Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Граничний строк для подання податкових декларацій подовжено до 24 лютого 2015 року включно

Відправлено користувачем KSV***** 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Шановні платники !

Повідомляємо, що технічні проблеми, пов`язані з затримкою прийняття звітності каналами електронної пошти Державної фіскальної служби України, вирішено 19.02.2015 о 19-й годині.

Звітність, подана 20 числа поточного місяця, приймається в штатному режимі.

При цьому зазначаємо, що звіти подані до ДФС 17,18 та 19 лютого 2015 року будуть прийняті 20 лютого 2015 року.

Враховуючи відсутність можливості у платника податків подати у граничний строк податкові декларації у зв’язку із технічними проблемами, які мали місце 17-19 лютого 2015 року, граничний строк для подання податкових декларацій подовжено до 24 лютого 2015 року включно відповідно до положень Порядку застосування норм пунктів 102.6 - 102.7 статті 102 Податкового кодексу України, затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 24.12.2010 № 1044, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20 січня 2011 р. за N 84/18822.
[sfs.gov.ua]
Quote
KSV*****
Повідомляємо, що технічні проблеми, пов`язані з затримкою прийняття звітності каналами електронної пошти Державної фіскальної служби України, вирішено 19.02.2015 о 19-й годині.
Звітність, подана 20 числа поточного місяця, приймається в штатному режимі.
thumbs downangry smiley

А отчета по ЕСВ это тоже касается?
Отправила вчера отчет, повидомдення пришло, что "отчет принят на почтову скриньку ГФС 21.02.2015 в 00.33.21". Это что же, теперь штраф платить, из-за того что у них сервер не справляется? thumbs downthumbs downthumbs down


У меня до сих пор в дороге отправленные 16 числа деки по земле и по недвижимости. Звонила в налоговую, посмотрели, сказали что все принято. Но квитанций так и нет... Думаю, и не будет. И как их теперь получить? По отправленным 19-го квитанции уже пришли.
Вчера в 21.00 отправляла Отчёт по НДС через Медок - Отчёты приняты сегодня, квитанции сейчас получила.
А по Акцизу - не принято.
В мене прийшли квитанції всі і на акциз і на ПДВ Відправляла 19.Але відправляля спочатку на почту ДФС, а потім через шлюз.Прийшли всі із різними номерами реєстраціі, тобто прийдеться здавати нову звітну Бо виходить прийнято два звіти.
ЕСВ відправляв 19.02 квитанція прийшла 20.02 , ПДВ 20 відправвив 20 прийшла , щоправда десь після 21 а от відправлені ПН 17.02 досі без квитанцій . ((
Подскажите, отправил деку по недвижимости 18.02 - квитанций нет, 20.02 в ДФС сказали, что отчета не видят, сейчас его до 24.02 можно без штрафа отправить?
Відправляла звіт по ПДВ 17/02/15 р., 20/02/15 р. після повторного відправлення тієї ж декларації (порадила інспектор), прийшли практично відразу ж квитанції про прийняття. 23/02/15 р. прийшли ті самі квитанції (на питання чи не пробулює программма звіт або реєстр, інспектор сказала що база пропускає один звіт)
у меня так же. пришли квитанции с предупреждением! НДС принят в час ночи 21 числа, а Пенсионный аж в 4 часа дня 21 числа! Из-за того что у них серверы лежат мы на штраф попали...
Какие штрафы - они же продлили до 24 лютого включно! Т.е. принятые даже 24.02 будут без штрафа.
Знаю, що за січень реєстр податкових накладних здавати не потрібно, але все ж я його відправила... мені приходить помика

ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.
Виявлені помилки:
Помилка розшифрування блоку даних Код: 12 Внутрішня помилка перевірки підпису.


Це у всіх так чи комусь вдалося здати реєстр ПН???
А это касается только по деклараций НДС, или всех, и по единому тоже?
Quote
Нечемнуся
Знаю, що за січень реєстр податкових накладних здавати не потрібно, але все ж я його відправила... мені приходить помика

ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.
Виявлені помилки:
Помилка розшифрування блоку даних Код: 12 Внутрішня помилка перевірки підпису.


Це у всіх так чи комусь вдалося здати реєстр ПН???

у мене так само, правда уточнююча пройшла. сьогодні квитанції прийшли. а нова звітна далі з такою помилкою приходить.
Quote
Нечемнуся
rainy_days, я мабуть ще завтра спробую відправити реєстр...

спробуйте, правда знайомий з податкової казав. що ця помилка переважно в тих , хто здає Арт-звітом
Підкажіть будь ласка,хтось кидав до уточненки за грудень 14 реєстр податкових накладних з уточнюючими ПН.В мене збільшився мінус.Декларацію за січень 15 здала не враховуючи уточненки за грудень.не могла дочекатись кв.2 з уточненки.(((Тепер мені треба ще уточняти січень?я правильно розумію?
Quote
let_natali
я отчет по ЕСВ отправила еще 17.02.15 и он "в дорозі" до сих пор. sad smiley
У меня ПДВ с 17-го числа "в дорозі" ...>grinning smiley< Наверное, пешком ползет...
Съездила в податковую : они отчет видят как принятый. Говорят, ждите квитанции и звоните. Жду. Звоню. Только сегодня дозвонилась ...Ответ: мы сначала рассылаем квитанции тем, кто позже всех сдавал !!! >grinning smiley< а вы ждете с 17-го - ну и ждите дальше...а, и это, как его, а...позванивайте...>grinning smiley<
Занавес...........................
nikon, подскажите, куда звонили? На 0-800-501-007? Мне в моей налоговой сказали, что отчеты приняты, а про квитанции они не знают. На 0-800... все время занято. Вот и думаю, если позже туда звонить, после 24-го, квитанции пришлют?
Quote
Blick
nikon, подскажите, куда звонили? На 0-800-501-007? Мне в моей налоговой сказали, что отчеты приняты, а про квитанции они не знают. На 0-800... все время занято. Вот и думаю, если позже туда звонить, после 24-го, квитанции пришлют?
Ответила в личку smiling smiley
А сегодня приходят квитанции ? Зарегистрировала налоговые....тишина.
Вчера отправила финансовый отчет в 8 часов - нет даже повидомлення.
Позже отправила налоговые на регистрацию-результат тот же,нулевой.
Дозвониться не смогла - перегружено.
Опять висят? Нет сообщений?
Отправляла через Медок.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00038499999999997