Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Билеты НДС

Відправлено користувачем kurumba 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Билеты НДС
Помогите!!!
ЖД билеты в феврале были куда как их отразить в декларации в строке 22.1, у меня просто 19 и соответственно нужно заполнить 22.1 я прочитала что НК можно по ним формировать,но в формуле не показывается? то есть в декларации тоже нужно уменьшить 22.1 на Ндс по билетам...как их в деке отразить и нужно ли подавать реестр? может лучше вообще не показывать этот кредит?можно на расходы списать?
Re: Билеты НДС
По билетам, чекам и т.д. ведете отдельный реестр (по форме старого реестра), но его в налоговую подавать не нужно.
В общем читайте письмо налоговой № 5292/7/99-99-19-03-02-17.
Звоните, пишите, обращайтесь за консультациями.

tair@tak-audit.com.ua
Консалтинг, аудит, бухгалтерский и налоговый учет, отчетность
Re: Билеты НДС
Формування податкового кредиту без отримання податкової накладної, згідно з пунктом 201.11 статті 201 Кодексу, може здійснюватися на підставі таких документів:

а) транспортні квитки, готельні рахунки або рахунки, які виставляються платнику податку за послуги зв'язку, інші послуги, вартість яких визначається за показниками приладів обліку, що містять загальну суму платежу, суму податку та податковий номер продавця, крім тих, форма яких встановлена міжнародними стандартами;

б) касові чеки, які містять суму отриманих товарів/послуг, загальну суму нарахованого податку (з визначенням фіскального номера та податкового номера постачальника). При цьому з метою такого нарахування загальна сума отриманих товарів/послуг не може перевищувати 200 гривень за день (без урахування податку);

в) бухгалтерські довідки, складені відповідно до пункту 198.5 статті 198 розділу V Кодексу;

г) податкові накладні, складені платником податку відповідно до пункту 208.2 статті 208 розділу V Кодексу та зареєстровані в ЄРПН.

У разі використання платниками для розрахунків із споживачами реєстраторів розрахункових операцій касовий чек повинен містити дані про загальну суму коштів, що підлягає сплаті покупцем з урахуванням податку, та суму цього податку, що сплачується у складі загальної суми.

Якщо на момент перевірки платника податку контролюючим органом суми податку, попередньо включені до складу податкового кредиту, залишаються не підтвердженими вказаними вище документами, платник податку несе відповідальність відповідно до Кодексу.


Re: Билеты НДС
Спасибо за ответы,наверно я немного не правильно сформулировала вопрос)не понятно как отражать эту сумму в декларации,получается что сейчас мой остаток который в додатке 2 включает суммы транспортных билетов и за февраль тоже были ЖД билеты,я так понимаю что в мартовской декларации мы подаем додатое 2,столбец 7 минус эти суммы?ну и соответсвенно не включаем их в 20.2 и 28,тогда куда мы их должны деть?
Re: Билеты НДС
Подскажите, а какой датой ставить в НК жд билеты?
Re: Билеты НДС
Quote
Аллла
Подскажите, а какой датой ставить в НК жд билеты?

Я ставлю в дате получения - дату ав.отчета, "дата виписки " - дата оформления билета (та, что в билете указана)
Re: Билеты НДС
Так какие все-таки заполнять графы реестра по ж/д билетам, и если у меня посадочный документ какой номер ставить в реестр(здесь он очень длинный).
Re: Билеты НДС
Я по посадочным документам вообще суммы НДС в кредит не отношу, только билеты на бланках номерных (БСО) - как-то не уверена, что можно.
А теперь вот задумалась - а в додаток 5 (расшифровку по контрагентам) включать эти суммы (по чекам и трансп.билетам)? А то что-то Медок у меня их из реестра не подтягивает... ???
Re: Билеты НДС
Quote
Aleksa_
Quote
Аллла
Подскажите, а какой датой ставить в НК жд билеты?

Я ставлю в дате получения - дату ав.отчета, "дата виписки " - дата оформления билета (та, что в билете указана)

Я тоже так ставлю. А какой порядковый номер ставить в реестре по билетам, тот что указан на билете или номер первичного документа (авансовый отчет). И вопрос по посадочным документам- у меня их много, терять НК не хочется , но номер у них вообще очень длинный с буквами. Поделитесь опытом.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000265