Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Уже вопросы после получения вытяга из сист.ел.адм.

Відправлено користувачем ill 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 16    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
я вот только что получила Вытяг по НДС-счету. НО = все мои зарегиные НН с 01.02.15, НК - чуть больше, чем все зарегиные НН поставщиков, я так думаю, что сегодня может еще что-то зарегилось, я еще не вижу их. Больше никаких данных нет smiling smiley Слава Богу.
Quote
Ляля - Оля
я вот только что получила Вытяг по НДС-счету. НО = все мои зарегиные НН с 01.02.15, НК - чуть больше, чем все зарегиные НН поставщиков, я так думаю, что сегодня может еще что-то зарегилось, я еще не вижу их. Больше никаких данных нет smiling smiley Слава Богу.
а декларацию уже сдавали?
Quote
Oxi
Quote
Ляля - Оля
я вот только что получила Вытяг по НДС-счету. НО = все мои зарегиные НН с 01.02.15, НК - чуть больше, чем все зарегиные НН поставщиков, я так думаю, что сегодня может еще что-то зарегилось, я еще не вижу их. Больше никаких данных нет smiling smiley Слава Богу.
а декларацию уже сдавали?
февраль - нет


Quote
Oxi
отзовитесь кто сдал декл по ндс за февраль и после этого получил вытяг со спецсчета по ндс: что это за цифра в р.8 появилась?
может это только у меня ? она увеличивает минус р.2 !

У меня такого нет. Сдавала сегодня утром, прочитала ваше сообщение и получила сейчас вытяг, данные одинаковые.
Quote
d'Arina
Quote
Oxi
отзовитесь кто сдал декл по ндс за февраль и после этого получил вытяг со спецсчета по ндс: что это за цифра в р.8 появилась?
может это только у меня ? она увеличивает минус р.2 !

У меня такого нет. Сдавала сегодня утром, прочитала ваше сообщение и получила сейчас вытяг, данные одинаковые.
А был у Вас минус переходящий?
Quote
Inna0208
Quote
d'Arina
Quote
Oxi
отзовитесь кто сдал декл по ндс за февраль и после этого получил вытяг со спецсчета по ндс: что это за цифра в р.8 появилась?
может это только у меня ? она увеличивает минус р.2 !

У меня такого нет. Сдавала сегодня утром, прочитала ваше сообщение и получила сейчас вытяг, данные одинаковые.
А был у Вас минус переходящий?
нет
Охі, а у Вас все НН зарегистрированные?
Quote
Inna0208
Охі, а у Вас все НН зарегистрированные?
да в реестре все омечено галочками (регистрация ЕГРНН) и квит есть
Quote
Oxi
Quote
Inna0208
Охі, а у Вас все НН зарегистрированные?
да в реестре все омечено галочками (регистрация ЕГРНН) и квит есть
а Вытяги с ЕРНН подтверждают?
сейчас отправила на свои же зарегистрированные НН запрос
все зарегистрировано
что-то где-то не туда тянется с моих данных по НО декларации
Quote
d'Arina
Quote
Oxi
отзовитесь кто сдал декл по ндс за февраль и после этого получил вытяг со спецсчета по ндс: что это за цифра в р.8 появилась?
может это только у меня ? она увеличивает минус р.2 !

У меня такого нет. Сдавала сегодня утром, прочитала ваше сообщение и получила сейчас вытяг, данные одинаковые.

у вас в сданной декл. что стоит в стр 9.1?
Дані Витягу з системи електронного адміністрування ПДВ - це складові нашої формули!

Подивіться уважно:
рядок 2 - це результат
а рядки 3-8 складові частини формули. Десь їх потрібно додати, а десь відняти і вийде сума яка дорівнює суми в рядку 2.

р.3 - сума вхідного ПК+РК
р.4 - ПДВ сплачена на митницю
р.5 - реальна сплата грошей на спецрахунок
р.6 - ваші ПЗ+РК
р.7 - сума заявлена до БВ по періодах після 01.02.2015
р.8 - сума перевищення ПЗ в поданій декларації над ПЗ що зареєстровані у ЄРПН.

Не привязуйтесь до періоду (за місяць), формула рахує наростаючим підсумком: все з 01.02.2015 по дату на яку Ви формуєте запит.
Дуже погано що запит формується 1 раз на день. А день за день можуть мінятись постійно....
Oxi ,
а я ж Вам писала що у Вас формула рахувати буде не правильно - у Вас 9.1 було не заповнено
Quote
natalka_l
Oxi ,
а я ж Вам писала що у Вас формула рахувати буде не правильно - у Вас 9.1 було не заповнено
о, так это ошибка... надо пересдать деку
Quote
natalka_l
Дані Витягу з системи електронного адміністрування ПДВ - це складові нашої формули!

Подивіться уважно:
рядок 2 - це результат
а рядки 3-8 складові частини формули. Десь їх потрібно додати, а десь відняти і вийде сума яка дорівнює суми в рядку 2.

р.3 - сума вхідного ПК+РК
р.4 - ПДВ сплачена на митницю
р.5 - реальна сплата грошей на спецрахунок
р.6 - ваші ПЗ+РК
р.7 - сума заявлена до БВ по періодах після 01.02.2015
р.8 - сума перевищення ПЗ в поданій декларації над ПЗ що зареєстровані у ЄРПН.

Не привязуйтесь до періоду (за місяць), формула рахує наростаючим підсумком: все з 01.02.2015 по дату на яку Ви формуєте запит.
Дуже погано що запит формується 1 раз на день. А день за день можуть мінятись постійно....
Это все понятно. Как после сдачи деки могло произойти такое как Охі? Если все НН февраля у нее зарегистрированные, март она еще не регистрировала, а выдяг до и после отличается только тем, что появляется 8р., а р. 3 и р. 6 совпадают с данными декларации?
Inna0208,
я впевнена що там сума в рядку 8 витяга така як сума в рядку 9 деки )))
А якщо сьогодні витяг вже робився, а дека здана після нього - то оновлений результат по формулі можна побачити тільки завтра
Quote
natalka_l
Inna0208,
я впевнена що там сума в рядку 8 витяга така як сума в рядку 9 деки )))
ну, по сути, 9.1 = 9
если не было коригувань по операціях, дата виникнення податкових зобов'язань по яких припадає на період до 01 лютого 2015 року
т.е. это весь НО за февраль
Quote
natalka_l
А якщо сьогодні витяг вже робився, а дека здана після нього - то оновлений результат по формулі можна побачити тільки завтра
да, у меня пришла ошибочная квитанция на повторный запрос
Quote
natalka_l
Inna0208,
я впевнена що там сума в рядку 8 витяга така як сума в рядку 9 деки )))
Из личной переписки с Охі знаю что сумма не равны р. 9. а равна сумме р. 9.1+18
Quote
Inna0208
Quote
natalka_l
Inna0208,
я впевнена що там сума в рядку 8 витяга така як сума в рядку 9 деки )))
Из личной переписки с Охі знаю что сумма не равны р. 9. а равна сумме р. 9.1+18

тоді не знаю - тоді потрібна бачити всі цифри декларацій і вичисляти що куди тягне (поки їх не так багато).
В іншій темі Oxi зазначала що має сьогодні подавати нову звітну - можливо ці речі якось повязані з цим.
Подивитись ще що завтра витяг покаже...
Quote
natalka_l
Inna0208,
я впевнена що там сума в рядку 8 витяга така як сума в рядку 9 деки )))
Например у меня они разные в деке ряд.9 - 3тыс. в вытяге 5тыс. В деке все рядки заполнены. Где берется стр.8?
Quote
Inna0208
Quote
natalka_l
Inna0208,
я впевнена що там сума в рядку 8 витяга така як сума в рядку 9 деки )))
Из личной переписки с Охі знаю что сумма не равны р. 9. а равна сумме р. 9.1+18
Тоже сошелся рядок 8 вытяга с сумой ря.9 плюс ряд.18 деки почему они суммируются? ведь НО уже сидят в стр.6 вытяга. Где может быть ошибка?
Quote
detektiv
Quote
Inna0208
Quote
natalka_l
Inna0208,
я впевнена що там сума в рядку 8 витяга така як сума в рядку 9 деки )))
Из личной переписки с Охі знаю что сумма не равны р. 9. а равна сумме р. 9.1+18
Тоже сошелся рядок 8 вытяга с сумой ря.9 плюс ряд.18 деки почему они суммируются? ведь НО уже сидят в стр.6 вытяга. Где может быть ошибка?
рядок 9.1 заполнен?
Quote
natalka_l
Дані Витягу з системи електронного адміністрування ПДВ - це складові нашої формули!

Подивіться уважно:
рядок 2 - це результат
а рядки 3-8 складові частини формули. Десь їх потрібно додати, а десь відняти і вийде сума яка дорівнює суми в рядку 2.

р.3 - сума вхідного ПК+РК
р.4 - ПДВ сплачена на митницю
р.5 - реальна сплата грошей на спецрахунок
р.6 - ваші ПЗ+РК
р.7 - сума заявлена до БВ по періодах після 01.02.2015
р.8 - сума перевищення ПЗ в поданій декларації над ПЗ що зареєстровані у ЄРПН.

Не привязуйтесь до періоду (за місяць), формула рахує наростаючим підсумком: все з 01.02.2015 по дату на яку Ви формуєте запит.
Дуже погано що запит формується 1 раз на день. А день за день можуть мінятись постійно....

У мене було повернення коштів, тому робили РК мінусове (разом з контрагентом) до податкової накладної за серпень 2014 року. ПН за березень ще не реєструвала. У витягу рядок 6 по зобов'язанням не сходиться рівно на суму мінусового РК до серпневої накладної. Рядок 3 можна буде звірити тільки отримавши витяг з ЄРНН за сьогодні.
Quote
natalka_l
Oxi ,
а я ж Вам писала що у Вас формула рахувати буде не правильно - у Вас 9.1 було не заповнено
я здала з 9.1=9 по одному і по другому нову звітну з 9.1=9
Quote
natalka_l
Quote
Inna0208
Quote
natalka_l
Inna0208,
я впевнена що там сума в рядку 8 витяга така як сума в рядку 9 деки )))
Из личной переписки с Охі знаю что сумма не равны р. 9. а равна сумме р. 9.1+18

тоді не знаю - тоді потрібна бачити всі цифри декларацій і вичисляти що куди тягне (поки їх не так багато).
В іншій темі Oxi зазначала що має сьогодні подавати нову звітну - можливо ці речі якось повязані з цим.
Подивитись ще що завтра витяг покаже...
думаю над цим
але в мене по 2-х підприємствах так
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 16    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00071300000000001