Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Коригування НЕПЛАТНИКУ

Відправлено користувачем Vbuyan 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка таку штуку! Наш покупець (НЕПЛАТНИК ПДВ) виконує квартальний план і ми мусим надати для нього бонус у вигляді знижки на ціну товару тобто зменшення заборгованості їхньої та наших зобовязань! Так у мене питання як виписується коригування до ПН для НЕПЛАТНИКА. Можливо кудись мене пошлете smiling smiley де можна про це почитати або щось підскажите!
ПОРЯДОК
заповнення податкової накладної
та зрозуміло що порядок, але процитиуйте фразу із порядка по мому питаню бо я неможу знайти там для себе відповіді! Можливо Ви зверните мою увагу!


Розрахунки коригування, що складаються до усіх податкових накладних, які були складені до 01 лютого 2015 року, а також розрахунки коригування до податкових накладних, які не видаються отримувачу (покупцю) - платнику податку (за наявності законодавчих підстав для складання таких розрахунків коригування), підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних постачальником (продавцем).
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031599999999998