Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

заполнение нн, выписанной самому себе по предварительно включенным в НК

Відправлено користувачем Алёнка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Предлагаю обсудить-согласовать-выссказать мнения по заполнению нн выписанных самим себе в конце месяца.

1. по экспорту услуг:
- "х" в шапке
- 08 - код нн
- в наименовании получателя - наименование нереза (исходя из приказа № 957, страну не указываем в названии)
- местонах-е получателя - стране нереза
- в поле "телефон" - пусто
- ИНН - 3 000 000 000 00

2. нн по распределению кредита (часть, которая не идет в кредит), нн по воде, подобному и др. непроизводствнным приобретениям.
- "х" в шапке
- 04 - код нн
- в наименовании получателя - ???
- местонах-е получателя - страна Украина
- в поле "телефон" - пусто
- ИНН - 4 000 000 000 00

если я где-то не права, выскажитесь, пожалуйста!

Заранее всем спасибо за обсуждение!
smiling smiley
да ! и что пишем в - договор? номер, дата? номенклатура и её кол-во smiling smiley ?
по распределению сами себе НО начнём с 01.07.15 насчитывать
ст199.1 ПКУ


Энджи, спасибо за ссылку на НКУ smiling smiley я знаю, согласно какого пункта у нас распределение smiling smiley и Вам его дам перечитать. там такого не написано, что нн выписывается по этому поводу с 01.07.15 smiling smiley

[zakon2.rada.gov.ua]
Стаття 199. Пропорційне віднесення сум податку до податкового кредиту

199.1. У разі якщо придбані та/або виготовлені товари/послуги, необоротні активи частково використовуються в оподатковуваних операціях, а частково - ні, до сум податку, які платник має право віднести до податкового кредиту, включається та частка сплаченого (нарахованого) податку під час їх придбання або виготовлення, яка відповідає частці використання таких товарів/послуг, необоротних активів в оподатковуваних операціях.

{Пункт 199.1 статті 199 із змінами, внесеними згідно із Законом № 4834-VI від 24.05.2012}
А ВНИЗУ ТОГО ЧТО ВЫ ПРОЦИТИРОВАЛИ, В ПОСЛЕДНЕЙ РЕДАКЦИИ ПКУ НАПИСАНО:

дана редакція п.199.1 діє з 01.07.2015
статьи 199.1, в кодексе, у меня их два, в разных редакциях)- я вижу, а Вы нет??
там 2 варианта этого пункта, до 30.06.15 и после 01.07.15
Энджи, я стараюсь сотреть первоисточник, в данном случае, на сайте Рады. ссылку привожу.

Миша, чтоб не перечитыват ьвсе 13 страниц, подскажи, плиз, где там написано, что оно с 1.07.15?

[zakon2.rada.gov.ua]
Н у значит Дебет-Кредит мне неправильный кодекс подарил)))))))))) и ВоБУ ТОЖЕ
Энджи,во-первых бывают опечатки, даже в уважаемых изданиях, во-вторых, я не вижу того, что у вас есть, а в третьих smiling smiley самая идеальная версия , на сайте рады, которую я вам и привожу, вы можете по линку прочесть, а не ссылаться на то, чего я не могу видеть, т.к. оно у вас, а не у меня smiling smiley
на Раде это не написано, это только в 71м написано в прикинцевых


1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2015 року, крім:

абзаців четвертого і п’ятого, шістдесят сьомого і шістдесят восьмого пункту 5 розділу I (щодо зміни до підпунктів 14.1.5 і 14.1.144 пункту 14.1 статті 14) розділу I цього Закону та абзаців другого - одинадцятого підпункту 10 пункту 2 розділу II цього Закону (щодо змін до преамбули та статті 1 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів") стосовно віднесення пива до алкогольних напоїв, які набирають чинності з 1 липня 2015 року;

абзаців шостого та вісімдесят восьмого пункту 5 (щодо змін до підпунктів 5 і 14.1.224 пункту 14.1 статті 14), пункту 19 (щодо доповнення пункту 80.2 статті 80 новим підпунктом 80.2.5), пунктів 35 (щодо доповнення Кодексу статтею 128-1) та 74 (щодо змін до статті 230) розділу I цього Закону стосовно запровадження акцизних складів на підприємствах, що виробляють нафтопродукти, паливо моторне альтернативне та скраплений газ, які набирають чинності з 1 квітня 2015 року;

абзаців шостого - дев’ятого, дванадцятого - шістнадцятого пункту 45 (щодо змін до статті 198), пункту 46 (щодо змін до статті 199), абзацу тридцять першого пункту 49 (щодо змін до статті 201), абзаців двадцять шостого і двадцять сьомого пункту 118 (щодо доповнення підрозділу 2 новим пунктом 36) розділу I цього Закону стосовно системи електронного адміністрування податку на додану вартість, які набирають чинності з 1 липня 2015 року;
Миша, спасибо! много цалую! а то читаю-читаю и "смотрю в книгу, вижу фигу" smiling smiley

тогда вопрос,

а весь кредит по приобретению непроизводственных, получается идет в кредит? или где-то есть таки ограничения?
а непроизводственніе просто не включаем в НК до 01.07.15.
Миша, подтвердите))))))))))))
Энджи, спасибо за помощь! она будет очень полезной, если вы сошлетесь на нормативку, где такое написано smiling smiley
встряну со своим самоваром

198.3. Податковий кредит звітного періоду визначається виходячи з договірної (контрактної) вартості товарів/послуг (у разі здійснення контрольованих операцій - не вище рівня звичайних цін, визначених відповідно до статті 39 цього Кодексу) та складається з сум податків, нарахованих (сплачених) платником податку за ставкою, встановленою пунктом 193.1 статті 193 цього Кодексу, протягом такого звітного періоду у зв'язку з:

придбанням або виготовленням товарів (у тому числі при їх імпорті) та послуг з метою їх подальшого використання в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку;


з 01.07.2015 р. до абзацу другого пункту 198.3 статті 198 будуть внесені зміни, передбачені абзацом сьомим пункту 45 розділу I Закону України від 28.12.2014 р. N 71-VIII

у пункті 198.3:

в абзаці другому слова "з метою їх подальшого використання в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку"виключити;

в абзаці третьому слова "з метою подальшого використання в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку"виключити;


II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2015 року, крім:
...
абзаців шостого - дев'ятого, дванадцятого - шістнадцятого пункту 45 (щодо змін до статті 198), пункту 46 (щодо змін до статті 199), абзацу тридцять першого пункту 49 (щодо змін до статті 201), абзаців двадцять шостого і двадцять сьомого пункту 118 (щодо доповнення підрозділу 2 новим пунктом 36) розділу I цього Закону стосовно системи електронного адміністрування податку на додану вартість, які набирають чинності з 1 липня 2015 року;
...
скажіть, а якщо в мене в податковій накалдній є товари, які використовуються в госп. діяльності, і є солодка водичка, яка явно не госп. діяльність і по ній ПДВ я не можу собі відшкодовувати?
тоді податкову накладну на себе я не повинна виписувати на вартість негоспод. діяльності?
А у кого то есть налоговый кредит по налоговым накладным, которые не будет использован в хоз деятельности, например, -покупка воды ? Как выписать налоговую накладную на налоговые обязательства?
а может оформить воду как представницькі витрати? если там небольшая сума?
Сумма не большая, но каждый месяц. Везде за воду пишут, что надо много бумаг, что бы доказать нужность в покупке этой воды. Мы согласны и в налоговые обязательства, только как выписать эту накладную.
выписывать себе НО будете с июля. сейчас просто не включаете в НК
Quote
Лёша
Сумма не большая, но каждый месяц. Везде за воду пишут, что надо много бумаг, что бы доказать нужность в покупке этой воды. Мы согласны и в налоговые обязательства, только как выписать эту накладную.
такие НН, насколько я понимаю, нужно выписывать с 01.07.15. До этого не включаете эти НН в НК.
Quote
RAT
выписывать себе НО будете с июля. сейчас просто не включаете в НК
синхронно-то как smiling smiley
Вот читаю, читаю этот п. 198.5 абз. 1 и не вижу, что с 01.07.
почитайте изменения по Закону 71. в первоисточниках все есть
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045700000000004