Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Відновлення діяльності Приватного підприємства

Відправлено користувачем byx_mag 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Є в нас таке підприємство, по якому діяльність не велась і звіти не подавались. Засновник надумав відновити його діяльність. На рахунок того шо мені потрібно іти до держреєстора і податкову то я вже знаю, а що мені робити з статутом??? робити доповнення чи взагалі зробити новий?? хто з таким стикався,підскажіть будь ласкаeye rolling smiley
Зачем идти к регистратору и в налоговую? Зачем что-то делать с уставом?
А не нарисуют штрафов за несданную отчетность? имхо дешевле новую открыть


Quote
sldaemon
А не нарисуют штрафов за несданную отчетность? имхо дешевле новую открыть
точно )
ми так вирішили, шо треба відновити, а штрафи там до 1000грн. Питання шо робити зі статутом?
если не было никаких изменений, касающихся устава (состава учредителей, адреса, уставного фонда и т.д. ) то с уставом делать ничего не нужно. А к госрегистратору нужно отнести Ф6 (если не носили вовремя), и если будет другой директор, то тоже на него данные (приказ) госрегистратору и форму 1ОПП в налоговую. Если поменялся и бухгалтер - внести его данные в ту же 1ОПП.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031399999999998