Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Регистрация РК. если у контрагентов разные программы

Відправлено користувачем Р.В. 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
У ПН №265 ви який вказали іПН?І у вас помилка до РК але ПН №5,або ви не ту коргиуєте або не все пишите
Quote
wabaw111
Попробуем текущей,но когда я отправляла/чуть не каждый день/со сроками все было ок

А на яку ПН вам роблять РК - якшо за січень, то вони реєструють її самі, без вашої участі...
Покупець реєструє РК тільки до податкових виписаних після 01.02.2015...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Звинтіляюсь...пропустила...

Покупець реєструє РК на мінус тільки до податкових виписаних після 01.02.2015...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Я щоб не розписувати, ПН за 2013 та 2014 рік та РК по цим накладним.
Податкова накладна №265 від 29.11.2013
Помилка - відсутня податкова накладна для покупця з ІПН 400000000000 від 29.11.2013, № '265'. (квитанція по РК)

Податкова накладна №5 від 11.09.2014
Помилка - відсутня податкова накладна для покупця з ІПН 400000000000 від 11.09.2014, № '5'.(квитанція по РК)
Quote
wabaw111
У ПН №265 ви який вказали іПН?І у вас помилка до РК але ПН №5,або ви не ту коргиуєте або не все пишите

Я щоб не розписувати, ПН за 2013 та 2014 рік та РК по цим накладним.
Податкова накладна №265 від 29.11.2013
Помилка - відсутня податкова накладна для покупця з ІПН 400000000000 від 29.11.2013, № '265'. (квитанція по РК)

Податкова накладна №5 від 11.09.2014
Помилка - відсутня податкова накладна для покупця з ІПН 400000000000 від 11.09.2014, № '5'.(квитанція по РК)
Quote
wabaw111
У ПН №265 ви який вказали іПН?

ІПН вказала, той який у них був в свідоцтві платника ПДВ на момент закупки
Quote
wabaw111
Тоді і РК треба з тим ІПН подавати

Я також так вирішила та подала РК ще раз,
Помилка - покупець не був платником ПДВ 03.03.2015.
Дата анулювання свідоцтва платника ПДВ: 19.01.2015.
Quote
Шустрик
Звинтіляюсь...пропустила...

Покупець реєструє РК на мінус тільки до податкових виписаних після 01.02.2015...
Цілий лютий мучаюсь їм РК зареєструвати,а сьогодні взяла цей РК і дивлюся ну що з ним не так-він до ПН за 02.2014р.Телефоную постачальнику/а мені бух.перед цим сказала що в них не вийшло зареєструвати-я пропустила це/прошу підняти квит№1 ,що там написано-а там все банально незареєстровано бо немає в 2014 р.ПН.На моє питання шо ви голову мені морочите,чому не читаєте-відповідь мене вбила:"А нам багато що там пишуть,ми ніколи не читаємо",-в мене питання відпали зразу.
Quote
Шустрик
Звинтіляюсь...пропустила...

Покупець реєструє РК на мінус тільки до податкових виписаних після 01.02.2015...

Пожалуйста, ткните меня носом в нормативку где это написано, не могу найти а оооочень надо)
Підкажіть будь- ласка.Через медок онлайн втягую кор.до ПН .Раніше все було добре.Сьогодні мені пише Помилка #6: Не збігається пара сертифікат - секретний ключ (зашифровано не на відповідного одержувача). Коригуваннь не бачу, що це за помилка? Знаю що кор.ПН постачальником вже зареєстровано.
Quote
NataliSB
Quote
Шустрик
Звинтіляюсь...пропустила...

Покупець реєструє РК на мінус тільки до податкових виписаних після 01.02.2015...

Пожалуйста, ткните меня носом в нормативку где это написано, не могу найти а оооочень надо)

Де таке конкретно написано - не підкажу, але сама три дні
мучилась з коригуванням на ПН за 12.2014 і в Медку мені
підказали, шо реєструю я сама... все зареєструвалось, а от
в покупців в Медку навіть немає такої функції "відправити в
ДФС", коли вони пробували зареєструвати її в ЄРПН...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
NataliSB
Quote
Шустрик
Звинтіляюсь...пропустила...

Покупець реєструє РК на мінус тільки до податкових виписаних після 01.02.2015...

Пожалуйста, ткните меня носом в нормативку где это написано, не могу найти а оооочень надо)

Де таке конкретно написано - не підкажу, але сама три дні
мучилась з коригуванням на ПН за 12.2014 і в Медку мені
підказали, шо реєструю я сама... все зареєструвалось, а от
в покупців в Медку навіть немає такої функції "відправити в
ДФС", коли вони пробували зареєструвати її в ЄРПН...eye rolling smiley

Спасибо!
Quote
rainy_days
Дівчатка. самий простий варіант - скинути свій РК контрагенту у форматі ХML звичайним мейлом, контрагент затягує файл в свою прогу і реєструє. Все.
Подписанная налоговая из медка не вытягивается, и в медок невозможно затянуть РК подписанную в другой программе. У меня арт звит, зерегистрировалась в медке онлайн, - это единственные метод, ну, или ждать, чтобы контрагенты регистрировались в арт-звит онлайн, но у меня контрагенты несознательные, проще получилось самой все сделать. При регистрации могут быть проблемы с номером, потому что регистрирует поставщик, у него под этим номером уже может быть зарегистрированна налоговая, тогда выдаст ошибку. Нужно ставить не свой порядковый номер, а порядковый номер поставщика.
Quote
Шустрик
а от
в покупців в Медку навіть немає такої функції "відправити в
ДФС", коли вони пробували зареєструвати її в ЄРПН...eye rolling smiley
Шустрик, они точно там смотрели. Мне тоже сначала говорили что в медке онлайн нет такой функции, оказалось, они пытались проделать это то ли в "звитности", то ли в "облику ПДВ", а нужно было из "первинних документив". Все отправляется, квитанции приходят.
У меня Медок у покупателя Соната,отправила им свой РК-не смогли зарегить,оправила через медок-онлайн-они и там не смогли,зарегистрировалась в Сонате-отправила и вуаля после длительной мороки я стала счастливой обладательницей своего зарегистрированого РК-жесть.
Quote
оправила через медок-онлайн-они и там не смогли,
ну так а при чем тут Вы и медок-онлайн?
Это если бы они зарегились в медок-онлайн, то получили бы Ваш РК. Или так, как Вы и сделали, сами в Сонате зарегились.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля
Quote
оправила через медок-онлайн-они и там не смогли,
ну так а при чем тут Вы и медок-онлайн?
Это если бы они зарегились в медок-онлайн, то получили бы Ваш РК. Или так, как Вы и сделали, сами в Сонате зарегились.
Так для них зарегилась и в медок-онлайн,они тоже там есть.Я вот как-то не пойму-они и в Сонате,и в медке-онлайн видели мой РК,но зарегистрировать не могли.Плохо,привязали покупателя к поставщику,но что у всех разное ПО,разные навыки работы в программах не учли
Quote
wabaw111

Я вот как-то не пойму-они и в Сонате,и в медке-онлайн видели мой РК,но зарегистрировать не могли.Плохо,привязали покупателя к поставщику,но что у всех разное ПО,разные навыки работы в программах не учли
Я, если честно, смогла только с помощью программиста зарегистрироваться и отправить, сама бы провозилась явно пару дней, пока бы разобралась, там все через левое колено, а если у кого хуже с пониманием программного обеспечения, то вообще ховайся.
я в медке он-лайн спокойно зарегилась
Quote
Ляля - Оля
я в медке он-лайн спокойно зарегилась
Допоможіть і мені зареєструвати в медок онлайн, заходжу на цей сайт [medoc-ua.com.ua], і тут пише Сертифікати не виявлені
tick Встановіть флешку або компакт-диск з сертіфікатами
tick Налаштуйте криптопровайдер на носій з сертифікатами та ключами.
Для цього натисніть правою клавішею миші по піктограмі криптопровайдера
та оберіть опцію "Каталог з сертифікатами...".
У вікні оберіть потрібну папку.
"Посібник користувача" з детальною інструкцією можна скачати за посиланням
tick Після встановлення оновіть сторінку
tick Або перегляньте Демонстраційний сайт..
і тут незнаю що далі робити?
Вам ще потрібно скопіювати самі сертифікати
з сайту того центру в кого ви їх отримували...
Я отримувала прямо в офісі Медка з ЦСК Україна...
[www.uakey.com.ua] тут знаходила
і копіювала - файл з розширенням crt



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Якщо отримали РК від продавця, відправили в ДПС, але прийшла відповідь: Увага! Розрахунок коригування до податкової накладної з негативною сумою коригування податкового зобов'язання повинний бути підписаний двома комплектами підписів - продавця і покупця.
Що робити тепер?
Допоможіть будь ласка, в когось таке було?
Quote
Oksi1221
Якщо отримали РК від продавця, відправили в ДПС, але прийшла відповідь: Увага! Розрахунок коригування до податкової накладної з негативною сумою коригування податкового зобов'язання повинний бути підписаний двома комплектами підписів - продавця і покупця.
Що робити тепер?
так а ви його підписали?
Я брала відразу: відправити в ДПС...і потім вже підписувала....а ви таке робили?
Quote
Oksi1221
Я брала відразу: відправити в ДПС...і потім вже підписувала....а ви таке робили?
в медок-онлайн ні
просто в медку отримала (в постачальника повезло-теж медок)- підписала і відправила
хоча був такий, який не користується медком, а сам зареєструвався в онлайн і мені перекинув, я вже медком отримала ,підписала і відправила
(у властивостях документа - зазначено скільки підписів має документ і в квитанції1 теж
нехай вам ще раз направлять
в про галочку нехай не забудуть, що реєструє покупець
а де там галочка ставиться: реєструє покупець?
а там важливо який підпис перший (директор чи печатка установи?)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039700000000001