Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

несколько вопосов по НДС

Відправлено користувачем ОК 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 4    Сторінки: 1234Наступна
Добрый день, подскажите, пожалуйста:
1. В декларацию за ФЕРВЛАЬ можно будет включить налоговые январские? очень много НК в январе, хочу перенести

2. А что за новости?? звонит мой покупатель. Я ему дала налоговую выписанную январём, но зарегила уже в феврале, у покупателя истерика- я не имею права в январе на НК!
==
А что за новости?? звонит мой покупатель. Я ему дала налоговую выписанную январём, но зарегила уже в феврале, у покупателя истерика- я не имею права в январе на НК!
==
да, есть такие перепуганные.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
это ж где-то она вычитала??
То, что я НО плачу в январе на неё не действуетsmiling smiley


да нигде не вычитала, додумала. или на каком-то супер-семинаре рассказали...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Типичный пример, что некоторые семинары- злоsmiling smiley


Оля, а вы не подскажите по налоговым за декабрь 14 и январь 15- можно еще в феврале их включать??
Quote
ОК
Типичный пример, что некоторые семинары- злоsmiling smiley


Оля, а вы не подскажите по налоговым за декабрь 14 и январь 15- можно еще в феврале их включать??
уточненками подайте

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
ТОесть, вы придерживаетесь мнения, что в феврале будут только февральские НН?
я еще не имею мнения по этому поводу, не изучала деку новую.
Но уточненками безопасней.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
я включила в січневу деку накладні за грудень, але тільки ті що реєструвались в ЄРПН sad smiley
так вроде было разъснение, что в январе по старому, можно включать налоговые за 2014 год
Quote
ОК
так вроде было разъснение, что в январе по старому, можно включать налоговые за 2014 год

ну в мене укртелеком за грудень 2014 р., там пару грн., вирішила не включати за січень, мабудь спишу за рахунок прибутку .
я в январскую включила декабрьские.

Руководствуюсь НКУ:

50.1. У разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених статтею 102 цього Кодексу) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім обмежень, визначених цією статтею), він зобов'язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку. { Абзац перший пункту 50.1 статті 50 із змінами, внесеними згідно із Законом N 3609-VI від 07.07.2011 }

Платник податків має право не подавати такий розрахунок, якщо відповідні уточнені показники зазначаються ним у складі податкової декларації за будь-який наступний податковий період, протягом якого такі помилки були самостійно виявлені.

Платник податків, який самостійно виявляє факт заниження податкового зобов'язання минулих податкових періодів, зобов'язаний, за винятком випадків, установлених пунктом 50.2 цієї статті: { Абзац третій пункту 50.1 статті 50 із змінами, внесеними згідно із Законом N 3609-VI від 07.07.2011 }

а) або надіслати уточнюючий розрахунок і сплатити суму недоплати та штраф у розмірі трьох відсотків від такої суми до подання такого уточнюючого розрахунку;

б) або відобразити суму недоплати у складі декларації з цього податку, що подається за податковий період, наступний за періодом, у якому виявлено факт заниження податкового зобов'язання, збільшену на суму штрафу у розмірі п'яти відсотків від такої суми, з відповідним збільшенням загальної суми грошового зобов'язання з цього податку.
ну, есть два варианта вообще:
1. исправление ошибки - подача уточненки отдельно или в составе деки
2. включение НН в текущую деку (ранее был срок 365 дней)
так вот по п.2 сейчас непонятки. Поэтому рекомендуется подавать все за прошлые периоды в виде УР.
По своему опыту могу посоветовать подавать УР именно как отдельные отчеты, не в составе текущих деклараций.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
OdunBuh
я в январскую включила декабрьские.

Руководствуюсь НКУ:

50.1. У разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених статтею 102 цього Кодексу) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім обмежень, визначених цією статтею), він зобов'язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку. { Абзац перший пункту 50.1 статті 50 із змінами, внесеними згідно із Законом N 3609-VI від 07.07.2011 }

Платник податків має право не подавати такий розрахунок, якщо відповідні уточнені показники зазначаються ним у складі податкової декларації за будь-який наступний податковий період, протягом якого такі помилки були самостійно виявлені.

Платник податків, який самостійно виявляє факт заниження податкового зобов'язання минулих податкових періодів, зобов'язаний, за винятком випадків, установлених пунктом 50.2 цієї статті: { Абзац третій пункту 50.1 статті 50 із змінами, внесеними згідно із Законом N 3609-VI від 07.07.2011 }

а) або надіслати уточнюючий розрахунок і сплатити суму недоплати та штраф у розмірі трьох відсотків від такої суми до подання такого уточнюючого розрахунку;

б) або відобразити суму недоплати у складі декларації з цього податку, що подається за податковий період, наступний за періодом, у якому виявлено факт заниження податкового зобов'язання, збільшену на суму штрафу у розмірі п'яти відсотків від такої суми, з відповідним збільшенням загальної суми грошового зобов'язання з цього податку.

Полностью Вас поддерживаю, тоже буду так делать. К тому же позвонила только. что своему инспектору сказала - можно включать.
Это что касается декабрьских, так получилось, что НН действительно пришли поздно. А в отношении январских, февральских буду включать все, лезит минус, но как говорится хотели реальную картину, получите!
Також дзвонила інспектору- сказала в січні можна включати і ті що були не зареєстровані в ЄРНП. Включила але ще не подала. В когось прийняли вже деку з грудневими ПН?
ИМХО, просто в текущую деку некорректно включать. Правило 365 дней сейчас не действует. Поэтому через УР.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
бред какой-то.....sad smiley
как прочитал- так и делал... как моно тк законы писатьsad smiley
Что бы потом было за что штрафы выписывать!
поговорите со мной.... в январе у нас НК не хватает.. если я сейчас включу декабрьские, а потом сдам уточненки, можно так?
Quote
ОК
поговорите со мной.... в январе у нас НК не хватает.. если я сейчас включу декабрьские, а потом сдам уточненки, можно так?
так сдайте сейчас УР по декабрю, на лицевом отразится минус, потом сдавайте деку за январь и платите разницу

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
у меня там того НДС на 100 грн не включенного в 2014 год, но не хочу им дарить, прийдется делать уточненку, как они задолбали.
Уточненка делается :
Переносится все что было в декларации - все строчки заполненные в деке- в ст. 4, в ст 5 цифри які мають бути, в ст.6 - ПОТРАПИТЬ РІЗНИЦЯ(+ ПК.)
до уточнюючого подаємо дод 5 + реєстр порція 2 - тільки ПН по якій коригування.
Да, надо подовать уточненкуsad smiley Если сейчас уточню НК декабря получится минус, строка 20.2 В декларации за январь отражать этот показатель в стр. 21.1?
потрібна порада. Я робила коригування ПН січневих виписаних на кінцевого споживача (я платник акцизного збору коригувала зобовязування знімала АЗ) Чи потрібно ці коригування показувати в додатку Д1 по Деці по ПДВ? (В МЕНЕ коргувань ПН 126 ШТУК є що набирати) .Підкажіть в кого яка думка.
Quote
2013svetap
потрібна порада. Я робила коригування ПН січневих виписаних на кінцевого споживача (я платник акцизного збору коригувала зобовязування знімала АЗ) Чи потрібно ці коригування показувати в додатку Д1 по Деці по ПДВ? (В МЕНЕ коргувань ПН 126 ШТУК є що набирати) .Підкажіть в кого яка думка.
а вы что, вручную делаете деку???
ИМХО, конечно, нужно додаток 1

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Дякую за відповідь.Я теж так думала .Набираю Д1 і інші вручну з реєстра в Деку в мене не втягує.
Quote
2013svetap
Дякую за відповідь.Я теж так думала .Набираю Д1 і інші вручну з реєстра в Деку в мене не втягує.
и никакой бухгалтерской программой не пользуетесь?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Надо ли реестр налоговых накладных отправлять за январь 2015?
Quote
Inna0208
Да, надо подовать уточненкуsad smiley Если сейчас уточню НК декабря получится минус, строка 20.2 В декларации за январь отражать этот показатель в стр. 21.1?
якщо зараз ( в лютому) - то в рядок 29 декларації за лютий 2015
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 4    Сторінки: 1234Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00051400000000001