Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Залишки по 6442

Відправлено користувачем ania_th 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Залишки по 6442
Добрий вечір

Підкажіть, будь ласка, що хто робить із залишками на 6442????
Податкові не надали вчасно, а переносити вже не можемо і кредит зависає. Ви в себе закриваєте такі залишки????
Думала що можливо на основі бухгалтерської довідки закрити на 949.

Які є думки в кого?
Re: Залишки по 6442
Всё верно 949
Re: Залишки по 6442
дт 6443 як закрити?


Re: Залишки по 6442
на 6443 по-моему собираются налоговые обязательства по которым не выписаны НН. По идее там не должно быть остатков.
Еще на 6443 может быть если по предоплате выписали НН, а проводки сформировались только при выписке НН, тогда 6443 закроется при выписке акта.
Re: Залишки по 6442
Знайшла ПН за 2012 рік не влючені до декларації, зробила корегування НДС
ДТ 6443 КТ 6442
Re: Залишки по 6442
І що вам дала така проводка?
Re: Залишки по 6442
1с-ка автоматом зформувала.
підскажіть , як закрити ?
Re: Залишки по 6442
а каким документом вы закрывали, что у вас такие проводки? "Корректировка ожидаемого и подтвержденного НДС"?
Re: Залишки по 6442
мшина не виновата в любом случае smiling smiley это была НН по обязательствам? что вы тогда не включили в деку и какой операцией сделали такое ноу-хау?
Re: Залишки по 6442
Я собрала все налоговые накладные и сдала уточнёнку за декабрь. а в чём собссно проблема??

Я даже рубля не подарю в бюджет! какой 949??
Re: Залишки по 6442
А що робити коли сальдо по Кт6442???
Висять хвостики за минулі роки і навіть не знаю що з ними робити, зараз не докопаєшся до суті звідки вони взялись. Чи можна їх якось відкоригувати/списати чи хоч щось зробити??
если это округления - копейки - тогда 949. если это ошибки в проводках - нужно исправлять.
Смотрите не только 6442, но 6441. Вообще, есть в 1С Анализ субконто. ТАм, например, по каждому контрагенту будут видны обороты по всем счета, в которых участвует этот контрагент, например, и 3711 и 631, 6441 и 6442, если говорить о поставщиках. И там будет прекрасно видно как закрылись расчеты и НДС.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00050300000000003