Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

звіт по єдиному податку помилка

Відправлено користувачем italy 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день! Роблячи звіт по єдиному за рік юр особа на 4 групі, я виявила помилку в звіті за 9 місців,я зробила звіт не як за 9 місяців наростаючим підсумком, а суто за 3 кв (((((, спалатила я все вірно, а от звіт неправильний, я не знаю що мені робити, як виправити цю помилку. На єдиний податок ми перейшли з 07.2014р., дуже прошу допомогти, я переживаю що влуплять штраф
А хіба для вас з 07.14 не був як раз 3 кв.? У чому помилка, докладніше напишіть..., спробуємо допомогти.
перепрошую з 06.2014 ми стали на єдиному податку


за 2 кв я здала декларацію за півріччя
а от за 9 місців я не включила показники декларації за півріччя, там маленька сума 400 грн, але все рівно, я не знаю як зараз я маю здати декларацію за рік
я ніколи не була на єдиному податку і я щось думала що треба декларацію здавати не наростаючим підсумком а поквартально,от тепер і маю
Здати уточнюючую за 9 місяців. Оскільки у вас сума податку вірна, то штраф 5% не буде. Якщо просто залишити як є, то можуть виписать штраф за помилку в заповненні.
У вас, по-їдеї, тепер на рахунку висить переплата по ЄП...
а річний же звіт зробите наростаючим і ваша переплата
з'їсця вашими показниками... Не думаю шо це виявицця
без перевірки - а на перевірки ходить не дуже зараз є і
кому, і часу... Головним вашим аргументом, про всяк
випадок, буде ваша вчасна сплата податку, ну помилились
в заповненні... ну недостовірні дані подано, але ж сплачено
вчасно і правильно... Головне тепер не заплутайтесь
скільки вам потрібно дійсно сплатить... Якби ви показали
все як потрібно, то результат в 29 рядку і потрібно б було
сплатить, а тепер у вас туди не потрапить частина суми яку
ви сплатили за 3-й квартал...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А скажіть уточнююча, це податкова декларація + розрахунок? чи розрахунку вже не потрібно
Я зрозуміла, я краще здам уточнюючу декларацію за 9 місяців, а за рік подам вірні дані, але я переживаю чи не дадуть мені штраф за подані недостовірні дані в декларації
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032699999999997