Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Відпустка в звіті з ЄСВ?

Відправлено користувачем ninamah 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, якщо нараховано і виплачено щорічну відпустку за лютий в січні, то ця сума має бути показана в звіті з єсв ( і в табл 1 і в табл 6) так????
Підкажіть будь ласка, якщо нараховано і виплачено щорічну відпустку за лютий в січні, то ця сума має бути показана в звіті з єсв ( і в табл 1 і в табл 6) за січень так????
Да. Только в графе 11 (місяць, рік) поставить соотв. месяц, за который это начисление (лютий 2015, как я поняла).


І тип нарахувань 10
Сумму отпускных отдельной строкой и кроме графы 11 как написали выше, надо еще графу 10 заполнить "код типу нарахувань" 10 (это в сносках написано)
Графу 9 заполняете как обычно, а вот графу 15 "количество дней у трудових отношениях" оставляете пустой
Зрозуміло...дякую....а в таблиці 1 показувати повністю всю суму разом із відпускними?
в таблиці 1 показувати повністю всю суму разом із відпускними?
нет, одна строчка - зп за январь, вторая - отпускные. ЕСВ поделить соот-но. ну и еще советы вышы.

хотя я непереходящие отпускные наперед не показываю. это не ФОТ января.
Quote
RAT
нет, одна строчка - зп за январь, вторая - отпускные. ЕСВ поделить соот-но. ну и еще советы вышы.

хотя я непереходящие отпускные наперед не показываю. это не ФОТ января.
це я питала про таблицю 1...
Да, в таблице 1 всю сумму вместе с отпускными.
Quote
Айрини
Да, в таблице 1 всю сумму вместе с отпускными.
дякую
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000274