Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Експорт за предоплатою - курс валюти

Відправлено користувачем Геля 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Експортний контракт: 100% передплата та відвантаження у 2014р.
В бух. обліку дохід визначала за курсом НБУ на дату передплати. А за яким курсом я повинна визначити дохід в податковому обліку?
Справа в тому, що я завжди вважала, що й в податковому обліку курс беру на дату передплати.
Але в №120 від 29.12.2014р. Все про бух. облік значається, що оскільки передплата та відвантаження були в одному податковому періоді - рік, то курс повинен братися на дату відвантаження, навіть якщо була передплата.


З повагою,
Галина.
почитайте про монетарные и немонетарные статьи.
Півроку назад податкова мене консультувала, що курс беремо, як і в бух. обліку- на дату попередньої оплати. Тепер у них інша позиція?????
ХЕЛП!!


Додзвонилася сьогодні на консультаційну лінію, сказали, що беремо курс на дату передплати, і додаткових змін з цього приводу останній рік не було.
Дякую, Геля!
Спочатку злякали, а потім заспокоїли)))
А все про б/у останнім часом все менше довіри викликає, наприклад, вже писали що малі річні баланси треба до 09 лютого здати.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031699999999998