Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ФОП и майнова декларация

Відправлено користувачем LLN 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Кто знает, деку про майнов. стан для ФОП на загал.системе сдаем № 793 от 11.12.2013 или что-то новое уже придумали ?confused smiley
Ніби нічого нового не придумали, наказ дійсний, і в ОПЗ (остання версія) теж за цим наказом документ створює.
Спасибо !!!
Еще вопрос. СПД на общ.сист.обложения. В 2014 г 2-я половина года нет деятельности. В прилож.№5 этой декларации, раздел 2, рядок 01 доход делить на 6 месяцев или на 12.. Мне в налоговой сказали неважно ,что доход 6 месяцев, отчет за год, значит делить на 12. Где можно узнать правду? ПОЖАЛУЙСТА помогите !!!! confused smiley


Кто знает, где в Медке найти податкову декларацию про майновий стан f0100106 и f0111502. Прошу помощи. За 2013 сдавала эти формы, а сейчас на нахожу.
В налаштуваннях комплектності бланів є розділ
"Звітність фізичних осіб"... повинні бути там...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Раздел есть, а настроить не знаю как.
Галочку поставте напроти потрібної вам
деки, а потім реєстрі звітності вибирате
створити звіт...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
LLN

Еще вопрос. СПД на общ.сист.обложения. В 2014 г 2-я половина года нет деятельности. В прилож.№5 этой декларации, раздел 2, рядок 01 доход делить на 6 месяцев или на 12.. Мне в налоговой сказали неважно ,что доход 6 месяцев, отчет за год, значит делить на 12. Где можно узнать правду? ПОЖАЛУЙСТА помогите !!!! confused smiley


делите на 6 месяцев
Quote
Kahovka
Quote
LLN

Еще вопрос. СПД на общ.сист.обложения. В 2014 г 2-я половина года нет деятельности. В прилож.№5 этой декларации, раздел 2, рядок 01 доход делить на 6 месяцев или на 12.. Мне в налоговой сказали неважно ,что доход 6 месяцев, отчет за год, значит делить на 12. Где можно узнать правду? ПОЖАЛУЙСТА помогите !!!! confused smiley


делите на 6 месяцев

+1, якшо поділите на 12-місяців, то муситимете
за всі 12-ть сплатити не менше мінімального ЄСВ...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033300000000003