Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Розрахунки з митницею!

Відправлено користувачем Aleksey2993 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підскажіть, як закрити(перенести) залишки по 37 рах., якщо було створено 2 окремих контрагента в 1с8, на стару і нову митницю?Якщо по на старій висить предоплата.
акт сверки с таможней, потом корректировка расчетов под фактические остатки денег


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
я не ничего не переносила и не создавала нового контрагента дальше использую карточку под наименованием еще 2010 года


это удобно, но не правильно
новая таможня имеет другой код ЕДРПОУ


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Р.В.
это удобно, но не правильно
новая таможня имеет другой код ЕДРПОУ
тобто, по акту звірки можна орієнтувати і зрівняти залишок, і це буде правильно.А то суть в тому,що попередній бухгалтер не переносив залишки і тепер не можливо відслідкувати чи все було раніше правильно проведено, залишився тільки залишок по старій митниці, ну і вже нова була створена при мені.
искренне Вам советую не лезть в периоды предыдущих бухов, если специально за это не платят
есть акт сверки, на его основании переносите сальдо, разницу списываете на доходы или расходы
кстати, возможно это разные таможни?


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Р.В.
искренне Вам советую не лезть в периоды предыдущих бухов, если специально за это не платят
есть акт сверки, на его основании переносите сальдо, разницу списываете на доходы или расходы
кстати, возможно это разные таможни?
1-митниця(стара) передплата 3 тис.
2-митниця(нова) наш борг 1,5 тис.
3-по акту звірки залишок передплата- 1 тис.
тобто якщо прикинути після переносу: 3 -1,5=1,5 тис(залишок), чи можу я списати різницю в 500 грн ?
Quote
Aleksey2993
Quote
Р.В.
искренне Вам советую не лезть в периоды предыдущих бухов, если специально за это не платят
есть акт сверки, на его основании переносите сальдо, разницу списываете на доходы или расходы
кстати, возможно это разные таможни?
1-митниця(стара) передплата 3 тис.
2-митниця(нова) наш борг 1,5 тис.
3-по акту звірки залишок передплата- 1 тис.
тобто якщо прикинути після переносу: 3 -1,5=1,5 тис(залишок), чи можу я списати різницю в 500 грн ?
і на який рах. списувати краще?
Quote
Р.В.
искренне Вам советую не лезть в периоды предыдущих бухов, если специально за это не платят
есть акт сверки, на его основании переносите сальдо, разницу списываете на доходы или расходы
кстати, возможно это разные таможни?
Чи правильно коли по 37 рах. залишок по дебету?
да, если Вы уверены, что это не разные таможни (у меня например их 3 штуки)
если списываете в доход, то это счет 717
у Вас расход - это дебет 944


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
да, 37 Дебет
я уехала smiling smiley

можно личную просьбу? не ставьте, пжлста, в названиях тем !!!!!!!, спасибо smiling smiley


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032799999999999