Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ПН включення в лютому, зареєстрована вчасно, але розрахунок березневий

Відправлено користувачем natha_lia 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
11,02 постачальник зареєстрував ПН з неправильною назвою підприємтсва (припустимо 1000 ПДВ)
24,02 постачальник зробив коригування цієї ПН, але заповнив графи 1-13, і відповідно задвоїв суму ПДВ (вийшло в реєстраційній сумі 2000 ПДВ )
18,03 зробив коригування до ПН від 11,02 на мінус цієї податкової (1000 ПДВ)
18,03 зробив коригування до ПН від 11,02 написавши правильну назву і не заповнив номенклатури (згідно ро'яснень податкової)

я не можу зрозуміти що і коли включати мені в декларації?

ПН від 11,02 з неправильною назвою я включати не можу в лютому, але зможу включити її в березні, коли зареєтрований розрахунок коригувань до неї? чи все-одно включати в березні.

все решта в Декларації не показувати?
Все включить в марте, поскольку НН с правильным названием предприятия (обязательны реквизит) у вас "появится" после исправления данных поставщиком.
Больше в деке не показывать ничего ))

tair@tak-audit.com.ua
Консалтинг, аудит, бухгалтерский и налоговый учет, отчетность
дуже дякую за відповідь.

може ще порадити як краще ще з одним постачальником зробити:

січень - ПН по оплаті (аванс)
лютий - зміна номенклатури (постачальник виписує РК на мінус до січневої ПН і ПН з правильною номенклатурою) відповідно він завищив реєстраційну суму, яка рахується в електронному адмініструванні з 1 лютого.

я так зрозуміла, що він мав дати або один РК (вказати мінус неправильна номенклатура + правильна номенклатура)

або 2 РК (один на мінус другий на плюс)

Зараз постачальник планує зробити РК на мінус до ПН в лютому
і РК на плюс до січневої ПН
виписуються ці РК лютим місяцем, але термін реєстрації пройшов.


я так розумію, що в декларації в лютому маю включати РК до ПН за січень на мінус
в березні включаю РК на плюс до ПН за січень


а ПН виписану в лютому і розрахуок коригування на мінус до цієї податкової не показую в декларації взагалі?


Піжскажіть, будь ласка, п/н 31.01 з неправильною назвою, я її не включила в декларацію,р/к до неї 27.02,що мені потрібно робити???Якою датою вводити п/н???
Quote
Aleks1
Все включить в марте, поскольку НН с правильным названием предприятия (обязательны реквизит) у вас "появится" после исправления данных поставщиком.
Больше в деке не показывать ничего ))
если не включать в мартовскую декларацию РК, то как будет понятно почему февральскую НН включаем в марте?
Ведь сейчас нет прямой возможности включать в текущую деку прошлые НН.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля
Quote
Aleks1
Все включить в марте, поскольку НН с правильным названием предприятия (обязательны реквизит) у вас "появится" после исправления данных поставщиком.
Больше в деке не показывать ничего ))
если не включать в мартовскую декларацию РК, то как будет понятно почему февральскую НН включаем в марте?
Ведь сейчас нет прямой возможности включать в текущую деку прошлые НН.

Только что звонила инспектору, она сказала НН ( у меня поставщик неправильно указал адрес) за февраль включать в февраль, а РК к этой НН поставщик выписал в марте, и этот РК она сказала включать в марте обязательно.
а как можно включать ПН в том месяце когда она выписана неправильно?
Quote
natha_lia
а как можно включать ПН в том месяце когда она выписана неправильно?
я так понимаю что нужно подавать уточненку.
То есть в феврале мы на НК не относим эту НН, а в марте после получения РК подаем уточненку за февраль.
а если РК есть на январь, где написано что их нельзя включить в декларацию февраля?
Quote
natha_lia
а если РК есть на январь, где написано что их нельзя включить в декларацию февраля?
а где написано ,что можно?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
налоговые накладные если прошел термин регистрации включаются в месяце их регистрации

судя по письму налоговой, РК заменяют данные налоговой, созданных неправильно. получается РК выполняют функцию НН, если они зарегистрированные с задержкой или выписаны в другом месяце, логически их включать в месяце регистрации (после 15 дневного термина) или в месяце выписки!

иначе можно будет 100 раз один месяц уточнять, поставщики разные попадаются
а на горячую линию налоговой дозвониться по этому вопросу нереально...
Quote
natha_lia
а на горячую линию налоговой дозвониться по этому вопросу нереально...
нам на горячей линии сказали, что логично (!) включать сами НН и РК в месяце выписки (регистрации) РК.
инспектор в налоговой сказала что я не могу включить в февраль неправильную налоговую накладную
горячая линия ответила - роз'яснення на ваше питання немає, воно на розгляді!
Quote
natha_lia
инспектор в налоговой сказала что я не могу включить в февраль неправильную налоговую накладную

А в какой тогда период ее включать вам сказал инспектор, интересно....
он не знают, ждет разъяснений, ужас какой-то.

у меня так есть 2 РК выписали их в феврале, одни нормально зарегистрировали, а второй вчера только зарегистрировали, и налоговая неправильная февральская и РК к ней февральский, вчера зарегистрировали

что куда включать не могу решить(
девочки, подскажите, пожалуйста, тоже по корректировкам. [club.dtkt.com.ua]
не хотела спамить - но эту тему не увидела сначала... слона то я и не заметил )
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000359