Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Налоговую, зарегистрированную в ЕДР, можно НЕ включать в декларацию НДС?

Відправлено користувачем Цветик 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
31 января выписала налоговую покупателю. 15 февраля он звонит и говорит, что ему не нравится одна вещь (не связанная с датой, номером, ИНН и суммой) и просит исправить. 15 февраля выписываю корректировку от 31.01., отправляю ему на регистрацию и выписываю новую налоговую (дата 31.01, номер следующий). Регистрирую ему эту налоговую. А теперь выясняется, что ту корректировку ЕДР отклонил. Получается, что у меня зарегистрировано две налоговые и ни одной корректировки!?!?!? Я в декларацию включила эту сумму один раз (реестры, где видно + - + ведь не подаются), а в додатке 5 всё свёрнуто.

Вопрос: это страшно, что у меня зарегистрировано больше обязательств, чем включено в деку?!?!?
Это просто кошмар. Конечно, я виновата, что не дождалась от них квитанции на корректировку, но сейчас не об этом, а о том, как выходить из положения? Получается, что мне надо сейчас до 24.02 подать нову звитну, где указать это дополнительное обязательство!?!? Но это нереально!!! Что же делать?
Спасибо.
Люди, ну поговорите же и со мной... Есть право включать в декларацию только зарегистрированные НН, но ведь нет обязанности все зарегистрированные тоже обязательно включать?
Свєтік реально ніякої відповіді на це, мені здаєцця
нема, поки не буде зрозуміло описаний механізм
включення-невключення... Я б на твоєму місці сиділа
і не рипалась і тупо б реєструвала 31.01 коригування,
до тих пір поки не зареєструєцця...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Так а разве оно меня пустит по прошествии 15 дней что-то зарегистрировать?
Не паникуйте. Точных ответов конечно нет, но думаю, ничего страшного не будет. Налоговики могут запросить объяснение о несоответствии отчета с ЕРНН, но обязанности декларировать лишнее НО из-за ошибочной регистрации точно нет.
Пускає - і тобі потрібно саме 31.01 реєструвать - тоді
на мінус можеш реєструвать ти сама, а не покупець...
Якраз десь 16-17-го Медок шось там виправив в себе
і мої постачальники зареєстрували мені РК на ПН з
неспівпадаючими підписом і ЄЦП і тут жеж нову ПН...
до цього теж нічого не виходило... хотя я їх почала
теребить по цьому питанню ше з січня...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Давай, я поговорю.

Таких вумніків за січень в мене набралось 7 штук....:
я відхиляю податкову тому що мені треба 00 спереді
а я відхиляю тому що я не Закарпатська дирекція Фірми ,а Фірма, Закаратська дирекція
а я відхилю тому що ви код філії не проставили. (Хоча кода філії в податковій нема)
а я відхиляю тому що у нас адрес змінився... (ну подумаєш не попередили мали б догадатись )
3 вумніка "доглипали" (вибачте за закарпатський діалект) що виявляється податкова виписана однією людиною а електронний підпис накладений головним бухгалтером (фамілії не співпадають )
--------------
так якось все вдалось відкорегувати в декларації.

не знаю як воно буде далі.

в даний момент посилаю клієнтам спочатку на ужгодження,якщо хтось відхилить то копірую і посилаю їм копію накладної. (поки що за лютий знайшовся 1 вумнік) (Спільна діяльність код ЄДРПОУ не сподобався (,якого в принципі не має бути ))
а потім відправляю в податкову і хто не сховався (не узгодив) я не винуват.

Надалі, планую якщо таке буде то буду робити коригування і відправляти клієнту , і поки не УЗГОДИТЬ мені коригування поти ніякої нової податкової накладної !!!!!!! Все.
моє терпіння закінчилось!!!!
Очевидное-невероятное. Вчера отправила на регистрацию корректировку от 31.01.15, сегодня пришли квитанции о регистрации. Никаких тебе 15 дней....
Не понимаю я этот Медок. eye rolling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042500000000001