Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

расчет корректировки к налоговой накладной

Відправлено користувачем realagro 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Нужно ли делать расчет корректировки к налоговой накладной, если написали неправильно код классификатора?


Хотя это не обязательный реквизит но Порядок заполнения НН нарушен. Раньше в таких ситуациях можно было отсудить право на НК. Как сейчас не знаю. Получила НН с такой ошибкой но требовать исправлять не буду, там у нас отношения специфические с поставщиком. Если у вас есть рычаги давления то думаю лучше исправить. А вообще у меня знакомый коллега с бешенным оборотом даже не проверяет эти коды. Говорит мне бы успеть договора проверить.
А вот така ситуація: Товар був відвантажений в грудні неплатнику ПДВ ( податкова накладна виписана з кодом 02). В січні повернув. Виписала коригування ( також з кодом 02), а зареєструвати програма не хоче. Що робити? Хто стикався з такою ситуацією?
Quote
olga34
А вот така ситуація: Товар був відвантажений в грудні неплатнику ПДВ ( податкова накладна виписана з кодом 02). В січні повернув. Виписала коригування ( також з кодом 02), а зареєструвати програма не хоче. Що робити? Хто стикався з такою ситуацією?
в январе неплательщков можно вообще не регистрировать . а в феврале. прежде чем регистрировать такую корректировку, нужно будет отправить на регистрацию налоговую накладную страую
підкажіть будь ласка якщо ціна послуги яка виконана в грудні зменшується (було виписано рахунок, акт і податкова) як тепер змінити той рах акт і податкову?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031300000000001