Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Екоподаток стаціонарних джерел забруднення. Як його рахувати?

Відправлено користувачем yupiter 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
На підприємстві запустили котельню.(на газу) Треба порахувати податок.
Я вже зрозумів, що це не так просто. Фігня повна. Та все ж хоч для загального розуміння.

1. Чи обовязково отримати дозвіл на стаціонарне джерело?
2. Кажуть треба якісь розрахунки лімітів отримати. Хто і де їх має розрахувати?
3. Є ще газова плита. Це теж джерело зарбуднення?
4 Як його рахувати, в залежності від спаленого газу чи не залежно від цього?

Підкажіть хоть що небудь? Буду вдячний
Дозвіл видає мін. охор. навк. сер. Для різних котлів - різні норми розрахунку. В мене є затверджені розрахунки у вигляді формули, де підставляю тільки обєм газу за квартал. Забрудюючі речовини це: азоту оксиди, оксиди вуглецю, метан, двоокис вуглецю,ртуть.


Quote
yupiter
На підприємстві запустили котельню.(на газу) Треба порахувати податок.
Я вже зрозумів, що це не так просто. Фігня повна. Та все ж хоч для загального розуміння.

1. Чи обовязково отримати дозвіл на стаціонарне джерело?
2. Кажуть треба якісь розрахунки лімітів отримати. Хто і де їх має розрахувати?
3. Є ще газова плита. Це теж джерело зарбуднення?
4 Як його рахувати, в залежності від спаленого газу чи не залежно від цього?

Підкажіть хоть що небудь? Буду вдячний
Разрешение делали через министерство охраны (или как оно там называется), а расчеты все делала спец.фирма, которая занимается разработкой экологической документации, и стоило это дорого. Никакого учета не вела. Просто брала показатель и делила на 4 (аоказатели годичные, а отчет по-квартальный)

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Та же проблема.
Для газового котла был эко-проект, там расчеты, брала показатели, делила на 4 квартала и платила.
Сейчас разорвали договор на поставку газа, отключили газовый котел, поставили твердотопливный.
На него тоже надо разрешение, расчеты?
Вот очень хорошая статья по-поводу твердотопливного котла: [id.factor.ua]
Сейчас смотрю новую деку по Эконалогу.
Там есть дод 1 "Стаціонарні джерела забруднення" (это понятно)
И есть дод 2 "Пересувні джерела забруднення" (что это?)
Подскажите что такое "Пересувні джерела забруднення"? Это случайно не автомобили?
Попробовал рассчитать налог с "стаціонарних джерел забруднення."
Взял расчет на 2014 год (был у меня). Там все расписано по видам веществ ставок и суммы налога.
Смотрю кодекс и не вижу половину веществ что у меня, а в остальной половины ставки налога другие.
Ума не приложу как поступить. Делаю впервые.
Я так полагаю расчет должны провести специально обученные люди в специальных канторах. За что возьмут нехилую сумму денег.
Может как вариант просто взять старый расчет умножить его на два (просто так на всякий случай) разделить на 4 и заплатить за 1й кв 2015
??
Quote
yupiter
Сейчас смотрю новую деку по Эконалогу.

А подскажите код новой деки smiling smiley

Quote
yupiter

Смотрю кодекс и не вижу половину веществ что у меня, а в остальной половины ставки налога другие.

Каких веществ не находите? Напишите, а форум поможетsmiling smiley

magda_a, Спасибо. Полезная ссылка.

Не могу разобрать такие вещества:
Суспендовані тверді частки
Етиловий спирт
Оцтова Кислота
Оцтовий альдегід
Метан

Подозреваю что все кроме первого можно считать как "вуглеводні" с одинаковой ставкой налога 87,81.
А вот первый так и не понял куда отнести
давайте электронку, сброшу списки загрязняющих в-в
Суспендовані тверді частки - це тверді речовини, ставка 58,54.
доречі, якось читала, що то є також речовини які мають утилізуватись.
для пересувних джерел забрудення , так зрозуміла, що немає екоподатку. до 01.01.15 екоподаток платили продавці палива, а зараз читаю ПКУ, то там тільки стаціонарні джерела забруднення.
Quote
yupiter
Код деки. J0302001

Меня сбило с толку "нова дека"... она от 2010г?

Суспендовані тверді частки - смотрите в 2,2 [zakon1.rada.gov.ua]
Етиловий спирт - 1 класс 11113,26грн на 1т
Оцтова Кислота - 2класс 2545,11грн на 1т
Оцтовий альдегід - 1 класс 11113,26грн на 1т
Метан ??? (Трихлорметан - 2класс 2545,11грн на 1т) (Дихлордифторметан,Трихлорфлуорометан, Диброметан - 3 класс 379,22грн на 1т)

Quote
ксенья
давайте электронку, сброшу списки загрязняющих в-в
і мені скиньте IRINA_KASYAN@bigmir.net
Мы в октябре прошлого года купили бензиновый генератор. ( не стационарный) в офис (перебои с электроенергией).В експлуатацию ввели, пару раз включали, но стоит и сейчас не используем. Должны ли мы платить еконалог?Подавать декларацию?
Сорри, ошибся. Дека не новая. Действует старая.
То я что то перепутал sad smiley
Quote
ксенья
давайте электронку, сброшу списки загрязняющих в-в
Shv08@ukr.net
Буду рад
magda_a
Спасибо

По поводу "Етиловий спирт - 1 класс 11113,26грн на 1т" это наверное другой спирт какой то

Я нашел Етиловий спирт - 4 класс
вот нашел ссылочку Может кому то пригодится,
[tc.asta.edu.ua]
спирт этиловый вроде относится к углеводным
при строительстве объектов предприятие использует электроды для сварки, разрешения на выбросы нет, нужно ли платить эконалог ?
Доброго вечора!!! Підкажіть якщо викидів у 4 кварталі не було (котел не включався) деку подавати з нулями??? А як бути з додатками у випадку деки з нулями, додавати чи ні????
Чи правильні мої формули для перерахунки м.куб природного газу в т забруднюючих речовин:
оксид азоту- 0,00000298
оксид вуглецю-0,00000026
двоокис вуглецю-0,0005
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000363