Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Декретні приватному підприємцю

Відправлено користувачем Ally25 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Приватний підприємець на загальній системі оподаткування іде в декретну відпустку, фонд соцстраху виплатив декретні (добровільна участь у системі страхування), при отриманні із банку сум декретних з власних коштів підприємця було сплачено ЄСВ, у мене запитання чи потрібно підприємцю самій за себе дану допомогу відображати у додатку 4 та у формі 1ДФ. Дякую за допомогу!
confused smileyніхто не знає? Може питання не зрозуміле? Уточню:чи повинен підприємець сам за себе відображати декретні в додатку4, тому що нараховані суми ЄСВ на декретні були перераховані на той самий рахунок куди платятиться ЄСВ із зарплати.
Мені на гарячій лінії ДПІ сказали сам фоп за себе не платить з декретних єсв 33,2, хоча коли питала в інпектора по єсв сказала що потрібно, але тоді виникає питання як відзвітуватися про цю сплати, ось цоьго вини вже не знають


Дякую, але що ж робити так і не я ясно
А ще ж цікаво як можна було зняти в банку з рахунку гроші якщо б не був сплачеий ЄСВ цього на гарячій лінії точно б не відповіли
А не пробовали позвонить в Пенсионный фонд и их поспрашивать ?
Они в вопросах ЕСВов намного компетентнее, чем податковая...eye rolling smiley
А мені в соцстраху сказали коли буду подавати документи вказувати не рахунок соцстрахівський , а відкрити картку соціалку, бо інакше банк вимагатиме сплату 1/3
Якщо сплачувати ЄСВ з декретних не потрібно, тоді звітуватися за ці суми нікуди не буду, а сплачені внески зарахую в рахунок сплати майбітніх платежів на зарплату найманих працівників. Дякую за допомогу!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032199999999999