Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ПН від Обленерго!

Відправлено користувачем konta 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ПН від Обленерго!
Доброго дня! Ситуація... sad smiley ПН за електроенергії нам виписують останнім робочим днем звітного місяця, Акт 15 числа, ми проплату робимо у 16 числах зв.місяця...аргументь, що був колись якийсь закон, точно не пам'ятають...У кого як? Мені вже прощатися з ПК, бо дод.8 я по ним не робила? sad smiley
у меня такая же история, не гружусь, если честно... ЖД тоже выписывает как хочет по датам. В пределах месяца провожу по их датам.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: ПН від Обленерго!
Я, просто, за ПК дуже хвилююсь... суми не маленькіsad smiley


Quote
konta
Я, просто, за ПК дуже хвилююсь... суми не маленькіsad smiley
ну Ви ж не один контрагент в Обленерго, значить такі документи вони видають всім своїм клієнтам.
ми також платимо немалі суми, і дати под накладних також останнім календ днем місяця, а дати актів та дати оплати серединою місяця.
Re: ПН від Обленерго!
А як на рахунок води і світла? Вони то правильно ПН виписують, хоча процес вважаєтьмя також безперервним...
Quote
MirMir
Quote
konta
Я, просто, за ПК дуже хвилююсь... суми не маленькіsad smiley
ну Ви ж не один контрагент в Обленерго, значить такі документи вони видають всім своїм клієнтам.
ми також платимо немалі суми, і дати под накладних також останнім календ днем місяця, а дати актів та дати оплати серединою місяця.
может они, типа, итоговые за месяц выписывают? не знаю.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Полтаваоблэнерго выписывает уже по факту оплаты (как только были внесены изменения), раньше тоже в конце месяца
Re: ПН від Обленерго!
Quote
Nastya
Полтаваоблэнерго выписывает уже по факту оплаты (как только были внесены изменения), раньше тоже в конце месяца
А що за зміни і коли внесені?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034500000000004