки: ПершаПопередні1516171819202122232425Наступна
Quote
nikon
Quote
iryna12
Доброго всім дня!!! Прошу вашої допомоги!!!!
У мене виникло таке запитання:

З січня 2015 ввели той ...... акциз. Ми у січні не закодували (не виділили в чеку) його а також не підняли націнку на 5% тому, що і так нема кому це пити і купляти (багато магазинчиків поряд із нашим). Коли складали деку нам сказали що ми повинні порахувати так: сума виручки 15567, 05/105*100 = 14825,76 грн - сума без акцизу яка іде в стовпчик 3 додатку 6 , а сам акциз 14825,76*5%= 741,29.
І от думаю це це не правельно, допоможіть розібратися як правельно, бо уже за лютий здавати, так такаж ситуація а наша ДПІ нічого внятного не радить!!!!!
Все правильно Вам сказали.
А поднимали ли Вы наценку или нет, закладывали ли акциз в цену или нет - никого не волнует...кроме Вас самИх... Если не закладывали акциз в цену - значит, этот раз сумму акциза заплАтите державе из своего кармана...sad smiley
Нікон то все таки формула виручка/105*100 це правельно????
Предположим, выручка по РРО за месяц = 1000
Тогда акциз 1000 / 105 х 5 = 47,62
База для акциза 1000 / 105 х 100 = 952,38
Проверка : база + акциз = выручка, то есть 952,38 + 47,62 = 1000
Вторая проверка : база х 5% = акциз, то есть 952,38 х 5% = 47,619 , округляем и получаем 47,62 что и требовалось доказать.


Quote
nikon
Предположим, выручка по РРО за месяц = 1000
Тогда акциз 1000 / 105 х 5 = 47,62
База для акциза 1000 / 105 х 100 = 952,38
Проверка : база + акциз = выручка, то есть 952,38 + 47,62 = 1000

Дякую Вам, я так і зробила за січень. А податківці кричать що це не правельно, тому що у вам в касовому не закодовано акциз і у вас ціна не піднята на 5%. Як ви думаєте, на скільки це правомірно і чи варто на це звертати увагу і рахувати но їхньому (виручука*5% - сума акцизу до сплати)???
Лично мне вариант податковой не нравится. Потому что он не проходит проверку.
Если по-ихнему выручка по РРО 1000, то акциз по-ихнему 1000 х 5 % = 50 и отсюда вытекает, что база для акциза по ихнему 1000.
Тогда база + акциз = 1050 а это же не выручка по РРО, а черт знает что...И не пришьют ли Вам недооприходование выручки, когда вот так сделают проверку...
Quote
nikon
Лично мне вариант податковой не нравится. Потому что он не проходит проверку.
Если по-ихнему выручка по РРО 1000, то акциз по-ихнему 1000 х 5 % = 50 и отсюда вытекает, что база для акциза по ихнему 1000.
Тогда база + акциз = 1050 а это же не выручка по РРО, а черт знает что...И не пришьют ли Вам недооприходование выручки, когда вот так сделают проверку...

Дійсно получиться недооприходувана виручка, а що робити з тим що ще не закодований в чеку даний акциз і чи потрібно після перепрограмування у книзі рро виділяти в інший стовпець акциз (аналогічно до пдв)???
Ну, у меня акциз закодировали в РРО 10-го лютого.....А ничего я с этим не делаю....абстрагируюсь...Начисляю акциз как полагается - и усе.
В КОРО выделять акциз НАДО !
В "Бух. тижне" ( №9 от 02.03.2015) советуют сделать так
в графах 5-8 розділу 2 КОРО ввести додаткові графи для зазначення сум розрахунків та АП.Наприклад, розбити рядки 6 та 7 на декілька(6,6а,7,7а), в яких відокремити розрахунки за підакцизні товари.
Quote
nikon
Ну, у меня акциз закодировали в РРО 10-го лютого.....А ничего я с этим не делаю....абстрагируюсь...Начисляю акциз как полагается - и усе.
В КОРО выделять акциз НАДО !
В "Бух. тижне" ( №9 от 02.03.2015) советуют сделать так
в графах 5-8 розділу 2 КОРО ввести додаткові графи для зазначення сум розрахунків та АП.Наприклад, розбити рядки 6 та 7 на декілька(6,6а,7,7а), в яких відокремити розрахунки за підакцизні товари.
Нікон тільки що дозвонилася до звичайного консультанта в ДПІ (не в акцизний відділ) вона підтвердила вашу формулу (виручка по рро/105*5 - сума акцизу) і так само привела приклад, що загальна сума по рро= база для акцизу (виручка/105*100)+ сам акциз(виручка/105*5) А от за книгу рро нічого не сказала. Складається враження що кожен трактує як собі хоче, надоїли умніки!!!!
Quote
iryna12
............Складається враження що кожен трактує як собі хоче, надоїли умніки!!!!
Надоели - это мягко сказано ! З А Д О Л Б А Л И !!!angry smiley
Quote
nikon
Quote
iryna12
............Складається враження що кожен трактує як собі хоче, надоїли умніки!!!!
Надоели - это мягко сказано ! З А Д О Л Б А Л И !!!angry smiley
Чиста правда!!!
Quote
nikon
Ну, у меня акциз закодировали в РРО 10-го лютого.....А ничего я с этим не делаю....абстрагируюсь...Начисляю акциз как полагается - и усе.
В КОРО выделять акциз НАДО !
В "Бух. тижне" ( №9 от 02.03.2015) советуют сделать так
в графах 5-8 розділу 2 КОРО ввести додаткові графи для зазначення сум розрахунків та АП.Наприклад, розбити рядки 6 та 7 на декілька(6,6а,7,7а), в яких відокремити розрахунки за підакцизні товари.

Нікон а ви в книзі рро акциз почали виділяти з якого періоду??? З 10 лютого з дати перепрограмування, чи раніше???
А журнал ко мне попал только вчера....Я еще ничего не выделяла, вот сижу думаю , что надо бы...Логично было бы выделять с 10-го. И вот почему : мне в последний день месяца (по моей просьбе) распечатывают отчет за месяц, 503-й нефискальный по-моему, там зафиксирована выручка за месяц одной суммой.Так вот за лютый этот отчет показал выручку двумя суммами : до 10-го и после 10-го. В тех данных, что после 10-го напечатал не только общую выручку, но и выделил выручку от подакцизных товаров и сам акциз. Вот так и запишу в КОРО, по дням естественно.
Я сомневаюсь пока,нужно ли выделять акциз в книге КУРО....Сейчас пишу так- загальный оборот-сумма выторга общего, потом оподаткованый- сумма выторга для НДС (минус акциз,в чеке видно), и НДС .
Я не сдала деку по акцизному налогу за январь. Будет за это штраф?Читала,что вроде штрафовать не будут и можно деку сдать за январь до 20.03. Так ли это?
nikon, а як ви виписуєте податкові накладні за щоденним підсумком операцій? з акцизом чи без? До речі, наша сервісна організація до цього часу не можу закодувати наші РРО - немає програмного забезпечення від виробників. За це будуть штрафувати?
Quote
Vitohka
nikon, а як ви виписуєте податкові накладні за щоденним підсумком операцій? з акцизом чи без? До речі, наша сервісна організація до цього часу не можу закодувати наші РРО - немає програмного забезпечення від виробників. За це будуть штрафувати?
Не выписываю ПН - мы неплатники ПДВ...eye rolling smiley
ще раз доброго дня! ось що занайшла:
[sfs.gov.ua]
що це за Перелік встановлених максимальних роздрібних цін на тютюнові вироби ???

ми продаємо сигарети так: МРЦ вказана на сигаретах (такаж у прихідних накладних) +5% АП=продажна наша ціна.
Можливо я щось не так розумію???? Що це за встановлені ціни, може ми по не вірній ціні продаємо???
Quote
iryna12
ми продаємо сигарети так: МРЦ вказана на сигаретах (такаж у прихідних накладних) +5% АП=продажна наша ціна.
Можливо я щось не так розумію???? Що це за встановлені ціни, може ми по не вірній ціні продаємо???
робіть так як і робите. Та інформація Вам не потрібна smiling smiley
Quote
natalka_l
Quote
iryna12
ми продаємо сигарети так: МРЦ вказана на сигаретах (такаж у прихідних накладних) +5% АП=продажна наша ціна.
Можливо я щось не так розумію???? Що це за встановлені ціни, може ми по не вірній ціні продаємо???
робіть так як і робите. Та інформація Вам не потрібна smiling smiley
Дякую ВАМ!! Зі Святом 8 Березня!!!! А цікаво для ці таблиці з цінами??
Милые дамы, с праздником!
ФОП зарегистрирован в городе, торгточка находится в районе...Деку с кодом КОАЕУУ района подаю в районную ДПИ, правильно?...почему первая квитанция - не принято (пишет "Для платника податків заборонено прийом звітності по електронній пошті - ЄДРПОУ: '.......', код ДПІ: '.......'. Можливо, відсутній договір з ДФСУ."
отправила "Договір про визнання електронних документів", правда пришла только первая квитанция, вторая должна быть? с декой тоже самое
Посоветуйте, что делать?
Дочекайтесь спочатку квитанції 2 для договору, а потім спробуйте знову відправити звіт, тому що без підписання договору звіт точно не прийметься...
Если Вы отправляете договор именно в районную ГНИ, а не в свою, тогда правильно.
Ну да, в районную...вот только вторая квитанция уже второй день и не приходит sad smiley
То есть Вы меняли в карточке предприятия свою ГНИ на ГНИ района, а потом создавали договор?
На подписание договора ГНИ дается 5 рабочих дней. А сейчас вообще выходные. Кто ж его там подпишет? Для ускорения подписания можно позвонить в районную ГНИ и попросить. Если захотят, подпишут раньше.
Да, я меняла на ГНИ района....спасибо большое, завтра перезвоню, попрошу
Я не сдала деку по акцизному налогу за январь. Будет за это штраф?Читала,что вроде штрафовать не будут и можно деку сдать за январь до 20.03. Так ли это?
Доброго дня!!!
Дозвонилася тільки що на Київ, надали консультацію по телефону таку:
сума виручки по сигаретах напевне так і рахувати (виручка/105*100),
а от алкоголь кажуть ні, треба вирчка *5%.
Якісь чудернацькі відповіді на запитання надають.
Будь розумний заповни правлильно???
Зсилаються на ПКУ ст 214.1.4.
ЯК ПРОВЕЛЬНО ПІДКАЖІТЬ!!!!!
а чим акцизи цигарок та алкоголю відрізняються? Їм аби більше?
Quote
Иногда могу
а чим акцизи цигарок та алкоголю відрізняються? Їм аби більше?
то точно,
вони ссилаються на ПКУ ст214.1.4 і кажуть що береться загальна сума виручки (при чому в ціні уже сидить акциз) і її *5%, не виднімаючи сам акциз
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 20 з 25    Сторінки: ПершаПопередні1516171819202122232425Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045399999999998