Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Как подаем деку НДС за февраль?

Відправлено користувачем buh2015 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 5    Сторінки: Попередні12345
Второй день сижу над новой декой в обнимку с валерьянкой в надежде самостоятельно разобраться и.... увы и ах... Помогите люди добрые!!!
В январе показала 0 ( не было ни НО ни НК), но был р. 24=50000грн.
В феврале НО=0
8 и 15 марта наконец то МТС зарегил НН за январь и февраль. Как я понимаю эти суммы идут в февральскую деку.
В итоге в феврале НО(р.9)=0, а НК (р.17)=800грн.
р.19=800
р.20.1=50000 (р.24 деки за январь)
Что дальше??? ПОМОГИТЕ!

******************************************************************
СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПОМОЩЬ!
Quote
morozea
Второй день сижу над новой декой в обнимку с валерьянкой в надежде самостоятельно разобраться и.... увы и ах... Помогите люди добрые!!!
В январе показала 0 ( не было ни НО ни НК), но был р. 24=50000грн.
В феврале НО=0
8 и 15 марта наконец то МТС зарегил НН за январь и февраль. Как я понимаю эти суммы идут в февральскую деку.
В итоге в феврале НО(р.9)=0, а НК (р.17)=800грн.
р.19=800
р.20.1=50000 (р.24 деки за январь)
Что дальше??? ПОМОГИТЕ!
Я уже совсем запуталась! р.20.1 - не заполняю (учитываю эту сумму в дод.2 гр.3 табл.1)
Вот это я вообще понять не могу: Додаткове поле в рядку 22.1 розділу ІІІ декларації передбачено для відображення реєстраційної суми податку, обчисленої на момент подання такої декларації, а рядок 22.1 передбачений для відображення суми перевищення від’ємного значення, що зазначено в рядку 22 декларації над реєстраційною сумою, вказаною у додатковому полі в рядку 22.1. Водночас у період роботи системи електронного адміністрування податку на додану вартість у тестовому режимі, податкові накладні реєструються платниками податку в ЄРПН без обмеження реєстраційною сумою, а тому у тестовий період реєстраційна сума може мати від’ємне значення. Таким чином, з метою недопущення некоректного заповнення показників податкової звітності з ПДВ за звітні періоди з лютого 2015 року до завершення тестового режиму роботи системи електронного адміністрування податку на додану вартість: якщо реєстраційна сума має позитивне значення, то така сума зазначається в додатковому полі рядка 22.1 декларації, а в рядку 22.1 декларації відображається сума перевищення від’ємного значення над реєстраційною сумою. Така сума перевищення від’ємного значення над реєстраційною сумою переноситься до рядка 24 декларації; якщо реєстраційна сума має від’ємне значення, то в додатковому полі рядка 22.1 декларації зазначається "0", а сума від’ємного значення з рядка 22 декларації переноситься до рядка 22.1 та рядка 24 декларації.
т.е. я ставлю в р.22 и р.22.1 =800грн?

******************************************************************
СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПОМОЩЬ!
Quote
morozea
т.е. я ставлю в р.22 и р.22.1 =800грн?
1. я так зрозуміла що у Вас не буде 800 грн. Якщо у Вас січнева ПН, зареєстрована з порушенням термінв в березні - то її потрібно включати до ПК березня 2015. По лютневій ПН - взалежності від виписки


2. Якщо у Вас за лютий р.19 - то р.20.1 не заповнюєте.
3. Щоб взнати що писати в 22.1 потріббно для початку заповнити спеціальне поле (зробити запит про стан рахунку в СЕА і отримати витяг)
Quote
natalka_l
2. Якщо у Вас за лютий р.19 - то р.20.1 не заповнюєте.
3. Щоб взнати що писати в 22.1 потріббно для початку заповнити спеціальне поле (зробити запит про стан рахунку в СЕА і отримати витяг)
Подскажите, что за витяг? Его можно сформировать в Арт-Звит+???

******************************************************************
СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПОМОЩЬ!
Quote
morozea
Quote
natalka_l
2. Якщо у Вас за лютий р.19 - то р.20.1 не заповнюєте.
3. Щоб взнати що писати в 22.1 потріббно для початку заповнити спеціальне поле (зробити запит про стан рахунку в СЕА і отримати витяг)
Подскажите, что за витяг? Его можно сформировать в Арт-Звит+???
Это ОНО: J1301201 ЗАПИТ щодо отримання відомостей про стан рахунку в системі електронного адміністрування податку на додану вартість??

******************************************************************
СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПОМОЩЬ!
Quote
natalka_l
Quote
morozea
т.е. я ставлю в р.22 и р.22.1 =800грн?
1. я так зрозуміла що у Вас не буде 800 грн. Якщо у Вас січнева ПН, зареєстрована з порушенням термінв в березні - то її потрібно включати до ПК березня 2015. По лютневій ПН - взалежності від виписки

Т.е. если МТС январскую НН 9от 31.01.15) зарегистрировал 08.03.15 - то этот НК/НН пойдет в мартовскую деку верно?

******************************************************************
СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПОМОЩЬ!
Как получить информацию "щодо отримання відомостей про стан рахунку в системі електронного адміністрування податку на додану вартість", если демо версия медка (не позволяет отправить), но есть бесплатные ключи с налоговой???


В электронном кабинете запрос сформировала но нет ни ответа, ни привет с налоговой...
У меня тоже Демка. Формировала в ОPZ Запыт, импортировала в Медок- отправился .
Наверное, только я еще не сдалась.(( Подскажите, этот вытяг на момент подання деки обязательно делать? Нельзя сдать без него, а потом просто заплатить сумму в 25.1 на спецсчет? А если его сделать, то нужно заполнять строки 22 и 23? Или в Медке они после получения вытяга автоматически заполняются?
Quote
morozea
Quote
natalka_l
Quote
morozea
т.е. я ставлю в р.22 и р.22.1 =800грн?
1. я так зрозуміла що у Вас не буде 800 грн. Якщо у Вас січнева ПН, зареєстрована з порушенням термінв в березні - то її потрібно включати до ПК березня 2015. По лютневій ПН - взалежності від виписки

Т.е. если МТС январскую НН 9от 31.01.15) зарегистрировал 08.03.15 - то этот НК/НН пойдет в мартовскую деку верно?
да
Quote
filipina
Наверное, только я еще не сдалась.(( Подскажите, этот вытяг на момент подання деки обязательно делать? Нельзя сдать без него, а потом просто заплатить сумму в 25.1 на спецсчет? А если его сделать, то нужно заполнять строки 22 и 23? Или в Медке они после получения вытяга автоматически заполняются?
Если у Вас НДС к уплате, то строку 22.1 заполнять не нужно.
Quote
filipina
Наверное, только я еще не сдалась.(( Подскажите, этот вытяг на момент подання деки обязательно делать? Нельзя сдать без него, а потом просто заплатить сумму в 25.1 на спецсчет? А если его сделать, то нужно заполнять строки 22 и 23? Или в Медке они после получения вытяга автоматически заполняются?
если 18 стр, то эти данные с вытяга вам не нужны
Спасибо, а то я уже приготовила успокоительное...
Собралась отправлять декларацию, зашла почитать, а тут про вытяг... У меня с января минус 200 тыс, вытяг формируется на сегодняшний день и в нём -5 тыс. И что делать? Их куда-то указывать? Читала много обсуждений заполнения отрицательной декларации, никто про вытяг ничего не говорил... eye rolling smiley
коллеги, подскажите, пожалуйста, не знаю свой р/с по НДС
формирую J1301201 ЗАПИТ щодо отримання відомостей про стан рахунку в системі електронного адміністрування податку на додану вартість, но информации в нем по р/с нет...
как его узнать? спасибо!
смотрите в декабрьском уведомлении по р/с
не показала в деці послуги які ми купували в неплатників ПДВ, а тепер прочитала що треба показувати. Подавати нову звітну чи за лбтий вже не чіпати?
а я таке не показую
нема ПН - то не йде в деку
Quote
Oxi
а я таке не показую
нема ПН - то не йде в деку
а як жеж стр 11? придбання у неплатників?
Quote
Ляля - Оля
Quote
Oxi
а я таке не показую
нема ПН - то не йде в деку
а як жеж стр 11? придбання у неплатників?


краще подати Нову звітну як вважаєте? сума - 12000грн
Та не морочьте голову. На налог ведь не влияет.
дякую всім що відгукнулись!
Я обнаружила одну налоговую моего поставщика, которая вовремя зарегистрирована в ЕРНН, но я ее у себя не провела, не включила в налоговый кредит. Дата составления налоговой накладной 18.02.15, зарегистрировал он ее 27.02.15, декларация сдана. Мне нужно теперь уточненку подавать? За февраль, верно? Включить ее в налоговый кредит нужно же в феврале?

Никогда еще уточненок не сдавала.
Спасибо, я уже сдала, но теперь у меня новая проблема. Я сформировала и отправила в ДФС уточнений розрахунок. И после того, как он укатил в налоговую, стала готовить додаток 5. Ну, затупила,в общем.... А он формируется, как вы понимаете, только вместе с декларацией, как самостоятельный отчет не могу его отправить. Что делать то?
Тепер відправляйте наступний уточнюючий,
вже з 5-им додатком...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Шустрик, спасите-памагите)))) А такое действо не задвоит мне ничего? Т.е. я следом за этой уточнюючой отправляю снова все то же самое+додаток. Верно?
Якшо ви проставите в уточнюючому всі суми з
попереднього уточнюючого з урахуванням виправлень,
то нічого не задвоїцця...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Все, сдала и то, и то. Спасибо. Надеюсь, на этом эпопея с февралем закончена.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 5    Сторінки: Попередні12345
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040599999999999