Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

начало действия новой нн

Відправлено користувачем zanin 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 4    Сторінки: 1234Наступна
Подскажите,так с какого числа действует новая форма налоговой накладной : с 1.01 или с 5.01 ?
Неужели никто не знает? Нужно выписать налоговую за 2.01.
Quote
zanin
Подскажите,так с какого числа действует новая форма налоговой накладной : с 1.01 или с 5.01 ?

с 01.01.2015


Quote
zanin
Подскажите,так с какого числа действует новая форма налоговой накладной : с 1.01 или с 5.01 ?
а вы будете выдавать бумажную НН? вроде ж всё в электронном виде уже
так вроде как с 01.02.15
У розділі ХХ «Перехідні положення» уточнено, що з 1 лютого 2015 року реєстрації в ЄРПН підлягають всі податкові накладні та Розрахунки коригування (у тому числі які не надаються покупцю, виписані за операціями з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування) незалежно від розміру ПДВ в одній податковій накладній/розрахунку коригування.

У перехідному періоді до платників податків не будуть застосовувати штрафи за порушення термінів реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі.
порядок НН с января - читайте
Т.е. с 01.01.15 все НН регистрируем и все в электронной форме? Голова уже идёт кругом от этих нововведений
Яким чином гроші будуть попадати на відкриті рахунки в казначействі? Як ми маємо відслідковувати рух на цьому рахунку? Я вже нічого не розумію. Я так розумію що поки на цьому рахунку не буде коштів, доти ми не зможемо зареєструвати і виписати податкову? Я правельно мислю?
Quote
Sony
Яким чином гроші будуть попадати на відкриті рахунки в казначействі?
Рахунки будуть тільки з 1 лютого, це поки що неактуально. Зараз актуально, чи треба реєструвати всі ПН у січні confused smiley
Треба реєструвати. Реєстрація податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних

З 01.01.2015 р. усі податкові накладні (незалежно від суми ПДВ в одній податковій накладній) підлягатимуть реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних в електронному вигляді (відповідні зміни внесено до п.11 підрозділу 2 розділу XX ПКУ).
УРАААААА Неактуальні - це 100% ? Реєструвати - це не проблема.
Получается в январе реестрируем все налоговые накладные но работаем без схем по спецсчетам, тоесть считаем НДС как и в предыдущих периодах?
Так не складно перевірити чи реєструються всі. Виписати на неплатника ПДВ і зареєструвати. Раніше такі податкові не пропускало.
Реєстрація не проблема - зате з обміном проблематично. В мене Арт-звіт плюс.
То реєструвати ПН всі з 01.01.2015 ? eye popping smiley
Оновлений розділ ХХ «Перехідні положення» тепер вимагає з 1 лютого 2015 року реєструвати в ЄРПН всі податкові накладні та Розрахунки коригування (у тому числі які не надаються покупцю, виписані за операціями з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування) незалежно від розміру ПДВ в одній податковій накладній/розрахунку коригування.


Згідно з цим написаним,я розумію що з лютого чи то я шось путаю вже?
в том то и дело, что в законе от 28.12.2014 № 71-VIII

у пункті 11:
перше речення абзацу шостого виключити;
доповнити абзацом восьмим такого змісту:

"З 1 лютого 2015 року реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних підлягають всі податкові накладні та розрахунки коригування до податкових накладних (у тому числі які не надаються покупцю, виписані за операціями з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування) незалежно від розміру податку на додану вартість в одній податковій накладній / розрахунку коригування";

наверное всё таки понимать что с февраля??? или ...всё таки с января.....
Воно то так - в законі написано з лютого по червень
в тестовому режимі, але в порядку заповнення пн
йдецця про січень...confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
порядок подзаконный акт, кодекс важнее
Мы делаем НН и в электронной форме, и в бумажной, пусть покупатели сами выбирают, как им больше нравится ))
Так з лютого я так понімаю - вибору не буде - тільки електронна...yawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
С февраля все будут в электронной форме, но пока неопределённость, делаем и так, и так.
Надо выдать уже фискалам по пистолету. И законотворцам этим многомудрым тоже. Шоб они пострелялись уже, заразы, со своими бесконечными нововведениями. И с их блистательным "тлумаченням".
Міша розвій сумніви...
Вроді ж з січня податкова накладна прописана електронною,
тіпа паперові взагалі відмінено (якшо це дійсно так в якому
документі це прописано...confused smiley). А так як вона електронна, то
підлягає обов'язковій реєстрації в ЄРПН і значицця всьо-таки
треба реєструвать з січня?!?!?!
Капец - сьогодні накидали стільки платежів на рахунок, а я не
не знаю шо робить... якшо січень всеж-таки по старим правилам,
то їх реєструвать не треба (за послуги до 10 тищів пдв)... а якшо
по всьо-таки з січня електронні?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Без регистрации электронная налоговая накладная недействительна, а т.к. с 01.01.2015 новая форма налоговой накладной (только электронная), то все равно ее нужно реги-ть. для плательщиков
а уже поголовная рег-ция всех налговых с 1 февраля

абзаци перший - третій пункту 201.1 замінити одним абзацом такого змісту:

"201.1. Платник податку зобов'язаний надати покупцю (отримувачу) податкову накладну, складену в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи, та зареєстровану в Єдиному реєстрі податкових накладних".
Ага значить реєструвать тільки для ПДВшників і відправлять
контрагентам всьо-таки треба з січня, а неплатникам значицця
можна не реєструвать, а тільки з лютого... фух... спасібки...
От думала пропетлять січень - не вийдєт... прийдецця розбирацця
з відправкою... yawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
ШУСТРИК, я так зрозуміла що у вас платежі за надані послуги, егеж???
А що будете в податковій накладній писати-який код і яку назву? Бо у мене теж послуги, і я не знаю що робити. Дякую.
ИЗ Бухгалтер 911:

Итак, в полном масштабе спецсчета заработают с 01.07.2015 г. Но не расслабляйтесь. С 1 февраля по 30 июня 2015 года вам также придется с ними работать, правда, только в тестовом режиме.


А как быть в январе? Нужно ли повально регистрировать все налоговые накладные (далее — НН) в ЕРНН?


Увы, но здесь полная неразбериха. С одной стороны, абз. 8 п. 11 подразд. 2 разд. XX НКУ предусматривает, что обязательная регистрация всех без исключения НН (в том числе и тех, которые не выдаются покупателю) вводится с 1 февраля 2015 года.


Но с другой стороны:
1) уже начиная с 1 января право на налоговый кредит покупателю дает только зарегистрированная в ЕРНН налоговая накладная (п. 198.6 НКУ). Если НН не зарегистрирована в ЕРНН — права на налоговый кредит нет;
2) п. 201.1 НКУ требует составлять налоговые накладные в электронной форме, причем зарегистрированные в ЕРНН. Тем более, что новая форма НН «заточена» под обязательную регистрацию.
Поэтому считаем, что уже в январе нужно регистрировать в ЕРНН все налоговые накладные (независимо от суммы). По крайней мере, те, которые выдаются покупателю.

Не забудьте: с 01.01.2015 г. налоговая накладная выписывается по новой форме, утвержденной приказом Минфина от 14.11.2014 г. № 1129*.
Вот уже два дня пытаюсь зарегестрировать НН за 02.01.2015 по конечному потребителю по причине 11, приходит квитанция, что не указано местонахождение покупателя и покупатель не был плательщиком НДС на 02.01.2015 г. Как это понимать? Скорее всего, что налоговики сами ещё не знают, нужно регистрировать все НН с 01.01.2015 года. Зарегестрировать НН налоговую на неплательщика НЕВОЗМОЖНО.
ага, а на гор линии налоговиков- мол выходные мы, и звоните с 12 янв.. Мне уже покупатели мозг выносят- кому то бумажную давай- якобы в январе все НН по декабрьской схеме, кому то електр, а кто-то кричит, что срок сокращен до 10 дней. Я была уверена, что с 1/01 все НН електронные, у меня все ПО (8ка и медок) лицензионные, вот думала, обновлюсь числа 10го, и без проблем.. Теперь 8ка вроде на печать (?) и выводит новую форму, выгружать -ругается на код един измерения (он в НН не светится, думаю, там подвязано с карточки товара...), проставлено 797(?) для штук, хотя нашла вроде 2009, но это я еще разберусь, Вроде выгружает. При загрузкке в Медок- нормально.

отправлять на регистр пока не буду, и контрагенту тоже. Время есть, с понед и узнаем..
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 4    Сторінки: 1234Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043599999999999