Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Податкова соціальна пільга

Відправлено користувачем ksenia87 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Чи маю я право на отримання податкової соціальної пільги 100% без навяності дітей при ззарплаті 1300 грн?
а в дпі кажуть що тільки якщо мінімальна зп то можна застосовуватиangry smiley


Quote
ksenia87
а в дпі кажуть що тільки якщо мінімальна зп то можна застосовуватиangry smiley
а на що посилаються?
якщо зп менше 1710 грн, тоді можна застосовувати пільгу 100%, тобто 609 грн.
Quote
Oksi1221
Quote
ksenia87
а в дпі кажуть що тільки якщо мінімальна зп то можна застосовуватиangry smiley
а на що посилаються?
якщо зп менше 1710 грн, тоді можна застосовувати пільгу 100%, тобто 609 грн.

Ці податківці дивують щобільше....
1218*1,4 ( коефіціент)=1705,20 ( заокруглюються до 10)=1710
Quote
ksenia87
Чи маю я право на отримання податкової соціальної пільги 100% без навяності дітей при ззарплаті 1300 грн?
при наявності заяви на застосування ПСП
сама шокована .......і ще таким тоном що закон уважніше читати потрібноconfused smiley ...... А у заяві посилатись на яку норму чи підпункт? При можливості закиньте хтось зразочок будь-ласкаsmiling smiley
Quote
ksenia87
сама шокована .......і ще таким тоном що закон уважніше читати потрібноconfused smiley ...... А у заяві посилатись на яку норму чи підпункт? При можливості закиньте хтось зразочок будь-ласкаsmiling smiley
Вспомнилось (кажется) из "Москва слезам не верит": - А вдруг я скажу какую-то ерунду?
- И говори, только уверенным тоном! (Ну, примерно так и у наших налоговиков)
если сумма зарплаты+индексация за май составляет 1730грн, получается,что уже нельзя применить НСЛ?
Quote
Kumushka
Quote
ksenia87
сама шокована .......і ще таким тоном що закон уважніше читати потрібноconfused smiley ...... А у заяві посилатись на яку норму чи підпункт? При можливості закиньте хтось зразочок будь-ласкаsmiling smiley
Вспомнилось (кажется) из "Москва слезам не верит": - А вдруг я скажу какую-то ерунду?
- И говори, только уверенным тоном! (Ну, примерно так и у наших налоговиков)

))
Quote
sova102
если сумма зарплаты+индексация за май составляет 1730грн, получается,что уже нельзя применить НСЛ?
нет
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00049899999999992