Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

HELP!!! ФОП у ІТ-сфері

Відправлено користувачем Нечемнуся 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Людоньки, хто має досвід ведення ФОП на спрощеній системі у ІТ-сфері confused smiley Я тільки знаю, що там можуть бути неоподатковувані операції... і все... кому неважко, розкажіть будь ласка специфіку їх обліку. Буду дуже вдячна eye rolling smiley
Re: HELP!!! ФОП у ІТ-сфері
У вас з ПДВ цей ФОП? Якщо без ПДВ, то нічого особливого в ньому немає, стандартний ФОП.
brick, сама ще не знаю...здається це кілька ФОПів... завтра йду на співбесіду... я ніби непоганий бухгалтер, досвід маю, роботу свою дуже люблю...але така невпевненість у собі... хочу підготуватись якось confused smiley


Re: HELP!!! ФОП у ІТ-сфері
Не буду спец.теиу создавать, спрошу тут. Юр.лицо, общая система+НДС, оборот 20000,00 в месяц, розница, магазин, работы где-то на 40 часов в месяц. 1250,00 для харькова это норм сумма?

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Re: HELP!!! ФОП у ІТ-сфері
Коллеги проконсультируйте пож

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Quote
Нечемнуся
Людоньки, хто має досвід ведення ФОП на спрощеній системі у ІТ-сфері confused smiley Я тільки знаю, що там можуть бути неоподатковувані операції... і все... кому неважко, розкажіть будь ласка специфіку їх обліку. Буду дуже вдячна eye rolling smiley

1. Переглянте добре розділ ХІУ про спрощену систему
2. Якщо ФОП айтишник відноситься до 3-ї гр. по ставці 2%+ ПДВ, то добре подивіться розділ ХХ перехідні положень пункт 26 прім(1) підрозділу 2. Та якраз йдеться про пільги з ПДВ для ІТ-продукції
3. Якщо Ваш ФОП на 2-й гр, то нічого там немає не звичного.
Tigrina Lvovna, дуже Вам дякую!!!!
Я бы Вам посоветовала посмотреть еще 3 группу ФОП и валютные операции. В частности учет поступления валютной выручки. Обычно айтишники да еще и группа в основном работают с валютой.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00054500000000002