Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ПДФО не із ЗП

Відправлено користувачем ninamah 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ПДФО не із ЗП
Доброго дня! Скажіть будь ласка ПДФО із оренди фізичній особі платити потрібно на інший рахунок ніж ПДФО із ЗП???
Re: ПДФО не із ЗП
Так на інший
Re: ПДФО не із ЗП
А якщо раніше сплачували на той самий?


Re: ПДФО не із ЗП
підкажіть хто знає що буде якщо не на той рахунок платили?
і я так розумію якщо орендували телефон у працівника то у звіті 1дф потрібно суму зп і оренди вказувати в двох стрічках?
Re: ПДФО не із ЗП
якщо платили не на той рахунок, то буде недоплата по рахунку, дивно що до вас ще не дзвонили з податкової.
можна написати листа, з проханням перекинути кошти з одного рахунку на інший.
Re: ПДФО не із ЗП
а звідки вони знатимуть що недоплата по тому рахунку?
Re: ПДФО не із ЗП
а ви в 1дф не показували оренду взагалі?
Re: ПДФО не із ЗП
показували в одному рядочку із зп
Re: ПДФО не із ЗП
там код такий же як і на зп?
Re: ПДФО не із ЗП
Quote
rainy_days
а ви в 1дф не показували оренду взагалі?
я показую оренду з озн.106 та зплачую на той рах, що і зп вже багато років, так мені сказали в податковій... і мовчать..
Re: ПДФО не із ЗП
в мене оренда мобільного телефону і десь читала що сума оренди прирівнюється до фонду оплати праці....
але все ж якщо таки потрібно писати код 106 та сплачувати на інший рахунок ніж із зп, то що робити?
Re: ПДФО не із ЗП
я оренду приміщення також показую в 1дф 106 код, правда ПДФО з нього плачу зовсім на інший рахунок, бо у нашій податковій він є, то ж залежить також від рахунків вашої конкретної податкової.
але наскільки я знаю є окремий рахунок для оренди - ПДФО для доходів інших ніж заробітна лпата , називається
Re: ПДФО не із ЗП
так є такий рахунок
Re: ПДФО не із ЗП
а військовий збір із різних видів доходів на один рахунок?
Re: ПДФО не із ЗП
Quote
ninamah
так є такий рахунок

тому у вас і не має поки проблем, адже ви платили ПДФО на зарплатний рахунок і в звіті показували одним рядком під кодом 101.

а от якби ви оренду показали під іншим кодом у звіті. тоді б вам сказали що ПДФО неоплачене.
Re: ПДФО не із ЗП
Quote
rainy_days
Quote
ninamah
так є такий рахунок

тому у вас і не має поки проблем, адже ви платили ПДФО на зарплатний рахунок і в звіті показували одним рядком під кодом 101.

а от якби ви оренду показали під іншим кодом у звіті. тоді б вам сказали що ПДФО неоплачене.
ясно..то що можливо лишити все як є і далі правильно платити і правильно в 1дф показувати чи краще подавати уточнюючу і писати лист про перекидання сум податку???
Re: ПДФО не із ЗП
я б не виправляла попередні періоди, і лишила як є.
авось незнайдуть, тим більше зараз перевірки відміняють, наче ідуть на зустріч бізнесу.
а далі заключіть новий договір з працівником на оренду телефона. від нової дати і під новим номером. і платіть правильно і в 1дф показуйте правильно.
але це ли ше якби я поступила, вам вирішувати
Re: ПДФО не із ЗП
Quote
rainy_days
я б не виправляла попередні періоди, і лишила як є.
авось незнайдуть, тим більше зараз перевірки відміняють, наче ідуть на зустріч бізнесу.
а далі заключіть новий договір з працівником на оренду телефона. від нової дати і під новим номером. і платіть правильно і в 1дф показуйте правильно.
але це ли ше якби я поступила, вам вирішувати
ну да вирішувати мені...то той договір що взагалі як і не було? чи просто новий заключити? а військовий збір все на один рахунок йде?
Re: ПДФО не із ЗП
просто новий заключіть, щоб ви вже з нового звітного періоду почали все правильно робити.

ВЗ там той що і зарплата, але перевірте на сайті ДФС рахунки.
Re: ПДФО не із ЗП
Quote
rainy_days
просто новий заключіть, щоб ви вже з нового звітного періоду почали все правильно робити.

ВЗ там той що і зарплата, але перевірте на сайті ДФС рахунки.
Дякую
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035000000000007