Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Кто-то уже платил НДС за февраль ?

Відправлено користувачем TanyaOdessa 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
??? на новый счёт ?? какое назначение ?


[www.hotfrost.com.ua]
Понятно, что на новые счета
А вот, что писать в назначении..пока молчат... налоговики сами не знаютconfused smiley
Можливо, я неправильно зрозуміла.Але вичитала таке, що потрібно зі свого поточного рахунку, кинути кошти на електронний рахунок, а вони перерахують на рахунок ПДВ.Це у лютому так.Якщо неправа, то поправте мене.


Quote
Yulka
Можливо, я неправильно зрозуміла.Але вичитала таке, що потрібно зі свого поточного рахунку, кинути кошти на електронний рахунок, а вони перерахують на рахунок ПДВ.Це у лютому так.Якщо неправа, то поправте мене.
Да, я тоже такое слышала - мы пересылаем деньги на электронный счет, а они сами списывают - по итогу декларации.
Подождите, но мы же за февраль еще по старому платим. Зачем заранее об этом волноваться? Я уверена, что поближе к середине марта уже что-то налоговики нарисуют, а если не нарисуют, то снова за март будем по-старому платить.
Quote
Ovcharuk
Подождите, но мы же за февраль еще по старому платим. Зачем заранее об этом волноваться? Я уверена, что поближе к середине марта уже что-то налоговики нарисуют, а если не нарисуют, то снова за март будем по-старому платить.
НДС за февраль будем платить на новые эл. счета..
перекинуть то можно.... а нужно ли указывать что-то в назначении ???
Quote
Ovcharuk
Подождите, но мы же за февраль еще по старому платим. Зачем заранее об этом волноваться? Я уверена, что поближе к середине марта уже что-то налоговики нарисуют, а если не нарисуют, то снова за март будем по-старому платить.

Не за лютий, а в лютому - за січень...winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028899999999998