Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Сводные НН

Відправлено користувачем zanin 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сводные НН
Добрый день.Подскажите,если у нас с покупателем поставки носят ритмичный характер,ну вообщем подпадают для выписки сводных НН,но покупатель не хочет.Можем ли мы ( поставщики) в одностороннем порядке принять решение о выписке сводных НН (очень большой документооборот,много РК ,которые покупатели не регистрируют)?
Re: Сводные НН
Выписка сводной НН скорее право, а не обязанность (см. п 18 Порядку заповнення податкової накладної №957).

tair@tak-audit.com.ua
Консалтинг, аудит, бухгалтерский и налоговый учет, отчетность
Re: Сводные НН
Есть у меня тоже такой покупатель, но я все равно выписываю сводную, хорошо, что сейчас уже не нужно бегать с бумажными накладными и чуть ли не упрашивать, что бы приняли, а выслал по електронке и никаких личных контактов...в общем, думаю, пока товар не перестанут принимать буду сводную делать...


Re: Сводные НН
Якщо спочатку є аванс то податкова накладна по першій події - датою авансу, якщо оплати немає - то можна і зведену.
п.18 Порядку
" Зведені податкові накладні не складаються на суму коштів, що надійшли на поточний рахунок як попередня оплата (аванс). У такому разі складається податкова накладна, як визначено пунктом 17 цього Порядку.
До зведеної податкової накладної, що надається отримувачу (покупцю) товарів/послуг, обов'язково додається реєстр товаротранспортних накладних чи інших відповідних супровідних документів, згідно з якими здійснено постачання товарів/послуг."
Re: Сводные НН
я тоже сводную делаю пару штук, но реестр не делал никогда. есть ведомость получения бензина с АЗС (типа реестр)
клиенты не жаловались пока.. а каждый день им клепать НН..я задолбусь.. smiling smiley
а не убрали с НКУ еще сводных НН? как регистрировать реестр то ?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031500000000001