Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ВР при работе без НДС

Відправлено користувачем Нат 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня всем!
Прошу помощи, т.к. что-то запуталась.
Предприятие зарегистрировано в сентябре 2014г. До ноября оно работало без НДС, соответственно мы отгружали товары без НДС, а вот покупали у плательщиков НДС. Соответственно, вопрос. В деке по прибыли я в ВР расходы ставлю закупку товара с НДС или без НДС, потому как моя 1С-ка в затраты ставит все с НДС. ХЕЛП!!!
Quote
Нат
Доброго дня всем!
Прошу помощи, т.к. что-то запуталась.
Предприятие зарегистрировано в сентябре 2014г. До ноября оно работало без НДС, соответственно мы отгружали товары без НДС, а вот покупали у плательщиков НДС. Соответственно, вопрос. В деке по прибыли я в ВР расходы ставлю закупку товара с НДС или без НДС, потому как моя 1С-ка в затраты ставит все с НДС. ХЕЛП!!!
ставите НДС в расходы, так как ВЫ были неплательщиками.
Quote
TanyaOdessa
Quote
Нат
Доброго дня всем!
Прошу помощи, т.к. что-то запуталась.
Предприятие зарегистрировано в сентябре 2014г. До ноября оно работало без НДС, соответственно мы отгружали товары без НДС, а вот покупали у плательщиков НДС. Соответственно, вопрос. В деке по прибыли я в ВР расходы ставлю закупку товара с НДС или без НДС, потому как моя 1С-ка в затраты ставит все с НДС. ХЕЛП!!!
ставите НДС в расходы, так как ВЫ были неплательщиками.

Т.е. я правильно ли вас поняла,в себестоимость товара я включаю сумму товара с НДС за тот период, который мы работали без НДС?


Quote
Нат
Quote
TanyaOdessa
Quote
Нат
Доброго дня всем!
Прошу помощи, т.к. что-то запуталась.
Предприятие зарегистрировано в сентябре 2014г. До ноября оно работало без НДС, соответственно мы отгружали товары без НДС, а вот покупали у плательщиков НДС. Соответственно, вопрос. В деке по прибыли я в ВР расходы ставлю закупку товара с НДС или без НДС, потому как моя 1С-ка в затраты ставит все с НДС. ХЕЛП!!!
ставите НДС в расходы, так как ВЫ были неплательщиками.

Т.е. я правильно ли вас поняла,в себестоимость товара я включаю сумму товара с НДС за тот период, который мы работали без НДС?

Не тільки за той період коли ви працювали без ПДВ, а допоки не продасте товар, куплений без ПДВ...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ви ж могли той товар продавати вже і платниками ПДВ
і нараховувати відповідно по ньому собі зобов'язання,
а от собівартість товару буде з урахуванням ПДВ, хоч ви
і платники вже...якось так...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00023700000000001