Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Нулевая корректировка

Відправлено користувачем Бум 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
10 марта была выписана нулевая корректировка (неправильный адрес) к НН от 19 февраля. Должна ли такая корректировка попасть в декларацию в додаток 1? Если да, то за февраль или уже за март.
Спасибо.
Из "Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу", раздел 101.23:

Чи заповнюються рядки 8.1.1, 8.1.2, 8.2.1, 8.2.2 та/або 16.1, 16.1.2 податкової декларації з ПДВ та додаток 1 (Д1) до неї, якщо на підставі складеного платником податку розрахунку коригування обсяги постачання та сума податкових зобов’язань не змінилися?

Коротка:
Якщо на підставі складеного розрахунку коригування до податкової накладної обсяги постачання товарів/послуг та відповідно сума податкових зобов’язань чи податкового кредиту платника податку не змінилися або змінилися лише обов’язкові реквізити, то підстав для заповнення рядків 8.1.1, 8.1.2, 8.2.1, 8.2.2 та/або 16.1, 16.1.1 декларації та Розрахунку коригування сум ПДВ до податкової декларації з податку на додану вартість (Д1) (додаток 1) немає.
я вписываю в додаток 1 такие рк...


Здесь актуальнее вопрос: можно ли включить в НК февраля эту НН, если исправляющий РК выписан мартом. Я так понимаю, что у вас выписан 10.03, а не только зарегистрирован февральский РК.
я тоже прописала в Додаток 1 и подала, приняли в прош.месяце
Quote
brick
Здесь актуальнее вопрос: можно ли включить в НК февраля эту НН, если исправляющий РК выписан мартом. Я так понимаю, что у вас выписан 10.03, а не только зарегистрирован февральский РК.
блин, вот тут непонятка... я подозреваю, что могут быть претензии к деке ,в которой отражены НН за прошлый месяц... у меня тоже есть такая РК... вот руки бы поотбивала таким поставщикам, млин...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029499999999993