Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Вопрос по НДС, переброска предоплаты и реестр

Відправлено користувачем Lauretta 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день, коллеги. Подскажите, кто знает, выход из ситуации. В декабре покупатель заплатил предоплату за товары укр.происхождения, поэтому налоговую накладную не регистрировали. Теперь они прислали письмо с просьбой, эту предоплату учесть, как оплату за другой счет, в котором есть товары с кодами УКТ ВЕД. Как теперь поступить с реестром? Вроде предоплата есть в декабре, но регистрации налоговой-то нет и в срок уже не успеть. Чего то я уже запуталась совсем...... Корректировку делать или нет?
А коли ви їм відвантажили товари ті шо з кодами?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


От завтра і будете робити коригування...
Зареєструєте сперш ту грудневу, бо вона ж
не реєстувалась, а потім вже до неї РК...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Не зрозуміла, передплата 24.12.2014, 15 днів уже пройшли (08.01.15), як її реєструвати? Робимо відвантаження 22.01.15, гроші зайшли 24.12.14 (але не зареєстровані). Якщо я зроблю реєстрацію ПН від 24.12.14, її ж не прийме реєстр, а якщо 22.01.15 - це не буде першою подією.
Просто реєструєте і все... не дивитесь на дати...
Ви ж реєструєте її лише для можливості зареєструвать
тепер до неї РК...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую велике, ще подзвонила аудіторам, вони теж кажуть зареєструвати податкову с українським товарам датою зарахування коштів, 24/12/2014, а корригування робити 19/01/2015, датою листа на перезарахування передплати на інший рахунок. Кількісь українського товару з причиною "зміна номенклатури" робимо сторно, а новий товар пишемо з +. Тільки питання, в самій корригуючій, у стовбчіку Корригування вартості теж ставити новий товар кількість з +. Бо я ще такі не робила ніколи.confused smiley
Quote
Lauretta
Дякую велике, ще подзвонила аудіторам, вони теж кажуть зареєструвати податкову с українським товарам датою зарахування коштів, 24/12/2014, а корригування робити 19/01/2015, датою листа на перезарахування передплати на інший рахунок. Кількісь українського товару з причиною "зміна номенклатури" робимо сторно, а новий товар пишемо з +. Тільки питання, в самій корригуючій, у стовбчіку Корригування вартості теж ставити новий товар кількість з +. Бо я ще такі не робила ніколи.confused smiley
у Вас количество корректируется, а не цена. Украинский товар кол-во с минусом, импортный - с плюсом.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Ну звичайно ж вам потрібно відмінусувати український
товар, тільки писати не зміна номеклатури, а зміна кількості,
ви ж кількість міняєте на нуль... а імпортний поставити,
аби результат РК був нуль... Ви ж фактично зобов'язання
свої вже задекларували в грудні... а то задвоїте собі своє
зобов'язання...winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Точно, точно, я їх в реєстр за грудень включила. Корригуюча вийшла на 0. Начебто все вірно, зараз відправлю. Уфффф, замучила мене ця ситуація вкрай. Понапридумувалі фігні, а ми вигрібаємо.... Усім величезне дякую, без вас би не впоралась.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030800000000009