Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Помилкова адреса покупця в податковій накладній

Відправлено користувачем olehutf 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Накладна вже зареєстрована в єдиному реєстрі, як бути? в коригуванні вказувати кількість і ціну? чи залишити всі рядки порожніми, крім причини та дати чи залишити ту ж саму ціну без позначок + чи мінус адже кількість не коригується
пустые

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
в Медку пише, що відхилено контагентом, чи треба нову наладну робити?але ж відхилена вже зареєстрована


У медку я робила розрахунок коригування, дайте свою ел адресу вишлю зразок, там потрібно писати нову адресу і деякі строки пусті.
Подскажите, а такие корректировки, которые имеют пустую табличную часть, то есть напр.исправлено адрес, нужно показывать в декларации или нет? на суммы они ж никак не влияют.....
Зараз реєстри подавати не потрібно, буду питати в інспектора, тому що сама незнаю де їх показати, вони ж нулями.
Мені інспектор сказав, що така податкова ніде не показується у Декларації, а тільки у реєстрах податкових накладних, які друкуємо собі.
а по якій статті ставити таке коригування в 1С, по 39 чи 192?
Quote
lyuba81
Мені інспектор сказав, що така податкова ніде не показується у Декларації, а тільки у реєстрах податкових накладних, які друкуємо собі.

Спасибо!!!!
Добрый день!
У меня вопрос по этой теме.
Получили зарегистрированную налоговую накладную, включили ее в НК. Позже обнаружили неправильный адрес.
Что делать?
Поставщик регистрирует РК уже в текущем месяце, мы ее включаем в текущий реестр, в деке не показываем? И все, проблема решена?
Quote
malki
Добрый день!
У меня вопрос по этой теме.
Получили зарегистрированную налоговую накладную, включили ее в НК. Позже обнаружили неправильный адрес.
Что делать?
Поставщик регистрирует РК уже в текущем месяце, мы ее включаем в текущий реестр, в деке не показываем? И все, проблема решена?

Тоже интересует....
Quote
malki
Добрый день!
У меня вопрос по этой теме.
Получили зарегистрированную налоговую накладную, включили ее в НК. Позже обнаружили неправильный адрес.
Что делать?
Поставщик регистрирует РК уже в текущем месяце, мы ее включаем в текущий реестр, в деке не показываем? И все, проблема решена?
какой реестр?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
buh2015
Quote
malki
Добрый день!
У меня вопрос по этой теме.
Получили зарегистрированную налоговую накладную, включили ее в НК. Позже обнаружили неправильный адрес.
Что делать?
Поставщик регистрирует РК уже в текущем месяце, мы ее включаем в текущий реестр, в деке не показываем? И все, проблема решена?

Тоже интересует....
этот вопрос наверное многих сейчас интересует. У меня такая же ситуация.
Реєстр має містити цю податкову накладну (той що ведете собі і роздруковуєте), в Декларцію мені 1С 8 ставить цю податкову Деку у додаток 1, я так і буду подавати Деку як заповнила 1С. Інспектор сказав, що цю податкову не потрібно показувати, але оскільки в нашій державі ніхто нічого не знає, то краще здати як заповнює програма.
Доброго дня! Отримали податкову від контрагента, але назва підприємства нашого неправильна, наприклад має бути СЛОВО СЛОВО, а вони написали СЛОВОСЛОВО, скажіть будь ласка чи вважається це помилкою через яку потрібно робити коригування???
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036800000000003