Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Отражение распределения НДС в реестре

Відправлено користувачем buh_ua 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
кто разобрался, поделитесь пож-ста информацией. как в реестре отразить результат перерасчета НДС в связи с облагаемыми и необлагаемыми операциями.
Тоже интересует этот вопрос. Первый раз - не знаю как.
Последней строчкой- № документа (4 столбец), 5 столбец - БО, 6 столбец- название фирмы (своей), 7 столбец- ИПН (свой), 8 столбец- число по корректировке- + или -,9 столбец - новый коэффициент ЧВ, 10 столбец -, 11 столбец= 8 столбцу


1. В додаток 5 эта сумма не попадает?
2. В самой декларации только в стр. 16.4 показываем сумму в колонке А (сумма без НДС) и Б (сумма НДС корректировки)?
3. в дод 7 есть строчка ЧВ , в ту ячейку пересчитанный ЧВ?
6. в реестре в столбец 10 ничего не ставим? эта сумма из столбца 10 , наверное, должна попасть в колонку А.
1. в дод. 5 не попадает
2. да только стр. 16.4 база и ндс
3. какая строчка? там в таблицу данные вносятся
4. в реестре сумма или столбца 10 у меня перенесена в стр. 16.4

________________________________________________________________________________
За каждым успешным мужчиной стоит любовь женщины, а за каждой успешной карьерой женщиной - предательство мужчин!
3. в дод 7 есть в шапке, над табл.1, строчка ЧВ , там ячейка, для ЧВ.
4. на гар линии налоговой сказали, что ответа на вопрос как заполнять реестр при годовом перерасчете , нет. По аналогии ответа что был до 01.12.14 года:
Діяла до 01.12.2014.
Коротка:
Коригування податкового кредиту, що проводиться у зв’язку з перерахунком частки використання товарів/послуг в оподатковуваних та неоподатковуваних операціях і відображається у рядку 16.4 податкової декларації з ПДВ за останній податковий період календарного року, в розділі ІІ реєстру виданих та отриманих податкових накладних відображається на підставі бухгалтерської довідки.
Повна:
Порядок ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних затверджений наказом наказом Міністерства доходів і зборів України від 25.11.2013 № 708, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 16.12.2013 за № 2118/24650, (далі – Порядок № 708).
Згідно із п. 2 р. IV Порядку № 708 коригування податкового кредиту, що проводиться у зв’язку з перерахунком частки використання товарів/послуг в оподатковуваних та неоподатковуваних операціях і відображається у рядку 16.4 податкової декларації з ПДВ за останній податковий період календарного року, в розділі ІІ реєстру виданих та отриманих податкових накладних (далі - реєстру ) відображається на підставі бухгалтерської довідки.
При занесенні бухгалтерської довідки до розділу ІІ реєстру:
у графі 1 записується порядковий номер, який відповідає порядковому номеру запису в реєстрі;
у графі 2 – дата останього дня звітного періоду календарного року;
у графах 3,4 – дата виписки та порядковий номер бухгалтерської довідки;
у графі 5 – «БО»;
у графі 10 – сума коригування податку на додану вартість, визначена у додатку 7 до декларації (рядок 16.4 декларації з податку на додану вартість).
В інших графах розділу ІІ реєстру відображається позначка нуль «0».
«Запитання-відповідь переведено до не чинних у зв’язку з набранням чинності наказу Міністерства фінансів України від 22.09.2014 № 958 «Про затвердження форми реєстру виданих та отриманих податкових накладних та порядку його ведення».
все о бух учете рекомендует показать столбик 8 = 0, 9=0, 10 = сума перерасчета без НДС, 11= НДС к корректировке. тогда будет сумма для столбца А в деке и столбца Б .
будь ласка підкажіть що ставити в ст.9 ? ніяк не можу зрозуміти
У мене все використовується в оподатковуваних операціях
если у меня не будет уже необлагаемих операц. в 2015г. то как реестр за декабрь показать с той ЧВ что была в 2014году использованая?
вид документа был - ПНПР,а сейчас как?
якщо я ніколи не заповняла дод.7 до декларації ПДВ, зараз мені потрібно заповнити? яку колонку?
Підкажіть а то я вже зовсім запуталась
Quote
Віка
БОПНП или БОПНПКО?

прошлый год БО ставили. и этот я так поставил. думаю это не так важно
Quote
Karmen
якщо я ніколи не заповняла дод.7 до декларації ПДВ, зараз мені потрібно заповнити? яку колонку?
Підкажіть а то я вже зовсім запуталась

если у вас распределение по товарам/услугам
табл.1 строка 3.1
столбец 4 - все поставки за год без НДС (строки написаны в форме)
столбец 5 - налогооблагаемые под 20 или 7% поставки
столбец 6- само посчитает
табл.2
столбец - 3 - строки сами посмотрите, суть сумму НДС которую вы распределяли на протяжении года
столбец 4 - столбец 3*20%
столбец 5 - сколько НДС включили в кредит после распределения на протяжении года ( у меня в ОПЗ "всього" в столбце 5 не считало, руками занес)
столбец 6 и 7 сам считается
значение из 7 заносим в 16.4, колонка Б,
в 16.4 колонка А ставим "значение из 7" * 5

[yadi.sk]
я так делал прошлый год, и в этом аналогично.
Quote
Karmen
якщо я ніколи не заповняла дод.7 до декларації ПДВ, зараз мені потрібно заповнити? яку колонку?
Підкажіть а то я вже зовсім запуталась

Шановні бухгалтера допоможіть новачку, потрібно всім здавати Дод.7?
при подаче деки за январь значения строк 3.1 табл.1 переносим в строку 1 табл.1 (т.е. показываем ГНИ какой коеф. будем использовать в новом году)
Quote
Karmen
Quote
Karmen
якщо я ніколи не заповняла дод.7 до декларації ПДВ, зараз мені потрібно заповнити? яку колонку?
Підкажіть а то я вже зовсім запуталась

Шановні бухгалтера допоможіть новачку, потрібно всім здавати Дод.7?

только тем у кого были не облагаемые НДС поставки
Quote
buh_ua
Quote
Karmen
Quote
Karmen
якщо я ніколи не заповняла дод.7 до декларації ПДВ, зараз мені потрібно заповнити? яку колонку?
Підкажіть а то я вже зовсім запуталась

Шановні бухгалтера допоможіть новачку, потрібно всім здавати Дод.7?

только тем у кого были не облагаемые НДС поставки


ДУЖЕ ДЯКУЮ!!!!!
Quote
Karmen
Quote
buh_ua
Quote
Karmen
Quote
Karmen
якщо я ніколи не заповняла дод.7 до декларації ПДВ, зараз мені потрібно заповнити? яку колонку?
Підкажіть а то я вже зовсім запуталась

Шановні бухгалтера допоможіть новачку, потрібно всім здавати Дод.7?

только тем у кого были не облагаемые НДС поставки


ДУЖЕ ДЯКУЮ!!!!!

Даже если в январе не было необлагаемых операций то до конца годавсе равно распределяем согласно коэффициента за 2014 год.
распределяем, а как его теперь отражать? как и раньше нигде не могу найти
Quote
laneta
распределяем, а как его теперь отражать? как и раньше нигде не могу найти

Слышала что до 1,07,2015 отражаем в какой-то строке общей суммой, но не могу найти.
у меня в 2014 году была разовая операция, в месяце появления распределяла НК и в декабре сделала перерасчет.
В январе 2015 года операций не было , то и распределять не буду, а вот коэф, наверное нужно указать .
А мой инспектор говорит что в любом случае до конца года распределять.
так в НКУ написано
Стаття 199. Пропорційне віднесення сум податку до податкового кредиту

199.1. У разі якщо придбані та/або виготовлені товари/послуги, необоротні активи частково використовуються в оподатковуваних операціях, а частково - ні, до сум податку, які платник має право віднести до податкового кредиту, включається та частка сплаченого (нарахованого) податку під час їх придбання або виготовлення, яка відповідає частці використання таких товарів/послуг, необоротних активів в оподатковуваних операціях.
По основным средствам распределение только один раз в год - в декларации за декабрь?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00049699999999997