Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Чи потрібно подавати 1 ДФ, якщо Зп не нараховувалась, але були звільнені штатні працівники?

Відправлено користувачем Nad0806 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Нарахування по нулях, діяльності не було, відпускні не нараховувались.
ну я бы подала если по приему подавали с датой приема.. но вот тут сразу вопросы сразу будут почему уволили, а расчета с уволенными не было (компенсация например)


Quote
olesya2505
ну я бы подала если по приему подавали с датой приема.. но вот тут сразу вопросы сразу будут почему уволили, а расчета с уволенными не было (компенсация например)

Немає грошей.....у підприємства не було діяльності...
При звільненні та прийнітті працівника потрібно писати в 2 строчки чи 1.
Quote
vitaliy3000
если нет объекта налогообложения то не подается
+1, конечно не подается
В Святошинській податковій інспектор сказала не подавати 1-ДФ якщо не було доходу ( в мене було прийняття працівника у звітному періоді, але без нарахувань з/п)...
Quote
Kylinichenko
В Святошинській податковій інспектор сказала не подавати 1-ДФ якщо не було доходу ( в мене було прийняття працівника у звітному періоді, але без нарахувань з/п)...

У Вас штатного працівника було прийнято?
читайте закон, там все написано. инспектор сказала - не аргумент
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000609