Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Яким безкоштовним ПЗ можна відправити баланс до податкової?

Відправлено користувачем Lia21 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Яким безкоштовним ПЗ можна відправити баланс до податкової?
Поділіться хто як виходить із ситуації...
Я з 1С 8.2 експортувати не можу, так як немає такої можливості без 1С-Звіт...в Сонаті створити новий звіт також не можу,так як не ліцензійна...
«Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до "Єдиного вікна подання електронної звітності"»
[sfs.gov.ua]
Ним відправляється ВСЯ необхідна звітність до ДПІ???


Я пользуюсь для создания всех отчетов налоговым ПО opz. А отправляю - через "Сонату"
Единственное, отчет по ЕСВ - делаю в Медке, и через него же отправляю (Медок НЕ лицензионный у меня. И "Соната" впрочем тоже). Но у "Сонаты" в последнем релизе есть уже возможность отправки-принятия налоговых накладных. И квитанция через них же пришла об открытии НДС-ного счета.
тобто тут можна лише створити і експортувати?
а як тут можна створити профіль підприємства? щось не можу розібратись...
Перепрошую: ТУТ - що Ви маєте на увазі? В якому ПЗ Ви хочете створити профіль?
Его по-прежнему можно создать бесплатно в ОПЗ и отправить наверное любым ПО, отправляющим бесплатно в налоговую. Кстати в 1С, по-моему, по-прежнему экспорт баланса отсутствует, есть только у 1С-звит.
На данном сайте расписаны все вопросы по опз, они аналогичны с единым окном; [opz.org.ua]
За 3-й квартал 2014р. здавав баланс через iFin із безкоштовними ключами з податкової, правда в статистику, а вам потрібно в податкову.....
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033700000000003