Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Письмо ДФС от 17.02.15 "Про НДС"

Відправлено користувачем RAT 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
а разъяснения ДФС по поводу импорта услуг декабрь-январь никто не встречал? Можно включать в НК в текущей декл января?
Quote
le_proff
а разъяснения ДФС по поводу импорта услуг декабрь-январь никто не встречал? Можно включать в НК в текущей декл января?
в январе зарегили НН?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
нн выписанную декабрем нет. нн выписанная за январь - да.


А как же быть, если ошибка в номере или дате?
вчора зідзвонювалась з бухгалтерами своїх клієнтів і постачальників, вияснило що вони здаватимуть деку за січень з грудневими пн в кредиті не через уточнюючі, а звичайним способом.

одні кажуть , що на семінарі інспектор сказала , що так можна, інші кажуть , що їхні уточнення не приймаються.

сиджу гадаю, думу думаю, що робити spinning smiley sticking its tongue out ще й квитанції не приходять
я тоже уже сдала январь со "старыми НН". -принято. У меня старых НН было много начиная с июня 2014г. получается мне нужно делать уточненки за все периоды?
Quote
rainy_days
вчора зідзвонювалась з бухгалтерами своїх клієнтів і постачальників, вияснило що вони здаватимуть деку за січень з грудневими пн в кредиті не через уточнюючі, а звичайним способом.

одні кажуть , що на семінарі інспектор сказала , що так можна, інші кажуть , що їхні уточнення не приймаються.

сиджу гадаю, думу думаю, що робити spinning smiley sticking its tongue out ще й квитанції не приходять

я бы уточненки подала,в них больше уверенности
ну как наши люди любят мнения собирать angry smiley вы можете быть тем единственным счастливчиком, у кого снимут НК в январе по старым НН, и будут правы. а к остальным проверка не придет. и кого винить?
Quote
Klubnika
Quote
rainy_days
вчора зідзвонювалась з бухгалтерами своїх клієнтів і постачальників, вияснило що вони здаватимуть деку за січень з грудневими пн в кредиті не через уточнюючі, а звичайним способом.

одні кажуть , що на семінарі інспектор сказала , що так можна, інші кажуть , що їхні уточнення не приймаються.

сиджу гадаю, думу думаю, що робити spinning smiley sticking its tongue out ще й квитанції не приходять

я бы уточненки подала,в них больше уверенности
однозначно. хотя халепа с квитанцими пугает
Quote
RAT
ну как наши люди любят мнения собирать angry smiley вы можете быть тем единственным счастливчиком, у кого снимут НК в январе по старым НН, и будут правы. а к остальным проверка не придет. и кого винить?

ну лишній раз перепитати ніколи не завадить, особливо таким початківцям бухгалтерам як я.

подання уточнень у мене завжди викликають стрес, тому що якраз при виправлені помилок допускаю ще більше помилок.
Quote
rainy_days
Quote
RAT
ну как наши люди любят мнения собирать angry smiley вы можете быть тем единственным счастливчиком, у кого снимут НК в январе по старым НН, и будут правы. а к остальным проверка не придет. и кого винить?

ну лишній раз перепитати ніколи не завадить, особливо таким початківцям бухгалтерам як я.

подання уточнень у мене завжди викликають стрес, тому що якраз при виправлені помилок допускаю ще більше помилок.
Аналогично)))
выпейте вкусного чаю и сделайте все правильно, по-фискальски smiling smiley
Quote
le_proff
а разъяснения ДФС по поводу импорта услуг декабрь-январь никто не встречал? Можно включать в НК в текущей декл января?
О порядке учета и администрирования НДС в 2015 году

· Разъяснение Государственной фискальной службы Украины от 21.01.2015 г.

Получатель услуг от нерезидентов, место поставки которых расположено на таможенной территории Украины, имеет право на налоговый кредит по таким операциям на дату составления им налоговой накладной, при условии ее регистрации в ЕРНН. То есть в разделе II "Налоговый кредит" налоговой декларации за январь (I квартал) 2015 года может быть одновременно отражен налоговый кредит по вышеуказанным операциям, которые были осуществлены в декабре (IV квартале 2014 года) и в январе (I квартале) 2015 года.
В мене питання, якщо я подам Уточнення в лютому за грудень, то за січень потрібно подати просто нову звітну з правильними цифрами за січень ? а якщо я ще за січень реєстр здала, то його теж виправляти порцією 2???
если показатели уточненки повлияют на январь( минус), то после подачи первой уточненки нужно подать нову звитну за январь, если сдали уже звитну и если по срокам успеваете. Если не успеваете по срокам - тогда и за январь уточненку.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
rainy_days
В мене питання, якщо я подам Уточнення в лютому за грудень, то за січень потрібно подати просто нову звітну з правильними цифрами за січень ? а якщо я ще за січень реєстр здала, то його теж виправляти порцією 2???

да всё так, а реестр за январь можно не сдавать, в письме написано
мерсі дівчатка, за оперативну допомогу smiling smiley
Мій інспектор: "не включені ПН, які зареєстровані в минулих періодах , в січні можна показати. Починаючи зі звітності за лютий- тільки уточненими звітами. " . Завтра вийде лист, що ПДВ відємне показувати не можна, бо вони так думають. Є закон.spinning smiley sticking its tongue out.
А можно мне тоже разжевать? Если у меня декабрьская налоговая, я её сегодня сдам уточнёнкой, которая сделает декабрь с минусом, то мне в январской декларации этот минус уже учитывать? Нет правила, что уточнёнка в феврале, значит и минус учитывать только в февральской декларации?
Мне сегодня в налоговой сказали, что можно, как в первой части сообщения, но что-то мне стрёмно. Я всегда подавала уточнёнки с уверенностью, что правильно так, как во второй... moody smiley
1. данные из уточненок в лицевой счет попадают по дате приема отчета
2. данные из деки в лицевой попадают на предельному сроку оплаты узгодженных обязательств.
Поэтому, данные из уточненки декабря можно отражать в яварьской деке, при условии, что уточненка будет принята до подачи деки.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Вот и я так всегда думала... Но, если девочки так уверенно об этом говорят, то наверняка они так много раз делали? И всё получалось.
Цветик ,
я ж написала - все до пори, до часу... Колись і не пройде. Не знання законів - не звільняє від відповідальності.
Дєвочкі посилаються лише на слова своїх інспекторів (один сказав те, інший інше). Що тут можна сказати - не компетентні кадри в ДПІ )))
Я Вам наводжу дані з нормативних документів. Якщо дека і уточнення які Ви подаєте Затверджена Наказом Мінфіну №966 - Ви його виконуєте (здаєте декларацію по затвердженій формі), то чому Ви не виконуєте Порядок заповнення деки і уточнення який затверджений тим же наказом???

Ляля - Оля говорить частково правильно (на рахунок даних з уточнень). Чому частково - поясню - В той же день на особову картку потрапляють лише дані з рядків 20.1, 23 і 25. А дані з рядків 20.2, 24 взалі не відображаються на особовому рахунку - лише в декларації з ПДВ. Тому, Вам потрібно спочатку подивитись які рядочки у Вас міняються при заповненні уточнення.
У мене уточнюючу по 966 наказу у лютому Медок не прийняв. Написав, що форма починає діяти з 1 березня 2015 року.
А уточнюючий по наказу 678 не прийнявся, тому що закінчення дії форми - листопад 2014.

Все, у мене здали нерви. Відправила декларацію за січень із включеною грудневою податковою. Не можуть вони у половини країни зняти податковий кредит.
А у меня по подписям вопрос. Если ЕЦП бухгалтера мы не делали, и всегда отправляли с подписью директора, в налоговой накладной теперь указывать фамилию директора, а не бухгалтера?
так



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Спасибо, а что делать с налоговыми, которые уже зарегистрировали с подписью директора, а с фамилией бухгалтера?
Робить РК з мінусом і реєструвать по новому...
Якшо це ПН за січень, то РК реєструєте ви самі,
хоч і з мінусом... Якшо ж за лютий, то вже реєструє
покупець...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Робить РК з мінусом і реєструвать по новому...
Вибачте не зовсім зрозуміло написюкала...
Реєструвать нову ПН - з новим номером, але
старою датою...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045600000000001