Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Невозможно засунуть уточненку января 2015 в состав декл по нДС за февраль в виде додатка

Відправлено користувачем ФОН 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
За сегодня я надоела и медку и нашим программистам. И вот я пришла из налоговой, где мне озвучили то, что в принципе сказал МЕДОК:
нельзя засунуть уточненку за январь в состав пакета (в виде додатка-) в декларацию за февраль 2015. Мне сказали в налоговой - ві можете корректировать январь, но отдельнім документов за МАРТ. Но тогда ерунда получается- цифрі уточненки никоем образом не попадут в декларацию февраля! У меня возник тогда вопрос-почему существует сам документ уточненка по декларации по нДС в 2-х вариантах -отдельнім документов и в составе декларации по нДС.А в ответ -тишина...
Вот что відавал медок, когда я піталась засунуть єту несчастную уточненку за январь деку по ндс февраля:

Виявлені помилки:
Помилка XML Некоректний елемент "LINKED_DOCS/DOC" - відсутнє посилання на основний документ
- Переконайтесь що Ви використовуете останню версію програмного забезпечення формування звітності. При необхідності зверніться до постачальника програми формування і відправки звітності
Відправник: Єдине вікно подання електронної звітності 'ДФС України', версія 2.2.6.15

Ну не уродці?
Так цю проблему озвучували ще з самого початку, коли ще тільки
придумали додаток ВП... Суть в тому шо для реалізації цієї схеми
потрібно аби було два додатки 5 - один до основної деки, інший
до уточнюючі - хрестики ж повинні стоять в різних клітиночках...
а технічно його можливо і не можна вирішити (я не програмер,
просто так думаю)... І весь час тут на форумі всі бухи з досвідом
радили подавати уточнюючі як самостійний документ... eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
вот и пакость я понимаю, но уточненку в феврале за январь я не сдавала. Тогда цифирки и вошли бі теперь в деку за февраль.
Я думала, чтобі не морочиться лишний раз-сдать один раз все вместе. sad smiley(( тут засада.
Теперь все єто нужно отложить на март


я даже піталась отдельно сдать уточненку по 5 додатку за 01, и отдельно всунуть уточненку самой деки за январь в саму декл за февраль, поставив внизу крестик-принимать с додатком-уточненкой
Самое интересное- делараци я прошла. А уточненка и додаток к точненке-нет
у меня тоже не получилось..и в налоговой сказали, что уточнёнки в составе деки не принимаются((((
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00051100000000004