Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Как откорректировать НДС по НН которая выдана в 2014 году

Відправлено користувачем Serg Dergach 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Как сегодня в 2015 году откорректировать налоговые обязательтва по НН которые отражены в периодах 2014 года, при условии что такие НН не были отражены в электронном Реестре (постака была неплательщику)?

Сразу отмечу что сейчас все говорят что для этого нужно старую НН с 2014 года к которой составляется сегодня в 2015 году РК нужно зарегистрировать в Реестре. Да, наверное нужно.. но как....

В п.19 Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 569 сказано:

"19. Податкові накладні, складені до 1 січня 2015 р., та розрахунки коригування до них підлягають реєстрації в Реєстрі у строки, визначені пунктом 201.10 статті 201 Податкового кодексу України, але не враховуються під час обчислення суми податку, зазначеної у пункті 9 цього Порядку."

а в п.201.10 есть только один срок дляя регистрации НН и РК в реестре:

"Реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних здійснюється не пізніше п'ятнадцяти календарних днів, наступних за датою їх складання."

Отсюда вопрос.... когда же и как в 2015 мне регистрировать НН которая выписана, например, 15.10.2014 года? В течение 15 дней? ... spinning smiley sticking its tongue outhot smiley это как???

Спасибо за советы. Кто уже составлял РК к старым НН из 2014 года просьба откликнуться.
[club.dtkt.com.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
[club.dtkt.com.ua]

спасибо за ссылку но там нет ответа eye rolling smiley


Вчера обновляла Медок- там было написано,что исправлена ошибка - РК 2015 года ,составленные к НН 2014 года, должны без проблем регистрироваться!!
Quote
tiger1
Вчера обновляла Медок- там было написано,что исправлена ошибка - РК 2015 года ,составленные к НН 2014 года, должны без проблем регистрироваться!!

Мені здаєцця людину цікавить більше не технічна можливість, а як
правильно ця схема прописана в нашому законодавстві, аби робить
тільки по-написаному...eye popping smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
tiger1
Вчера обновляла Медок- там было написано,что исправлена ошибка - РК 2015 года ,составленные к НН 2014 года, должны без проблем регистрироваться!!

Мені здаєцця людину цікавить більше не технічна можливість, а як
правильно ця схема прописана в нашому законодавстві, аби робить
тільки по-написаному...eye popping smiley

ну для это надо читать законодательство, а не форум.....
Quote
Шустрик
Quote
tiger1
Вчера обновляла Медок- там было написано,что исправлена ошибка - РК 2015 года ,составленные к НН 2014 года, должны без проблем регистрироваться!!

Мені здаєцця людину цікавить більше не технічна можливість, а як
правильно ця схема прописана в нашому законодавстві, аби робить
тільки по-написаному...eye popping smiley

Написаного не має. Можливо і не буде ))). Ця ситуація мені нагадує ситуацію коли переходили зі 100 тис. ПДВ в накладній до 10 тис.грн. Коли потрібно було зареєструвати розрахунок коригування до ПН, яку раніше не потрібно було реєструвати - то все проходила нормально: програма давала можливість реєструвати такі ПН, ПЗ не задвоювались, податкова претензій ніяких не мала....
Quote
tiger1
Вчера обновляла Медок- там было написано,что исправлена ошибка - РК 2015 года ,составленные к НН 2014 года, должны без проблем регистрироваться!!

ооо ... это хорошая новость ) сенкс
Quote
Шустрик
Quote
tiger1
Вчера обновляла Медок- там было написано,что исправлена ошибка - РК 2015 года ,составленные к НН 2014 года, должны без проблем регистрироваться!!

Мені здаєцця людину цікавить більше не технічна можливість, а як
правильно ця схема прописана в нашому законодавстві, аби робить
тільки по-написаному...eye popping smiley

Дело в тои что мне нужно спасти переплату по НДС и мне нужно законодательное обосноа\вание. Т.е. если нет юридического обоснования, то надеяться на "авось" не хочется. Да и цена вопроса немалая - зачем рисковать если есть законный вариант. Но в данном вопросе все плохо и в законодательтве ка видим хаос.
У кого какие новости по регистрации корректировок к НН за 2014 год? Поделитесь.
Я отправляю через Арт звит - не регистрирует. Пишет про ошибку ... типа 30 дней период какой-то.
Сначала регите НН, если она не подлежала регистрации в 2014, а через некоторое время отправляете на регистрацию и РК.
Кому вдалося зареєструвати податкову накладну за 2014 рік, яка не підлягала реєстрації? Я вже 2 дні намагаюсь зареєструвати РК до податкової за 2014 рік, яка не підлягала реєстрації. На форумі підказали, що треба спочатку зареєструвати податкову. Ось відповідь.

Квитанція №1
Підприємство - Продавець: ===== ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "======="
Підприємство - Покупець: =====ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "========"
Документ: J1201004 Податкова накладна №12 від 25.02.2014
Дата виписування податкової накладної: 25.02.2014
Номер податкової накладної: 12
Документ доставлено до центрального рівня Державної податкової служби України 27.01.2015 в 17:16:53
Підписи документа:
ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.
Виявлені помилки:
Документ вже зареєстровано в системі - документ з іменем файлу '17160037531908J1201004100000000110220141716.XML' присутній в Архіві електронних документів
з реєстраційним номером '9007160618'. Дата подання 17.02.2014.
Подання декількох документів з однаковим іменем файлу не допускається.
При необхідності зміните номер документа в імені файлу і повторно відправте документ.
Відправник: Єдине вікно подання електронної звітності 'ДФС України', версія 2.2.5.19

Як дата подання може бути 17.02.2014, якщо податкова від 25.02.14????!!!

А це квитанція на спробу зареєструвати РК до неї:

Квитанція №1
Підприємство - Продавець: =====ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "========"
Підприємство - Покупець: =====Товариство з обмеженою відповідальніст=========="
Документ: J1201207 Додаток №2 № 2 від 19.01.2015
Дата виписування розрахунку коригування: 19.01.2015
Номер розрахунку коригування: 2
Дата виписування коригованої податкової накладної: 25.02.2014
Номер коригованої податкової накладної: 12
Документ доставлено до центрального рівня Державної податкової служби України 27.01.2015 в 15:13:22
Підписи документа:
ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.
Виявлені помилки:
Помилка - відсутня податкова накладна для покупця з ІПН 359535817165 від 25.02.2014, № '12'.
Відправник: Єдине вікно подання електронної звітності 'ДФС України', версія 2.2.5.19

Як бути?
Вибачте, я не дуже в тему, але питання чи реально виправити помилку в реєстрі виданих і отриманих накладних за травень 2014 р, якщо суть помилки в тому, що вхідну ПН провела не 22.05.14, а 19.05.14 ???
На суму податку не впливає, і на показники не вплине, але в податковій з контрагентом "висить" розбіжність.
Мда... у меня та же беда.
На старую с 2014 года НН на неплательщика приходит квитанция с ошибкой "податкову накладну виписано за минулий період (33 дні віддати реєстрації)"
А на отосланній расчет корректировки к старой НН пишет ошибка "такой НН нет". Что логично.... ведь НН незарегистрирована...
Какой-то бред. Отправляю через Арт звит...
Я кинула всі спроби зареєструвати цей РК. Покупець мені його затвердив- все, більше нічого робити не буду. Вчора слухала вебінар на тему реєстрації податкових і т.д- онлайн задала питання на рахунок реєстрації РК, описала проблему, відповідь - "можливо це недоліки програмного забезпечення...потім все вирівняється"...Що і треба було довести- спочатку робимо- потім думаємо.
ну хорошо, но если РК не зарегистрировать в элекронном Реестре то и откорректировать обязательства нельзя!!! В этот и суть ведь.
Є думка, що обов"язкова реєстрація- тільки з 01.02.2015....Ну добре, а хто що порадить зробить??? В кого вишло зареєструвати цей клятий РК?!!!
Quote
tanyalyas
Є думка, що обов"язкова реєстрація- тільки з 01.02.2015....Ну добре, а хто що порадить зробить??? В кого вишло зареєструвати цей клятий РК?!!!

Я вчора багато таких зареєструвала. Спочатку відправляла ПН за 2014 рік, а потім РК. Все вийшло.
А вот така ситуація: Товар був відвантажений в грудні неплатнику ПДВ ( податкова накладна виписана з кодом 02). В січні повернув. Виписала коригування ( також з кодом 02), а зареєструвати програма не хоче. Що робити? Хто стикався з такою ситуацією?
Quote
svite
Quote
tanyalyas
Є думка, що обов"язкова реєстрація- тільки з 01.02.2015....Ну добре, а хто що порадить зробить??? В кого вишло зареєструвати цей клятий РК?!!!

Я вчора багато таких зареєструвала. Спочатку відправляла ПН за 2014 рік, а потім РК. Все вийшло.

В смысле "Спочатку відправляла ПН за 2014 рік"? я тож отправляю но мне приходит ошибка, что мол прошло 34 дня с даты выписки НН. Соотыетственно при отсылке к РК к такой НН пишет что такой НН не найдено и тож ошибка.
Вы какую НН оправляете, на неплательшика ничего в ней не меняя?
2 дня уже бодаюсь с ситуацией - НН за 01.2015 не зарегилась (срок 15 дней прошел), хотя она не подлежит регистрации пока (необлагаемые операции), РК не регистрируется, т.к. в реестре нет НН. Контрагенту в эл. виде не могу ее отправить, т.к. она не зарегистрирована, Ну что делать?????? Сумма в НН 150 грн. и 2 дня уже на нее убила!"!!!
звонила в консультацию, сказали до 01/02/15 регистрировать корректировки незарегистрированных накладных выписанных до 01/01/2015 не нужно, а просто отображать их при подаче декларации и реестра нн за январь2015
а в мене все зареєструвалося . Через МЕДок.
Спочатку внесла ПН за 2014р. , а вже потім РК і за січень і за лютий . Квитанції поприходили .


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
так что, реестр все таки сдается за январь, их же отменили? или я сплю?
Quote
alexania
звонила в консультацию, сказали до 01/02/15 регистрировать корректировки незарегистрированных накладных выписанных до 01/01/2015 не нужно, а просто отображать их при подаче декларации и реестра нн за январь2015

Да мне то же самое , сначала сказали. А потом по тому же вопросу сказали что мол все - раз срок 15 дней пропущен то все, нельзя никак зарегистрировать такую НН, а значит и РК к ней. А если что-то не устраивает, то обжалывайте и т.д. Это такой ответ с пульса налоговой!....
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042799999999998