Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Отпускные

Відправлено користувачем Terra 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Отпускные
сотрудник находился на больничном 2 мес.(в начале года), сейчас начинается отпускная пора и мне необходимо начислить отпускные. В расчет отпускных входит начисление больничных за 2 месяца?
Re: Отпускные
Так

"При этом при определении среднего заработка включаются выплаты , указанные в п. 3 Порядка № 100. К ним относятся:

- основная и дополнительная заработная плата;
- выплаты за то время, на протяжении которого за работником сохраняется средний заработок (например, командировки), и пособие по временной потере трудоспособности;
- доплата и надбавки (за сверхурочную работу и работу в ночное время, совмещение профессий, особые условия труда, интенсивность труда, руководство бригадой и др.);
- премии, вознаграждения по итогам работы за год. "
Re: Отпускные


Re: Отпускные
У мене співробітник хоче піти у відпустку з 1 липня, підкажіть відпускні треба виплатити за три дні до початку відпустки, питання чи можна виплачувати відпускні, якщо зп за червень ще не виплачена?
Re: Отпускные
Міра, не тільки можна, але й потрібно.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Отпускные
Я так не думаю. Согласно "Порядку обчислення середньої заробітної плати", утвержденному ПКМУ от 08.02.1995 № 100:
"2. Обчислення середньої заробітної плати для оплати часу щорічної відпустки, додаткових відпусток у зв'язку з навчанням,
творчої відпустки, додаткової відпустки працівникам, які мають дітей, або для виплати компенсації за невикористані відпустки
провадиться виходячи з виплат за останні 12 календарних місяців роботи, що передують місяцю надання відпустки або виплати
компенсації за невикористані відпустки. ( Абзац перший пункту 2 в редакції Постанови КМ N 185 ( 185-97-п ) від 24.02.97 )"

Поэтому в этом случае выплатить отпускные человеку можно лишь после начисления заработка за июнь. Тут идет противоречие между КЗоТ и постановлением Кабмина. Можно попросить сотрудника в заявление на отпуск дописать: "С выплатой отпускных в день выплаты аванса (зарплаты) согласен" Это нам посоветовали в управленни труда и соцзащиты.
Re: Отпускные
Скажіть, якщо я перераховую на картку зарплату, то буде вірно, якщо я у відомості за червень напишу відпускні за липень. Якщо в заяві написати "С выплатой отпускных в день выплаты зарплаты за июнь согласен"
Чи треба робити окрему відомість для банку?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027100000000002